"Rolnik szuka żony 7" odcinek 13. Zmiana godziny emisji finałowego odcinka! Kiedy oglądać finał 7. edycji hitu TVP1?

TVP zmienia godzinę emisji finałowego odcinka 7. edycji "Rolnik szuka żony". Ostatnie spotkanie bohaterów tego sezonu będzie pokazane o innej niż wszystkie dotychczasowe odcinki porze. Poznaj szczegóły!

Multimedia

"Rolnik szuka żony 7" FINAŁ - w niedzielę, 13 grudnia, o godzinie 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

To już finał 7. edycji programu "Rolnik szuka żony". Magdalena, Paweł, Maciej, Dawid i Józef spotkają się z Martą Manowską przy jednym stole, aby podsumować wszystko, co wydarzyło się do tej pory. To będzie też szansa ku temu, aby wyjaśnić niektóre niedopowiedzenia, które się narodziły.

Czy Marta i Paweł wciąż są razem? Zdradził ich pewien drobny szczegół!Zobacz więcej

Ostatni odcinek 7. edycji "Rolnika" miał być pokazany o innej porze niż wszystkie dotychczasowe. Miało to związek z tym, że zakończyła się już emisja serialu "Ludzie i bogowie", którego widzowie TVP1 mogli oglądać tuż przed hitowym programem z rolnikami w rolach głównych. Pierwotnie finał "Rolnik szuka żony 7" zaplanowany został na godzinę wcześniej, czyli 20:15, w czwartek wieczorem Marta Manowska poinformowała jednak fanów, że stacja przywróciła stałą godzinę. Ostatecznie finał zobaczymy bez zmian o godz. 21:15. Warto o tym pamiętać, aby nie przegapić finałowego spotkania bohaterów tej serii.

Przypomnijmy, że w ten edycji nie brakowało emocji. Magdalena otrzymała rekordową liczbę listów, szybko okazało się jednak, że panowie, którzy przyjechali, aby ją poznać, nie są odpowiednimi kandydatami na męża rolniczki. Magda nie poddała się. Przejrzała listy jeszcze raz i skontaktowała się z Jakubem, z którym pierwsze randki były bardzo obiecujące. Najstarszy uczestnik, Józef, nie umiał zatrzymać u swego boku żadnej z odwiedzających go pań. Podobnie było u Dawida. Maciej próbuje utrzymywać relacje z Iloną, a Paweł coraz lepiej dogaduje się z Martą. Co będzie dalej?

Bohaterowie programu przygotowują się do Świąt Bożego Narodzenia. Kto już ubrał choinkę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×