"Rolnik szuka żony 7". Mateusz Kisiel opublikował wymowne zdjęcia. Widzowie podzieleni: "Ten sezon to jakiś cyrk"

Siódma edycja "Rolnika szuka żony" trwa w najlepsze. Rolnicy i rolniczka musieli podjąć kluczowe decyzje związane z tym, czy wśród kandydatów i kandydatek udało im się znaleźć sympatię. Gdy na ekranie rozgrywają się ludzkie dramaty, w mediach społecznościowych roi się od komentarzy, a o atencję walczą również Ci, którzy zostali odrzuceni. W tym Mateusz Kisiel.

Multimedia

"Rolnik szuka żony 7" i miłosne perypetie

Do pewnego momentu widzowie nieco narzekali, że w "Rolnik szuka żony" nic się nie dzieje. Od dwóch ostatnich odcinków emocje nabrały nieprawdopodobnego tempa. Byliśmy świadkami rozczarowań, łez, ataków historii, ale także tych przepięknych miłosnych uniesień. Magda, Dawid, Maciej, Paweł i Józef podjęli już najważniejszą decyzję w tej edycji. Jedni odnaleźli swoją bratnią duszę, inni otrzymali gorzką lekcję życia.

Łukasz Sędrowski posprzeczał się z kandydatem Magdy na Instagramie! Padły mocne słowa!Zobacz więcej

Magda z "Rolnik szuka żony 7" wielką przegraną?

Magda otrzymała najwięcej listów w historii programu "Rolnik szuka żony". Młoda farmerka miała wielką nadzieję na to, że właśnie ten program pomoże jej znaleźć miłość swojego życia. Spośród setek nadesłanych anonsów wybrała kilka - zgodnie z regulaminem programu TVP. Choć zapowiadało się dość ciekawie, Magda szybko została okrzyknięta "największą przegraną programu". Mężczyźni, których zaprosiła do gospodarstwa okazali się zwykłą pomyłką. Między uczestnikami show nie wywiązała się żadną głębsza relacja, która mogłaby być początkiem miłości, na którą liczyła Magda. Cóż...

Łukasz Sędrowski z 5. edycji zakochał się w Magdalenie?! Będzie chciał poznać ją osobiście?Zobacz więcej

Uczestnicy "Rolnik szuka żony 7" bawią się przednio

"Przyszli do programu żeby zaistnieć", "Masakra, jakie parcie na szkło" - zarzucają widzowie niektórym uczestnikom. Szczególnie panom, którzy usiłowali (z mizernym skutkiem) zdobyć serce Magdaleny. Mateusz Kisiel w niedzielny wieczór opublikował na swoim instagramowym profilu zdjęcia, które można potraktować jako wymowny komentarz do tego, co zostało wyemitowane w TVP.

Na fotkach widać, że Mateusz, Adam i Paweł doskonale się bawią w swoim towarzystwie. Co ciekawe na zdjęciach można dostrzec również Magdalenę i Agnieszkę, które były kandydatkami Dawida. "Dla mnie to takie duże dzieci. Poszli, pokazali się w telewizji, a teraz na siłę liczą na to, że może zostaną celebrytami. Żenada", "Ten sezon to jakiś cyrk..." - wtórują internauci na widok tego, co zobaczyli na profilu Mateusza. Są też tacy, którzy uważają, że są młodzi i powinni korzystać z życia.

Mateusz Kisiel komentuje

Co ma do powiedzenia kandydat Magdy? Mężczyzna, który ubiegał się o względy rolniczki napisał jasno: "Bo życiem trzeba się bawić. Czemu mielibyśmy płakać w gacie po wyborach rolników? Jak to opisują naścienne hasła w przedpokojach przedwcześnie ożenionych ludzi "Stay positive"". - czytamy na jego Instagramie.

OGLĄDAJ "Rolnik szuka żony" ONLINE w TVP VOD

Choć nie dla wszystkich siódma edycja "Rolnik szuka żony" okazała się (póki co) szczęśliwa, to trzymamy za wszystkich kciuki, by ułożyli sobie życie u boku kogoś, kogo szukali w "Rolniku".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Obserwatorka (gość)

  Od kilku sezonów zauważyłam, że do programu zgłaszają się osoby, które chcą zaistnieć. Z drugiej jednak strony, to jest normalne, że jeśli nie zostają wybrani, liczą na to, że udział w programie ułatwi im przynajmniej poznanie kogoś innego i często tak się dzieje. Wiele byłych uczestniczek programu nie zostało wybranych przez rolnika, ale potem bardzo szybko odnalazły partnerów i wyszły za mąż. Uważam, że trzeba mieć odwagę aby zgłosić się do udziału w takim programie, te osoby które się zgłosiły, ponieważ miały w sobie taką odwagę, na ogół zyskują, choćby poznaniem osoby, której w innych okolicznościach nie miałby możliwości poznać.

  24.11.2020 11:32
 • Ja (gość)

  Na pierwszy rzut oka widać że to tęczowi obrońcy anusa w kupie

  23.11.2020 21:15
 • Trynkiewicz (gość)

  Bando cwali

  23.11.2020 16:44
 • Analiza (gość)

  Za analizą

  23.11.2020 16:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×