"Rolnik szuka żony 8". Bogusia od Krzysztofa oszukała koleżanki? Zacięty bój o serce farmera z Mazur i mnóstwo spekulacji

Dzieje się na gospodarstwie Krzysztofa z 8. edycji "Rolnik szuka żony"! Zacięty bój o serce farmera z Mazur toczy Bogusia, Swietłana i Kasia. Ta pierwsza idzie jak burza, a Krzysztof bardzo docenia jej starania. Bogusia jest także ulubienicą widzów, którzy wybaczą jej nawet nocne schadzki sam na sam z rolnikiem.

Multimedia

Kto by się spodziewał, że to u Krzysztofa, najstarszego rolnika tej edycji "Rolnik szuka żony" będzie najciekawiej. Krzysztof ma 55 lat, a jego dom położony jest w malowniczej okolicy, wśród przepięknych mazurskich jezior i lasów. Na swoim gospodarstwie zajmuje się hodowlą bydła mięsnego, ma też kury, kaczki i konia, a dodatkowo prowadzi działalność agroturystyczną. Jest po rozwodzie, ma trójkę dzieci.

Farmer z Mazur zaprosił na swoje gospodarstwo trzy kobiety: Kasię, Bogusię i Swietłanę z Mińska na Białorusi. Jego serce już na samym początku skradła jednak Bogusia, która przyjechała na gospodarstwo z wałówką i niemal od razu zajęła się pieleniem ogródka. Pozostałe panie nie rwą się do pracy, a sympatycznej mieszkance okolic Zgierza, dobrze z oczu patrzy - zauważają internauci.

Kamila jednak znalazła miłość? TVP zabiera głos, internauci debatują o intencjach rolniczkiZobacz więcej

Bogusia od Krzysztofa oszukała koleżanki?

52-latka dwoi się i troi, aby przypodobać się rolnikowi, a farmer docenia jej starania. Bogusia i Krzysztof mają już za sobą pierwszą nocną schadzkę, o czym dowiedzieliśmy się w 5. odcinku "Rolnik szuka żony 8". Kiedy sprawa wyszła na jaw, pozostałe panie poczuły się oszukane, bo Bogusia miała udać się na spacer sama.

Prawie mam kandydatkę jedną. Jedną sobie upodobałem - zdradził później przed kamerą rolnik i chyba nikt nie ma wątpliwości, że jest nią Bogusia.

Czy to właśnie Bogusię wybierze Krzysztof? Kasia i Swietłana już przeczuwają, co się święci.- Wydawało nam się, że dla nas już nie ma tam miejsca - mówiła w ostatnim odcinku rozczarowana Kasia.

Są razem. Widziałam ich tydzień temu w Kazimierzu Dolnym - taki komentarz pojawił się na profilu programu w mediach społecznościowych.

Elżbieta w ogniu krytyki! Zrobiła ze swoich kandydatów parobków?Zobacz więcej

Zobaczcie w galerii, jak Bogusia walczy o serce Krzysztofa.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gosc (gość)

  To, ze mu zaimponowała (czym-nie ważne) to nie zbrodnia, każda z nich tam po to przyjechała, wiec mogły bardziej się postarać. Gdzie wy u niej widzieliście przytyki, Kaśka to dopiero harpaganem, Krzysiu skakałby przez miotle;) Święta- nieporozumienie w tym programie. Krzyskowi i Bogusi życzę wszystkiego dobrego.

  25.10.2021 18:34
 • Sabina (gość)

  Bogusia po trupach do celu. Wiekowa kobieta, a zasuwała jak kombajn Bizon. I te jej złośliwe przytyki. Do krów leciała mało nóg nie pogubiła. Gdyby mogła to w pierwszą noc by Krzysia obsłużyła. Odetchnęła z ulgą jak Kasia postanowiła wyjechać. Okazuje sie że to przebiegła gra przed kamerami. Oj Krzychu aleś wybrał babę do roboty.

  25.10.2021 02:01
 • Dorota (gość)

  Beznadziejna ta Bogusia. Taka z niej desperatka w tej walce o chlopa jakby zaraz świat miał się skończyć.

  24.10.2021 23:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×