"Rolnik szuka żony 7". Wszystkie kandydatki rolników i kandydaci do serca Magdaleny. Kto powinien odwiedzić gospodarstwa?

Bohaterowie 7. edycji programu "Rolnik szuka żony" poznali już kandydatki i kandydaci do swojego serca. W kolejnym odcinku będą musieli zdecydować, kto powinien odwiedzić ich gospodarstwa.

Multimedia

"Rolnik szuka żony 7" - oto kandydatki i kandydaci rolników

Emocje w 7. edycji programu "Rolnik szuka żony" rosną z odcinka na odcinek. Najpierw poznaliśmy bohaterów tego sezonu, razem z nimi odczytaliśmy listy od zainteresowanych nimi osób, a teraz zobaczyliśmy, kto będzie starał się o ich serca.

Bohaterowie poznali kandydatki i kandydatów. Jak przebiegały pierwsze randki? Rolnicy mają już swoje faworytki!Zobacz więcej

Magdalena, Paweł, Maciej, Dawid i Józef zaprosili do siebie osoby, które napisały do nich najciekawsze listy. Podczas randek spędzili z nimi kilka chwil, porozmawiali i próbowali poczuć "to coś". Dla niektórych krótka rozmowa to za mało, inni wiedzą już, z kim połączyła ich prawdziwa nić sympatii.

W kolejnym odcinku rolnicy zdecydują, kogo zaproszą do swoich gospodarstw. Już teraz możecie poznać bliżej każdą z kandydatek farmerów i każdego kandydata do serca Magdaleny. Macie swoich ulubieńców tej edycji? Zobaczcie naszą galerię!

Skandaliczne zachowanie rolnika. Marta Manowska oniemiała. Widzowie takżeZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×