"Rolnik szuka żony 7" odcinek 12. TVP po raz kolejny zmienia godzinę emisji programu! Kiedy będzie można obejrzeć finał "Rolnika"?

Zamieszanie wokół 12. odcinka programu "Rolnik szuka żony 7". Początkowo Telewizja Polska postanowiła, że wielki finał 7. edycji programu zostanie wyemitowany o godzinie 20:15, ale... właśnie wycofano się z tej decyzji!

Multimedia

"Rolnik szuka żony 7" odcinek 12. - w niedzielę, 13 grudnia, o godzinie 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

Jeżeli nastawiliście się, że w niedzielę, 13 grudnia, o godzinie 20:15 obejrzycie wielki finał programu "Rolnik szuka żony 7", to musicie uzbroić się w lekką cierpliwość. Telewizja Polska postanowiła wycofać się z własnego pomysłu i popularny "Rolnik" wraca na swoją godzinę, czyli 21:15.

Maciej zostawił Ilonę? Dziewczyna ma do niego żal? Magdalena: wybrałam złych kandydatów! Zobaczcie zwiastun finału programu!Zobacz więcej

O zmianie, w swoich mediach społecznościowych, poinformowała Marta Manowska, która napisała:

Mamy ostateczną decyzję Przywrócono nam godzinę FINAŁ ROLNIK SZUKA ŻONY W TĘ NIEDZIELĘ O 21:15 Czyli JAK ZAWSZE ‼️‼️‼️‼️ Dziękuje Wam za cierpliwość i przekazywanie sobie wiadomości Czuję, że jesteśmy razem

Przypomnijmy, że w finałowym odcinku programu "Rolnik szuka żony 7" rolnicy spotkają się ze swoimi kandydatkami po kilku miesiącach. Czy emocje już opadły? Znowu poleją się łzy? Będzie się działo!

"ROLNIK SZUKA ŻONY 7" FINAŁ - ZWIASTUN

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Hej 13 (gość)

    Super . Dobrze wiedzieć. pozdrawiam

    11.12.2020 18:43
  • Miastowa (gość)

    Może nigdy?

    11.12.2020 14:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×