rolnik szuka żony 7

Dawno niewidziana Magdalena Bator zachwyca figurą! Tak się zmieniła uczestniczka "Rolnik szuka żony 7"!

Coraz bliżej do premiery 9. sezonu programu "Rolnik szuka żony". Zanim to jeszcze nastąpi, warto cofnąć się w czasie i wspomnieć uczestników poprzednich edycji. Jedną z nich była Magdalena Bator, którą strzała Amora trafiła już po emisji randkowego show TVP. Na zdjęciu z ukochanym, które opublikowała, widać, że od czasu programu przeszła metamorfozę! Zobaczcie, jak zmieniła się uczestniczka "Rolnik szuka żony 7"!

11.09.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin i Paweł Bodzianny szykują drugi ślub! Zdradzili, gdzie i kiedy odbędzie się ceremonia

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny w marcu br. wzięli ślub cywilny we Wrocławiu. Uroczystość była skromna, a obecni byli najbliżsi pary, która poznała się w programie Marty Manowskiej "Rolnik szuka żony". Już wtedy jednak zapowiadali, że planują drugą, znacznie większą ceremonię niż poprzednio. Marta Paszkin zdradziła, gdzie się odbędzie!

01.09.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 7". Marta Paszkin przeczytała, że jest za stara na dziecko. Ukochana rolnika odpowiedziała! Padły mądre słowa

Marta Paszkin to ukochana Pawła Bodziannego - widzowie poznali ich w 7. edycji programu Marty Manowskiej "Rolnik szuka żony". Dziś są dumnymi rodzicami dziewczynki i chłopca, którego niedawno powitali na świecie, a kontakt z fanami podtrzymują za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ukochana rolnika postanowiła się odnieść do medialnych dywagacji, jakoby była za stara na dziecko.

09.08.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin urodziła! Zobacz, jak zmieniała się w trakcie ciąży. Ukochana rolnika długo trzymała szczęście w sekrecie!

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny właśnie powitali na świecie syna. Uczestniczka 7. edycji programu "Rolnik szuka żony" w sobotę 18 czerwca 2022 r. urodziła zdrowego chłopca. Ukochana rolnika w mediach społecznościowych relacjonowała cały przebieg ciąży. Marta Paszkin zachwycała na zdjęciach. Zobacz, jak prezentowała się w tym wyjątkowym czasie Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony 7"!

19.06.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 8". Kamili Boś w oko wpadł Maciej Kazek? Rolnik i rolniczka mają się ku sobie?

Kamila Boś to postać, której fanom programu "Rolnik szuka żony" przedstawiać nie trzeba. Piękna rolniczka sprawiła, że adoratorzy pobili rekord listów, jakie kiedykolwiek napisano do uczestnika "Rolnik szuka żony"! Mimo wszystko, Kamila Boś utrzymuje, że wciąż jest singielką, chociaż w sieci pojawia się coraz więcej głosów, że w oko wpadł jej... uczestnik wcześniej edycji "Rolnika", Maciej Kazek!

15.06.2022Rolnik szuka żony

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×