"Rolnik szuka żony 7". Ruszyły nagrania do programu! Marta Manowska zdradza szczegóły

4 czerwca ruszyły nagrania do 7. edycji programu "Rolnik szuka żony"! Marta Manowska pokazała zdjęcie z planu i zdradziła trochę szczegółów na temat nowych odcinków! Sprawdź koniecznie!

Multimedia

"Rolnik szuka żony" - ruszyły nagrania do 7. edycji

Mamy już za sobą pilotażowy odcinek 7. edycji programu "Rolnik szuka żony". Tym razem miłości szukają: Dawid, Joanna, Józef, Sławomir, Maciek, Paweł, Magdalena, Piotr i Jakub.

Dwie silne kobiety i bracia chcą szukać miłości w programie! Kto jeszcze? Poznaj kandydatów!Zobacz więcej

Przez epidemię koronawirusa nowe odcinki show TVP stanęły pod znakiem zapytania. Na szczęście okazało się, że 4 czerwca Marta Manowska wróciła na plan i ruszyły nagrania do kolejnej edycji! Prowadząca zdradziła, że nowe odcinki będziemy mogli oglądać od września, tak jak wcześniej planowano, a ta edycja będzie szczególna!

Ciężko w to uwierzyć! Ale zaczęliśmy! Dziś „pierwszy” dzień na planie 7! (Tak 7 edycji programu @rolnikszukazonytvp @badzmyrazem.tvp ) To zawsze radość, nowe szanse, otwierające się drzwi... Ale teraz jakaś szczególna. Tak cieszymy się, że się udało i wszyscy wspólnie od września będziemy śledzić losy bohaterów. A ta piątka, zdradzę Wam, może i zasługuje na wszystko - napisała Marta Manowska na Instagramie.

Czekacie na nowe odcinki?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×