"Rolnik szuka żony 7". Świąteczny odcinek za nami! Magdalena i Jakub już razem zamieszkali? Co u Pawła i Marty?

Za nami świąteczny odcinek programu "Rolnik szuka żony 7"! Tym razem Marta Manowska odwiedziła część z rolników w ich domach, aby zobaczyć, jak ich życie potoczyło się po programie. Zobaczcie, co wydarzyło się w świątecznym odcinku programu "Rolnik szuka żony"!

Multimedia

"Rolnik szuka żony 7" odcinek świąteczny - co się wydarzyło?

Tegoroczna odsłona świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony" jest specyficzna, bowiem ze względu na sytuację epidemiologiczną uczestnicy show nie spotkali się w studiu Telewizji Polskiej, gdzie kolędy wszystkim śpiewałby Rafał Brzozowski, lecz Marta Manowska odwiedziła rolników w ich domach. Nie ze wszystkimi udało się spotkać osobiście i wtedy ratunkiem okazało się połączenie drogą cyfrową.

Jako pierwszych Marta Manowska odwiedziła Pawła Bodziannego oraz Martę Paszkin i jej córkę Stefanię. Widać, że para doskonale się dogaduje i właściwie już teraz tworzą szczęśliwą rodzinę! Wszyscy święta spędzają w domu Pawła, gdzie atmosfera jest iście rodzinna! Marta wniosła do mojego życia spokój o przyszłość - wyznał Paweł. Córka Marty doskonale odnajduje się w towarzystwie Pawła - maluje mu paznokcie, zakłada mu perukę! Co więcej, Paweł chce, żeby mała Stefania od września przyszłego roku już uczęszczała do szkoły w okolicy jego gospodarstwa! Później Paweł i Marta wspólnie ścieli swoją pierwszą wspólną choinkę!

Szczęśliwi Paweł i Marta oraz zadowolona Magda u boku Jakuba. Kto jeszcze pojawi się w świątecznym odcinku "Rolnika"?Zobacz więcej

Następnie Marta Manowska odwiedziła Magdalenę i Jakuba, którzy już prawie mieszkają razem! Okazało się, że Magdalena zamierza pod koniec roku porzucić swoje gospodarstwo i przeprowadzić się do rolnika, którego - teoretycznie - poznała dzięki listom. Dom, chociaż jeszcze z nie do końca wykończoną elewacją, będzie wspólnym miejscem Magdy i Jakuba. Na razie wspólnie spędzają tam święta. W planach już mają ślub, dzieci, nie chcą, żeby czegoś im zabrakło! Czy przetrwają? Czas pokaże!

Na Podlasiu mieszkają Mikołaj z 4. edycji programu i Marta, jego była pracownica, z którą wziął ślub już po programie. Teraz wspólnie zajmują się winnicą. Małżeństwo dobrze wspomina 2020 rok. Marta dała mi takiego bodźca, że chce mi się żyć - zdradził Mikołaj. Przy okazji Mikołaj i Marta opowiedzieli o tym, jak obchodzą prawosławne święta i jakie mają na nie plany. Na Mazowszu Marta odwiedziła Piotra z 4. edycji programu, który od kilku lat jest szczęśliwym mężem i ojcem. Widać, że między nim a Katarzyną wciąż jest chemia, a mały Aleks jeszcze bardziej spaja ich uczucie. Takiego życia chciałam - wyznała Kasia.

Magdalena i Jakub spędzili razem święta. Magda pokazała zdjęcie, a Internauci są pewni: To miłość!Zobacz więcej

Gosia i Paweł z 4. edycji programu nie mogli gościć u siebie Marty Manowskiej z powodu narodzin małej córeczki, ale prowadząca program TVP spotkała się z nimi za pośrednictwem Internetu. Widać, że Borysewiczowie są wzorowym małżeństwem, mają dwójkę dzieci i są jednymi z największych wygranych tego programu. Katarzyna i Dawid byli kandydatami innych rolników w 3. edycji programu, ale los chciał, że właśnie ta dwójka odnalazła siebie! Teraz mają mają córkę i cieszą się sobą! Nigdy byśmy nie pomyśleli, że ta historia może się tak potoczyć - powiedziała Kasia. I pomyśleć, że wszystko zaczęło się od tego, że chcieli tylko omówić swoje wrażenia po programie...

Z Sewerynem z 6. edycji programu i Magdą także nie udało się osobiście spotkać Marcie Manowskiej, ale od czego jest Internet? Para jest już razem od sierpnia 2019 roku, a Seweryn już powoli planuje zaręczyny! Następnie zobaczyliśmy dalsze losy Marka z 3. edycji programu i jego partnerki Julii, której nie poznał w programie. Para wychowuje wspólnie dziecko i po prostu cieszą się sobą! Ja mógłbym mieć i z 15 dzieci - wyznał pewny siebie Marek, który przecież ma już starsze dzieci z poprzedniego związku. Teraz jest szczęśliwy z Julią i oby tak dalej!

Grzegorz i Anna Bardowscy z 2. edycji programu to jedna z najbardziej znanych par w historii całego programu. Od razu widać było, że są dla siebie stworzeni! Teraz są małżeństwem, mają dwójkę dzieci i budują nowy dom! Pięknie się to wszystko układa - powiedziała na ich widok Marta Manowska.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Barbara (gość)

  Jakub facet po przejściach z dzieckiem ostrożnie podchodzi do tej znajomości. To kobieta która lubi decydować mówić za niego za siebie a on z grzeczności przytakuje. To kobieta nie dla niego. Zimna i wyrachowana. Niech się tak nie spieszy z jej przeprowadzka. To wyważony spokojny facet i mało facetów znam co pieką takie ciasta ma smykałkę. Nie jestem fanką Magdy. Ten Paweł świetnie się zachował i podszedł od razu z dystansem.... Jakubie przemysł.. Nie śpiesz się raz ci już nie wyszło. ..

  29.12.2020 20:00
 • Teresa (gość)

  Wg mnie ta Magda to antypatyczna osoba lubi rządzić co Jakub zauważył. Za niego się wypowiada narzuca swoją wolę. Pasuje jej do Jakuba się przeprowadzić on by nie mógł bo ona nie jest właścicielka gospodarstwa tylko brat. Także w kalkulowała znajomość szukała takiego mężczyzny który ma dom i swoje włości. Oni do siebie nie bardzo pasują. Nawet jak siedzieli koło siebie w świątecznym odcinku wyczuwało się z jego strony chłód..

  29.12.2020 19:53
 • ania (gość)

  Jakub widać nie jest zadowolony po prostu jest nieszczery wobec Magdy

  29.12.2020 19:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×