"Rolnik szuka żony 8". Aleksandra pokazała ukochanego! Przystojniejszy od Stanisława?

Aleksandra to piękna kandydatka Stanisława Pytlarza z programu "Rolnik szuka żony 8". Chociaż rolnik nie był nią zainteresowany, to kobieta, dzięki swojemu charakterowi oraz poczuciu humoru, zdobyła sympatię widzów. Teraz Ola pochwaliła się swoim nowym ukochanym!

Multimedia

ALEKSANDRA Z "ROLNIK SZUKA ŻONY 8" POKAZAŁA UKOCHANEGO!

Aleksandra w programie "Rolnik szuka żony 8" była kandydatką Stanisława Pytlarza. Dziewczyna jako pierwsza rozgryzła młodego rolnika i spełniły się jej podejrzenia, że Stanisław finalnie nie wybierze żadnej z kandydatek.

Chociaż Aleksandra nie znalazła szczęścia w programie, to ta sztuka udała jej się po zakończeniu show! Już jakiś czas temu Ola ogłosiła, że jest w szczęśliwym związku, jednak dopiero w ostatnich dniach postanowiła pokazać twarz swojego ukochanego!

Aleksandra też pochwaliła się nowym partnerem! Kandydatka Stanisława poznała ukochanego na planie programu TVP?Zobacz więcej

Oboje razem przywitali Nowy Rok. I przy okazji musimy przyznać, że Ola wyglądała olśniewająco!

Dziękuje ze dane było mi Cię poznać ❤️ rok 2022 będzie jeszcze lepszy 🥳 #couplegoals #mylove #couple #couplelove #goodnight #2021/22 #2022goodyear #happynewyear - napisała w opisie zdjęcia Aleksandra.

Nowy wybranek Aleksandry jest przystojniejszy od Stanisława? Dajcie znać! My tymczasem gratulujemy i trzymamy kciuki!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×