"Rolnik szuka żony 8". Elżbieta Czabator spotkała się ze Stanisławem! Żałuje, że nie wybrała go zamiast Marka?

"Rolnik szuka żony" to jeden z najpopularniejszych programów na antenie Telewizji Polskiej. Widzowie właśnie czekają na premierę 9. edycji show i jednocześnie sprawdzają, jak potoczyły się losy bohaterów poprzednich sezonów. Teraz znowu głośno jest o Elżbiecie Czabator z "Rolnik szuka żony 8", która spotkała się z jednym ze swoich programowych kandydatów, Stanisławem!

Multimedia

Elżbieta Czabator z "Rolnik szuka żony 8" spotkała się ze Stanisławem! Żałuje, że nie wybrała go zamiast Marka?

Elżbieta Czabator szukała miłości w programie "Rolnik szuka żony 8". 56-latka namieszała w programie! Chociaż widzowie uznali Elżbietę za wymagającą, przez co połączyła ją przyjaźń z Kamilą Boś, nie da się ukryć, że Elżbieta rzeczywiście szukała w programie swojej drugiej połówki.

W programie Elżbieta Czabator niejednokrotnie opowiadała o swoich nieudanych małżeństwach i tym, że zawsze wybierała nieodpowiednich mężczyzn. Niestety, ten sam błąd popełniła w "Rolnik szuka żony", gdy wybrała atrakcyjnego Marka. Widzowie od początku przeczuwali, że ta relacja skończy się katastrofą i tak niestety się stało. Szybko okazało się, że mężczyzna nie był zainteresowany Elżbietą, tylko... rozrywką na jej gospodarstwie.

Piotr Mosak jest ze swoją żoną od 30 lat! Pokazał zdjęcia z młodości. Co za przystojniak!Zobacz więcej

Na tym wszystkim stracił poczciwy Stanisław, który również starał się o względy Elżbiety. Mężczyzna, który był niemal na każdą prośbę Elżbiety, musiał pogodzić się z tym, że kobieta wybrała innego. Widzowie byli zdania, że Elżbieta i Stanisław doskonale do siebie pasowali.

Teraz okazało się, że Elżbieta i Stanisław ponownie spotkali się po programie! Rolniczka sugeruje, że było to przypadkowe spotkanie podczas wakacji, ale jej obserwatorzy nie do końca w to wierzą!

Wnuki zwiedzają z babcią Kielce A tu proszę jaka niespodzianka spotkaliśmy Stasia Miło było pogawędzić Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia ❤️❤️😘

Obserwatorzy uważają, że Elżbieta powinna bardziej zainteresować się swoim byłym kandydatem!

Paaaaaaani Eluuuu! Być może to przeznaczenie i nie przypadek😍😂❤️🔥

Pan Stasio to bardzo mądry i poukładany człowiek, warto mieć blisko siebie takiego mężczyznę.

Bardzo ładnie wygladacie że stasiem, pozdrawiam

Najporządniejszy z kandydatów 😊

Najlepszy gość ze wszystkich edycji. Bralabym go gdybym była starsza. Albo inaczej - chciałabym spotkać Stasia jak miał 30 lat ❤️

Pań Stasio to pan Stasio darzyłam sympatią od początku! Są pewni uczestnicy programu których po prostu się lubi ,, czuje się dobro

Myślicie, że ta znajomość może przerodzić się w coś więcej?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Paula (gość)

    Byłby głupi , kto by ja jeszcze chciał po tym co widzieliśmy w programie. Kobieta samo zło wielkie nic w siebie zapatrzone.

    20.07.2022 01:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×