"Rolnik szuka żony 7". Związek Magdaleny i Jakuba nie przetrwa? Widzowie zaczynają wątpić w szczerość ich uczuć!

Związek Magdaleny i Jakuba jest jedną z najmocniej komentowanych relacji, które powstały w 7. edycji programu "Rolnik szuka żony". Czy ta znajomość przetrwa? Widzowie zaczynają wątpić w szczerość uczuć bohaterów "Rolnika".

Multimedia

Magda i Kuba oszukują widzów?

W świątecznym odcinku programu "Rolnik szuka żony" potwierdziło się to, że mimo początkowych trudności, Magdalena Bator znalazła mężczyznę, z którym chce budować przyszłość. Marta Manowska zastała ją i Jakuba, gdy przygotowywali się do pierwszych wspólnych świąt. "Nie przypuszczałam, że rzeczywiście tak szybko wszystko się potoczy" - wskazywała Magda.

Magdalena i Jakub spędzili razem święta. Magda pokazała zdjęcie, a Internauci są pewni: To miłość!Zobacz więcej

- Magda jest ciekawą osobą, bardzo ciepłą, nikogo nie gra. Po prostu jest sobą - stwierdził Kuba. Z kolei Magda oceniła, że jej partner to inteligentny mężczyzna, który potrafi o nią zadbać. - Przy nim czuję się spokojna i zarazem szczęśliwa - powiedziała bez wahania.

O ile na początku widzowie kibicowali Magdzie i Kubie, teraz zaczynają wątpić w szczerość ich uczuć. W czasie świątecznego odcinka zauważyli, że Kuba zachowywał się nienaturalnie. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy dotyczących tej pary:

Coś ten Kuba taki niezdecydowany. Sprawia wrażenie jak by został wmanipulowany w tą całą sytuację...

Jacyś oni tacy małomówni, wszystko trzeba jakoś siła od nich wyciągać

Ustawka edycji 😂 nagle takie mega uczucie a dla Nich mega oschła 😂 a tu nagle cyk koniec zniw i pojawia się wielka miłość i nawet przeprowadzka 😂

Na pytanie Marty Manowskiej o to, jakie Magda ma teraz marzenie, rolniczka odpowiedziała: - Wytrwać w tym. To także wzbudziło wątpliwości widzów. O tym, czy związek Magdy i Kuby przetrwa próbę czasu dowiemy się zapewne już wkrótce.

Świąteczny odcinek za nami! Magdalena i Jakub już razem zamieszkali? Co u Pawła i Marty?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Tadeusz. (gość)

  Kochani mniej tego jadu,niech zakładają rodzinę i źyie zdrowo i szczęśliwie.

  01.01.2021 10:57
 • Pis (gość)

  Laska pułapka...uciekać od niej.!!

  31.12.2020 00:23
 • Ryk (gość)

  Gościu nie bądź debil, kopniij tą łajzę w krocze. Ona jest przypałowa, ani ładna, ani zgrabna. Ma niby 27 lat a wygląda na 40. To jest konkretny kibel, wdepniesz w to gówno to do końca będziesz się zmagał z tym fetorem...niech ja bierze jakiś habibi.

  31.12.2020 00:22
 • Anna (gość)

  Przecież ten Kuba to kawał bydlaka...ma juz jedno dziecko z którym nie utrzymuje kontaktu wypiera sie go.. dzieckiem interesuje sie tylko jego tata czylo dziadek którego Kuba ze swoją mamą w perfidny sposób pozbawili całego dorobku jego życia. Niech dziennikarze ruszą ten temat i popytaja w stronach tego typa myślę że bardzo ciekawy temat na artykuł

  30.12.2020 19:15
 • Iwan (gość)

  to ich życie i ich sprawa zawsze wszyscy wszystko wiedzą najlepiej ja im życzę wszystkiego dobrego

  30.12.2020 18:28
 • Wolny i zdrowy (gość)

  Uciekaj od niej kolego. Ciężko będziesz z nią miał!

  30.12.2020 12:36
 • Hohoł (gość)

  Oni mają dziecko ta Magda wcale tam nie mieszka to ściema nie rolniczka kłamstwo.chciala zagrać w tv może wezmą ja do tv i gdziac zagra główną rolę ..w ....filmie

  30.12.2020 03:38
 • Hohoł (gość)

  Oni mają dziecko ta Magda wcale tam nie mieszka to ściema nie rolniczka kłamstwo.chciala zagrać w tv może wezmą ja do tv i gdziac zagra główną rolę ..w ....filmie

  30.12.2020 03:37
 • Alona (gość)

  Kuba wycofuje się a Magda na siłę to jest najgorsze zastanowić się będziesz żałować

  29.12.2020 19:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×