"Rolnik szuka żony 7". Mateusz Kisiel zadebiutuje w MMA! "Rolnikowy" celebryta zawalczy na gali Marcina Najmana!

Wygląda na to, że Mateusz Kisiel dopiął swego! Mężczyzna, który wziął udział w 7. edycji programu "Rolnik szuka żony", nie ukrywał, że interesuje go popularność. Chodziły słuchy, że bardzo interesuje go Fame MMA, chociaż finalnie pod skrzydła nie przygarnął go Wojciech Gola, a... Marcin Najman!

Multimedia

Mateusz Kisiel był jednym z najbardziej kontrowersyjnych i jednocześnie charyzmatycznych uczestników programu "Rolnik szuka żony 7". Mężczyzna zabiegał o względy rolniczki Magdaleny, ale zamiast tego bardziej zbliżył się do jej dwóch innych kandydatów, Adama i Pawła.

Bez wątpienia Kisiel nadawał kolorytu programowi, ale wiele osób zarzucało mu, że wziął udział w randkowym show TVP jedynie po to, aby się wylansować. Rzeczywiście mężczyzna nie ukrywał, że interesuje go internetowa sława, w komentarzach przebąkiwał o chęci wzięcia udziału w Fame MMA, a teraz wygląda na to, że jego marzenia mogą się spełnić!

Mateusz Kisiel chwali się wyrzeźbionym ciałem! Magda już żałuje, że go nie wybrała?Zobacz więcej

Mateuszowi udało się w pewien sposób wylansować i chociaż nie odezwali się do niego włodarze Fame MMA, to... udało mu się nawiązać kontakt z Marcinem Najmanem i już wiadomo, że Mateusz Kisiel zadebiutuje w MMA na gali organizowanej przez byłego pięściarza, który obecnie jest celebrytą i ekspertem TVP od wszystkiego.

Rywalem uczestnika "Rolnik szuka żony 7" będzie manager sportowy, Sebastian Tronina. Walka odbędzie się 13 lutego i będzie ją można obejrzeć w systemie PPV.

Kisiel tak pisze o swoim debiucie w MMA:

Mateusz "ZABIJACZ" Kisiel zawalczy na charytatywnej gali Marcina Najmana VIP MMA. Nie jestem fajterem, tzn teraz trochę jestem, a w byciu fajterem najbardziej zajebistą rzeczą jest wymyślenie sobie potężnej ksywki. Call me ZABIJACZ (na caps locku, to ważne). Przygotowania idą ciężko, pracując w gastro na etacie, ale staram się robić ruchy, żeby nie dostać w czerep na ringu. O życiu nigdy nie myślałem poważnie, ale wiem jedno. Nie chcę być smutasem jak większość mieszkańców Europy Wschodniej i brzydzę się nudą. Decyduję się przeżywać moment osobiście, a nie przez ekran. Tylko od Ciebie zależy czy w życiu jesteś graczem czy obserwatorem. I jeszcze apel do nieskomplikowanych boomersów. Nie robię tego, żeby Cię w***wić. Ludzie mylą chęć do życia z hedonizmem. Nie potrzebuję klepania po plecach, nie robi mi hejt i nie lubię jak mi się słodzi. Każdy ma swoje życie objęte limitem czasowym, jednorazowe. Robię to co lubię i czuję, że żyję, a Ty czujesz że żyjesz? Daj znać co nadaje sens Twojemu życiu na tej planecie, co sprawia że błyszczą Ci oczy i czego chciałbyś jeszcze dokonać?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Staryman (gość)

  Charyzmatyczny.... znaczenie wielu słów traci swoje znaczenie....

  21.06.2021 17:59
 • erandki.site (gość)

  Zmysłowa Anastazja chce poznać chłopaka i ma ogromną ochotę na SEKS Zagadaj do niej! U góry nazwa strony!!

  27.02.2021 22:49
 • 8 (gość)

  Dupek

  10.01.2021 23:55
 • Xxx..? (gość)

  A ja tam go podziwiam. Dobrze napisał. Życie ma się tylko jedno a my swoim narzekanie dolijemy innych, zapominając że oni też mają swoje życie i kłopoty. A życie mamy ograniczone. Nic dziwnego że chłopak chce je wykorzystać w pełni. Jeśli ma szacunek do innych w tym wszystkim to nie widzę nic złego że chce się wybić. A że rolnik szuka żony, to nie znaczy że zaraz coś musi zaskarżyć z drugiej strony.

  10.01.2021 21:19
 • max (gość)

  będzie walczył w kisielu?

  09.01.2021 20:07
 • Kamo (gość)

  A sponsorem zabijaczej gali zapewne ojciec z Torunia.

  09.01.2021 10:35
 • Charyzmatyczny ? (gość)

  Poproszę redakcję i zapoznanie się z definicją tego słowa . Litości

  09.01.2021 08:28
 • bimbom (gość)

  Jedż za granicę i rób tam co robisz tu. Poznasz kawałek innego świata, kultury, otworzą ci sie klapki na wiele spraw. Rozwiniesz się tak naprawdę. Ale okładać się i być "zabijaczem"?? No, jak wolisz.

  09.01.2021 08:26
 • Ladma (gość)

  Ładna

  09.01.2021 08:09
 • Olaaa (gość)

  Idą tylko do programy rolnik szuka żony żeby się wylansować,i być w mediach. I żadne szukanie miłości tam nie chodzi..

  09.01.2021 08:08
 • Joł (gość)

  A z kim się będzie wił ów ZABIJACZ, z anżejem piasecznym czy z maciekiem z klanu...toż to zagadnienie istnie egzystencjalne wręcz filozoficzne :/

  09.01.2021 03:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×