"Rolnik szuka żony 7" odcinek 11. Deklaracja Magdy i Kuby, cudowne chwile Marty i Pawła oraz smutni Józef i Dawid. Co dalej ze związkiem Macieja i Ilony?

Za nami 11. odcinek programu "Rolnik szuka żony 7". Koniec tej edycji show zbliża się wielkimi krokami, więc nadszedł czas na randki. Komu udało się jeszcze bardziej wzniecić uczucie? A u kogo ewidentnie nie ma chemii? Sprawdźcie, co wydarzyło się w 11. odcinku "Rolnik szuka żony 7".

Multimedia

"Rolnik szuka żony 7" odcinek 10. - co się wydarzyło?

W 11. odcinku 7. edycji "Rolnik szuka żony" przyszedł czas na randki. Magda zaprezentowała widzom swojego nowego wybranka, Kubę, Paweł i Marta dalej rozwijali swoją znajomość, a wszyscy zastanawiali się, co będzie z Iloną i Maciejem... Do tego Marta Manowska odwiedziła Józefa oraz poznaliśmy dalsze losy samotnego Dawida! Działo się!

Magdalena zaprezentowała widzom "Rolnika" swojego nowego wybranka, Kubę, z którym wybrała się na spacer. Pogoda nie dopisała, ale uśmiech i tak nie schodził z ust Magdy. Kuba nma 28 lat i prowadzi, razem z mamą, gospodarstwo rolne w Chociczy. Mężczyzna utrzymuje, że wysłał list do Magdy ostatniego dnia, po czym... zrezygnował ze spotkania z rolniczką z powodu zbyt dużej ilości pracy na gospodarstwie! Zdecydował się na nie, gdy Magdalena odpisała mu na list. Miłość pomału staje się faktem - wyznał Kuba. Widać, że Magdalena i Kuba są już ze sobą bardzo blisko, a do tego mężczyzna ma nadzieję, że Magda szybko się do niego przeprowadzi! Później Magda i Kuba wylądowali na kręglach, gdzie bawili się wyśmienicie. Były też pierwsze pocałunki! Całość zwieńczyła kolacja, gdzie... Kuba dał Magdzie upieczony przez siebie placek! Zapewne smaczniejszy niż ten, który kilka odcinków wcześniej zrobił Paweł. Po tym wszystkim oboje sobie wyznali, że są razem!

Maciej i Ilona się rozstaną? Widzowie są przekonani, że mężczyzna nie jest nią zainteresowany! Zobaczcie zwiastun!Zobacz więcej

Marta i Paweł wybrali się do Muzeum Wsi Lubelskiej. Widzą się co weekend, więc wszystko w ich relacji układa się tak jak trzeba, a poza tym... idą razem na kolejne wesele! Tym razem będzie to ślub młodszego brata Pawła. Marta ma tylko nadzieję, że Paweł będzie dogadywać się z jej córką, ale jest dobrej myśli. Następnie Paweł i Marta udali się na ściankę wspinaczkową! Było ciekawie i bez zabezpieczenia! Zakończyło się to ostrym lądowaniem Marty na macie! Miłą randkę zwieńczyła kolacja, podczas której Marta i Paweł bawili się doskonale! Widać, że tutaj już zrodziło się uczucie! Im dłużej poznaję Martę, tym bardziej upewniam się, że jest to osoba, z którą chcę spędzić resztę życia - wyznał Paweł. Następnego dnia Paweł i Marta zaliczyli miłe śniadanko, więc wszystko układa się idealnie.

Józef spotkał się z Martą Manowską, aby opowiedzieć jej o swoich losach w programie. Józef jest zdania, że jego kandydatki pośpieszyły się i za wcześnie wyjechały... Mężczyzna szczególnie krytykował Apolonię, która była dla niego za chłodna, bo... go nie dotykała! Jednocześnie Józef przyznał, że Apolonia najbardziej przykuła jego uwagę. Jeszcze będzie radośnie, jeszcze będzie przyjemnie - wyznał pełen nadziei Józef. Teraz Józef planuje częściej wyjeżdżać z domu, aby kogoś poznać. Może między ludzi gdzieś - dodał Józef.

Dziewczyna Seweryna Nowaka na nowym zdjęciu! Magdalena zachwyca fanów urodą!Zobacz więcej

Maciej i Ilona wybrali się na kolejną randkę. Tyle, że Ilona chce wiedzieć na czym stoi, a mężczyzna jest zdania, że są dobrymi znajomymi... Do tego Ilona przyznała, że od czasu rewizyty mężczyzna ani razu do niej nie przyjechał! Czereśnie i praca doktorska była ważniejsze. Maciej wyznał Ilonie, że chce szybko założyć rodzinę i już za rok chce dzieci, ale trudno będzie je spłodzić, gdy nie odwiedza się swojej kandydatki... Później Maciej i Ilona zjeżdżali na linie! Czy to ich do siebie zbliży? Następnie przyszedł czas na oficjalną kolację, gdzie oboje postanowili ze sobą poważnie porozmawiać. Nie widzę związku, gdy nie ma spotykania na żywo - wyznała Ilona. Czy coś z tego będzie? Następnego dnia okazało się, że Maciej i Ilona długo rozmawiali wieczorem, aż Maciek był niewyspany! Maciej jest dobrym kandydatem na męża - powiedziała Ilona, a Maciek zapewnił, że będzie dzwonił i przyjeżdżał. Myślę o Ilonie jako o kandydatce na żonę - powiedział Maciej.

Dawid ciągle przeżywa sytuację z dziewczynami. Dlatego Marta Manowska postanowiła pocieszyć rodziców Dawida, którzy też nie mogą się pogodzić z tym, co się wydarzyło. Marta poradziła Dawidowi, aby ponownie sięgnął po listy i zaczął szukać na nowo. Otwórz się - powiedziała prowadząca.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jagna (gość)

    Zal mi Jozefa.Wdowiec liczył na znalezienie partnerki ale żadna się nie nadawała dla niego. Žle trafił. Ludzie nim się zgłosicie do programu wybierzcie się wczesniej np.w czasie źniw,wykopków na wieś i zobaczcie prawdziwą wieś, pracującą od rana do wieczora. To nie sielanka.Szukacie wypoczynku znajdzcie kanapowca w bloku.

    08.12.2020 19:41
  • Pauloiiinii (gość)

    Maciej wydawał się fajnym facetem , ale teraz wydaje mi się że on faktycznie jest pracoholikiem, i jego przyszła żona niech zapomni o jakichkolwiek wyjazdach. A ilonka to taka sierotka marysia , nic z tego nie będzie. A Magda z Kubusiem to wroze im kilka mcy związku bo ona raczej do niego się nie przeniesie ,a zreszta to dziwne że nagle w tv znalazła miłość swego życia, i takie wielkie Wow robi z tego .. będzie wielki zawód. jedyna szczera para to marta z Pawłem, oni będą że sobą szczęśliwi. ;)

    07.12.2020 10:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×