"Rolnik szuka żony 7". Widzowie kibicują Marcie i Pawłowi! Dziewczyna zdecyduje się zostać w gospodarstwie rolnika?

Paweł w "Rolnik szuka żony 7" zażartował sobie z Marty i musiał zmierzyć się z poważnymi konsekwencjami tego żartu. Marta postanowiła odejść z programu. Widzowie są w szoku. Mają nadzieję, że dziewczyna zmieni jeszcze zdanie.

Multimedia

"Rolnik szuka żony 7" - Marta i Paweł powinni być razem?

Wydarzenia z 7. edycji "Rolnik szuka żony" są bardzo dynamiczne. Rolnicy często zmieniają zdanie a propos tego, z kim widzą możliwość kontynuowania znajomości. Poważne sprawy obracają w żart, co nie dla wszystkich kończy się dobrze. Tak właśnie stało się w przypadku Pawła. Rolnik zażartował, że Marta powinna wyjechać z jego gospodarstwa. Szybko wyjaśnił, że nie mówił tego poważnie, jej jednak nie było już do śmiechu.

Wielkie emocje na kolejnych randkach! Marta postanowiła wrócić do domu! Co na to Paweł?!Zobacz więcej

Marta oceniła, że Paweł zachowuje się niedojrzale w kwestiach damsko-męskich i postanowiła wrócić do domu. Wtedy w Pawle coś pękło. Rolnik poczuł, że grunt osuwa się spod jego nóg. Uświadomił sobie, że to właśnie z Martą chce spędzać najwięcej czasu. Uznał więc, że musi przekonać ją do zmiany zdania. Stwierdził, że pozostałym kandydatkom do swojego serca powie, że chce zostać z Martą, ale nie będzie odsyłał ich do domu, bo - jak powiedział - dobrze dogadują się z jego rodziną. Marta wyglądała na zdezorientowaną tym, co mówi Paweł. Nie wiemy jeszcze, jaką decyzję ostatecznie podjęła.

OGLĄDAJ "Rolnika" i inne programy ONLINE w TVP VOD

Widzowie wskazują jednak, że Marta i Paweł bardzo do siebie pasują i powinni być razem. Niektórzy twierdzą nawet, że to jedyna para w tej edycji "Rolnika", która ma szanse na miłość. W sieci możemy przeczytać takie komentarze:

Mają się ku sobie. Pozytywni obydwoje

Głupi żart zapodal po powrocie z randki jak na dojrzałego faceta. No tak się nie robi. Ale może dało mu to do myślenia. Ogólnie fajna byłaby z nich para.

Widać że obojgu zależy 🙂 to była chyba najszczersza rozmowa w całej edycji.

Jak dla mnie jedyna para z potencjałem. Szczerze trzymam kciuki.

Wiele osób ma pewność, że Paweł od początku wiedział, że to Martę chce poznać bliżej, nie rozumieją zatem, dlaczego robi nadzieje pozostałym dziewczynom. Jak to potoczy się dalej? Czy Paweł stworzy z Martą prawdziwy związek?

Paweł Bodzianny był na "Wyspie przetrwania", teraz szuka żony. Jak zareagował Damian Michałowski?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mila (gość)

    Super para😊

    09.11.2020 09:26
  • Bardzo (gość)

    Ich polubiłam i całym sercem kibicuje

    03.11.2020 22:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×