"Rolnik szuka żony 7" odcinek 12. FINAŁ! Zaskakujące fakty wyszły na jaw! Magda i Kuba planują zaręczyny! Co u pozostałych rolników?

To już koniec 7. edycji programu "Rolnik szuka żony". Marta Manowska spotkała się z piątką uczestników, aby dowiedzieć się, jak potoczyły się ich losy po tym, jak kamery opuściły ich gospodarstwa. Kto odnalazł miłość, a kto wciąż jest samotny?

Multimedia

"Rolnik szuka żony 7" odcinek 12. FINAŁ - co się wydarzyło?

Zgodnie z tradycją programu "Rolnik szuka żony" w finałowym odcinku serii Marta Manowska spotkała się z bohaterami w Kazimierzu Dolnym. Na samym początku Magda przyznała, że oglądając poszczególne odcinki zauważyła, że - Mam słaby, ale mam kontakt z dziewczynami - wyjaśnił z kolei Maciej.

Emocji nie brakowało. O tym huczało w sieci po emisji 7. edycji "Rolnika"!Zobacz więcej

Historia Dawida w programie była bardzo burzliwa i dramatyczna. Po wszystkim rolnik najbardziej liczył na spotkanie z Martyną, która nie pojawiła się osobiście w Kazimierzu. Połączyła się z Martą, Dawidem, Magdą i Agnieszką za pośrednictwem Internetu. Agnieszka przeprosiła Martynę za to, że uniosła się w rozmowie z nią i przyznała, że kiedy ochłonęła stwierdziła, że gdyby miała pojawić się u Dawida jeszcze raz, nie wyjechałaby tak wcześnie jak to zrobiła. Zarówno ona, jak i Dawid zadeklarowali, że nie chcą zamykać się na kontakt ze sobą. Z kolei Magda miała pretensje do rolnika za to, że zbyt długo robił jej nadzieje. Co z Martyną? - Z chęcią jeszcze bym zawalczył - powiedział Dawid.

Magdalena nie ukrywała, że niechętnie spotyka się z Mateuszem, Adamen i Pawłem. - Widać było, że coś nie gra - podsumowała pobyt panów Magda. Na pytanie, dlaczego Mateusz zgłosił się do programu, odpowiedział: - Myślałem, że przekonam Magdę do czegoś szalonego, że ją zmienię. Paweł utrzymywał, że starał się zdobyć rolniczkę, a Adam przyznał, że przed przyjazdem do Magdy poznał dziewczynę, z którą obecnie tworzy związek. W końcu przy Magdzie pojawił się Kuba - mężczyzna, który także napisał do niej list, ale nie mógł przyjechać na spotkanie wtedy, kiedy inni kandydaci. Rolniczka oznajmiła, że jest gotowa na to, aby przeprowadzić się do Jakuba. - Jest pierścionek mniej więcej wybrany, w planach są zaręczyny - wyjawił mężczyzna.

Mateusz skomentował sytuację w Polsce. "Naród naiwnych wyborców, którzy za 500 PLN sprzedali ten kraj"Zobacz więcej

- Nie wyszło nam - nie owijał w bawełnę Maciej. - Uważam, że Maciek nie był mną zainteresowany - wyznała Ilona. Rolnik przyznał, że jego pierwszą faworytką była Monika. Dziewczyna oceniła, że Maciek nie dawał żadnych znaków, że jest nią zainteresowany. Z kolei Ewelina od początku wiedziała, że między nią a rolnikiem niczego nie będzie. Jak zakończyła się relacja Maćka i Ilony? To Maciek zadzwonił do Ilony i poinformował ją o tym. Kiedy Marta Manowska zapytała rolnika, czy chciałby zmienić to, co się wydarzyło, on odpowiedział twierdząco, ale Ilona w to nie uwierzyła. - Oby wyciągnął z tego lekcję i wiedział, że kobiecie trzeba poświęcić czas i zaangażować się - oceniła dziewczyna.

Jak potoczyły się losy kandydatek Józefa? Ewa połączyła się telefonicznie. Grażyna i Apolonia pojawiły się osobiście. - Twój dotyk od początku mi się nie podobał. To było nie na miejscu - zwróciła się Apolonia do Józefa. Rolnik stwierdził jednak, że nie czuł, że przekracza granicę, a jeśli tak było to Apolonia powinna mu zwrócić uwagę. Grażyna przypomniała moment, gdy w jej obecności Józef komplementował Ewę. To ją zniechęciło. Z kolei Ewa oceniła, że rolnik adorował każdą z pań jednakowo. Ostatecznie Józef przeprosił Apolonię za zbytnią śmiałość wobec niej. - Mam nadzieję, że ta miłość gdzieś jest, czeka na mnie - podsumował najstarszy rolnik tej edycji.

Marta Paszkin promienieje na nowym zdjęciu! Wciąż jest z Pawłem?Zobacz więcej

Czas na Pawła i jego kandydatki. Natalia i Agnieszka zapewniły, że od początku miały nadzieję, że połączy ich z Pawłem coś większego niż przyjaźń. Kiedy jednak zobaczyły relacje Pawła i Marty, same się wycofały. Związek Pawła i Marty kwitnie. Marta zaznaczyła jednak, że ponieważ ma dziecko, nie może robić niczego "na próbę". Wygląda jednak na to, że już wkrótce ona i jej córka zamieszkają razem z Pawłem!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Paweł (gość)

  Magda to chyba zakłamana dziewczyna nie szukała nic szalonego ledwie poznała chłopaka już planuje zaręczyny i ślub...szybka strasznie..

  15.12.2020 07:46
 • Danka (gość)

  Popieram zachowanie JÓZEFA, przecież te PANIUSIE przyjechały szukać MĘŻA a nie do przedszkola. W małżeństwie dotyk i seks odgrywają ISTOTNĄ rolę.

  15.12.2020 00:28
 • Dorota (gość)

  Nie podobało mi się zachowanie Apolonii w ostatnim odcinku. Nie potrzebnie była taka agresywna. Pokazała, że jest kłótliwa i bezkompromisowa. Kobieta w tym wieku szuka męża odpowiadając na ogłoszenie mężczyzny a potem ma pretensje, że on próbuje nawiązać z nią jakąś relację? Nie wydaje mi się, żeby Józek aż tak źle się zachowywał. Zapomniała, że to rolnik a nie książę z manierami z pałacu. Oj nie ładnie paniusiu, nie ładnie. Mogłaś pokazać tu swoją klasę - Józia w ryzach trzymać i dać przykład młodym, jak można pięknie się poznawać.

  14.12.2020 22:17
 • aneta wawa (gość)

  szkoda mi Józefa, po co pisała do niego Apolonia skoro jej dotyk przeszkadzał, przecież Józef juz w wizytówce mówił czego szuka. Cnotliwa madonna.

  14.12.2020 13:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×