"Rolnik szuka żony 8". Elżbieta Czabator żałuje tego, co powiedziała o Marku. Na jaw wychodzą nowe fakty!

W finałowym odcinku 8. edycji "Rolnik szuka żony" padło wiele gorzkich słów, których widzowie długo nie zapomną. Elżbieta Czabator już żałuje tego, co powiedziała o Marku. Rolniczka w najnowszym wywiadzie wyjaśniła, co miała na myśli mówiąc, że mężczyzna szukał lokum.

Multimedia

Elżbieta Czabator żałuje tego, co powiedziała o Marku. Na jaw wychodzą nowe fakty!

Program "Rolnik szuka żony" dał Elżbiecie Czabator sławę i sympatię widzów. Właścicielka plantacji truskawek z województwa świętokrzyskiego nie znalazła jednak "tego jedynego" w programie.

W głowie zawrócił jej Marek, ale mężczyzna po wyjeździe kamer miał się stać "innym człowiekiem". W finałowym odcinku 8. edycji "Rolnik szuka żony" padło wiele gorzkich słów. Między Elą a Markiem doszło do spięcia. Rolniczka nie chciała publicznie powiedzieć, dlaczego się rozstali, zasugerowała jedynie, że Marek szukał lokum.

Elżbieta zdradziła, dlaczego nie pojawiła się na ślubie Bogusi i Krzysztofa!Zobacz więcej

Jak się teraz okazuje, Elżbieta Czabator żałuje tego, co powiedziała w finale "Rolnik szuka żony 8".

Wtedy to były jeszcze emocje, teraz jak doszłam do siebie, przepracowałam temat. Powiedziałam to wtedy, może to złośliwie powiedziałam, coś trzeba było powiedzieć. Gdyby można było cofnąć czas, na pewno bym tego nie powiedziała, że szukał lokum. Marek miał gdzie mieszkać. Ma mieszkanie w Słupsku, tylko po prostu mieszkał u przyjaciela, ze względu na problemy po traumie, jaką przeżył z żoną – wyznała rolniczka w rozmowie z "Party".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    PRZESTANCIE JUZ O NIEJ PISAĆ , JUZ MI SIĘ ROBI NIEDOBRZE. GWIAZDA SIE ZNALAZŁA CHA,CHA.Przestań się osmieszać.

    04.02.2022 09:15
  • Iwonka (gość)

    Dobrze że ucichło narazie o Iwonie i Gerardzie bo tu dopiero aż mdliło jak stałe i seksie rozmawiali. Narazie spokój i cisza i niech tak zostanie

    31.01.2022 17:06
  • Daniel (gość)

    Do widzenia.......żegnamy już panią !

    31.01.2022 11:19
  • Lew (gość)

    Elu jesteś mega fajną dziewczyną Powiedziałaś co czułaś w danej chwili i to było Twoje prawdziwe odczucie niczego nie żałuj, j Byka za rogi i do przodu, Nie wracaj do tego, Jesteś Świetna Najważniejsze Pokochać Siebie, i niczego nie żałować, pozwolić życiu pisać dalszy scenariusz i otwierać się na Nowe 😘

    31.01.2022 09:57
  • Robak (gość)

    Niech babina i żyje własnym snem

    31.01.2022 09:41
  • Aga (gość)

    Zacytuję.....powodzenie ma ale nie ma wzięcia....

    30.01.2022 22:59
  • Janina (gość)

    Wredni ludzie, chamstwo jak można tak Q obrzydliwie dokuczac. Pani Elu powiedziała pani i proszę nie żałować i nie usprawiedliwiać się. To jest Pani sprawa, a im wszystkim wara!!!!. Pozdrawiam.

    30.01.2022 22:46
  • Roger (gość)

    Tak się dzieje gdy szybciej się mówi niż myśli

    30.01.2022 21:35
  • Meg (gość)

    Pewnie wymusili na niej sprostowanie. Ten gość to krętacz,sporo o nim pisali.

    30.01.2022 20:38
  • Doda (gość)

    Było to nieleganckie ze strony pani Eli

    30.01.2022 19:17
  • Matie (gość)

    Ileż można kochana Pani wałkować temat, weź się za robotę, koniec tematu Pani 5 min już się skończyło,

    30.01.2022 19:03
  • AzjA (gość)

    Ela szuka ty nie jesteś mloda

    30.01.2022 18:20
  • Małgorzata (gość)

    Następna chce rozgłosu skończył się program i do widzenia

    30.01.2022 18:12
  • Elżbieta (gość)

    Pani Elżbieta.nie ma się co przejmować to był wielki leń .Znajdzie Pani sobie takiego co będzie umiał szanować Panią.

    30.01.2022 18:09
  • MalaMi (gość)

    Czy naprawdę w koło będzie wałkowane co ona powiedziała o Marku a czego nie powiedziała ,ja pie... W koło to samo jakby to byli istotni ludzie w społeczeństwie no faktycznie

    30.01.2022 17:57
  • Iwona (gość)

    Pani Elu niech się Pani trzyma i nie myśleć o tym cwaniaczku Marku

    30.01.2022 16:11
  • Kobieta (gość)

    Niestety drogie Panie szukające mężczyzny, jak się chce być z facetem to trzeba nauczyć się znosić różne dziwne teksty, opowieści o koleżankach z pracy o byłych kobietach w życiu, spojrzenia na młodsze i ładniejsze i inne dla nas bolesne a dla nich drobiazgi nic nie znaczące...

    30.01.2022 15:55
  • Hana (gość)

    Pani Eli wypowiedzianych słów nie można cofnąć musisz panować nad emocjami nikt nie jest doskonały a to że Pani uległa zauroczeniu to nic dziwnego pan Marek jest przystojnym mężczyzną i uległa Pani jego urokowi . Życzę żeby pani znalazła tego wymarzonego ze snu tylko nie wiem czy są tacy .

    30.01.2022 15:17
  • Ada (gość)

    Jak alkoholiczka to ona pije???(

    30.01.2022 15:17
  • Piotr (gość)

    Zobaczyła się rano w lusterku i chyba przyznała rację Markowi O takim facecie dziś już może tylko pomarzyć !

    30.01.2022 15:10
NowszeStarsze