"Rolnik szuka żony 8". Elżbieta wybrała Marka z "Kuchennych rewolucji". Widzowie się martwią: "Z pięknej miski się nie najesz"

W 9. odcinku "Rolnik szuka żony" prawie wszyscy uczestnicy i uczestniczki dokonali wyboru. Elżbieta wybrała Marka, który w 2014 roku brał udział w "Kuchennych rewolucjach" Magdy Gessler. Przystojny 65-latek niemal od razu skradł jej serce, ale czy właścicielka plantacji truskawek będzie z nim szczęśliwa? Widzowie się martwią...

Multimedia

Elżbieta z "Rolnik szuka żony 8" wybrała Marka z "Kuchennych rewolucji

Elżbieta Czabator z Grabkowa położonego w powiecie koneckim to uczestniczka 8. edycji "Rolnik szuka żony". 56-letnia blondynka zaprosiła do siebie trzech kandydatów: 65-letniego Marka, który od ponad roku jest wdowcem, 67-letniego Stanisława z Kielc oraz pochodzącego z Łodzi romantyka o wielkim sercu Ryszarda, któremu szybko podziękowała.

Widzowie w szoku po wyborze Kamili. Głos zabrał Tomasz!Zobacz więcej

Właścicielka plantacji truskawek z województwa świętokrzyskiego w 9. odcinku 8. edycji "Rolnik szuka żony" podjęła ostateczną decyzję. Elżbieta niemal do samego końca nie wiedziała kogo wybrać. -Przeanalizowałam wszystko, ale decyzja jest trudna, bo Stasiek i Marek są fajni - przyznała. Wsparciem dla niej okazała się Marta Manowska, który zapytała ją wprost czy widzi siebie w relacji damsko-męskiej ze Stanisławem? Rolniczka odpowiedziała "nie" - fizycznie niemal od pierwszego spotkania pociąga ją Marek, którego widzowie mogą kojarzyć z "Kuchennych rewolucji".

Uczestnicy podczas finału 8. edycji w Kazimierzu Dolnym. Zobacz zdjęcia

To właśnie 65-letniemu Markowi dała szansę, bo "jest dla niej jeszcze nieodkryty". Decyzja nie spotkała się z aprobatą jej córki, która na jednej z grup w mediach społecznościowych wyznała, że nie było jej na grillu i źle doradziła mamie.

Fani "Rolnik szuka żony" rozczarowani decyzją Elżbiety: "Z pięknej miski się nie najesz"

Widzowie także nie są zadowoleni z wyboru Elżbiety.

Oj Pani Elu moja babcia mówiła "z pięknej miski się nie najesz.." żal Pana Stasia, fajny chłop.

Gdybym była na miejscu Eli to wybrałabym Stasia🙂 Marek może przystojniejszy (kwestia gustu) ale mam wrażenie, że nie jest szczery. Ile prawdy jest w jego deklaracjach czas pokaże.

Ela chciała Marka odkąd tylko go zobaczyła 🤪 tamci się starali, on nie musiał nic robić, a i tak wiedziała, że go wybierze.

Kobiety wola ryzykować niż iść w pewne życie ze spokojnym i ciepłym chłopem - czytamy na profilu programu TVP w mediach społecznościowych.

Od stypy do wesela - najbardziej zaskakujący odcinek programu. Jest wielka miłość od pierwszego wejrzenia!Zobacz więcej

A jak Wy sądzicie, czy Elżbieta dokonała właściwego wyboru?

Zobacz galerię

Marta Manowska o uczestniczkach 8. edycji "Rolnik szuka żony"

Komentarze

Skomentuj
 • Anna (gość)

  Rany ! Jaki on piękny.? Z tym bębenem z przodu .

  25.11.2021 21:15
 • Teresa (gość)

  P. Marek to kaleką po poważnej operacji kręgosłupa. Musi uważać. P. Ela b. Zniszczona na ten dobrobyt wygląda na 70lat.kobiety w tym wieku na 10lat mniej wyglądają. Facet leser szuka sponsorki na starość do opieki. Jak te kobiety są naiwne patrzą ze wysoki bo uroda wyleniala może kiedyś był przystojny. To taki marynarz w każdym porcie czeka kobieta. A gdyby była taka cwana na tego faceta nie zwróciłaby uwagę dużo inteligentniejszy i elegancki był Andrzej. Kwestia czasu i wszystko się rozleci bo nie będzie miała siły jego obsługiwać a on sobą nie da pomiatać.... To taki lekkoduch

  25.11.2021 15:34
 • Teresa (gość)

  P. Marek to kaleką po poważnej operacji kręgosłupa. Musi uważać. P. Ela b. Zniszczona na ten dobrobyt wygląda na 70lat.kobiety w tym wieku na 10lat mniej wyglądają. Facet leser szuka sponsorki na starość do opieki. Jak te kobiety są naiwne patrzą ze wysoki bo uroda wyleniala może kiedyś był przystojny. To taki marynarz w każdym porcie czeka kobieta. A gdyby była taka cwana na tego faceta nie zwróciłaby uwagę dużo inteligentniejszy i elegancki był Andrzej. Kwestia czasu i wszystko się rozleci bo nie będzie miała siły jego obsługiwać a on sobą nie da pomiatać.... To taki lekkoduch

  25.11.2021 15:31
 • Paweł (gość)

  Typowy tulipan szuka sponsorki ...wszystko co robi upada ...typowy bankrut...niech ma co wybrała...

  25.11.2021 06:27
 • Magda (gość)

  Widać kto to jest facet tzw golodupiec który się chce zaczepić u jakiejś utrzymanki nie ważne czy mu się podoba.On nie ma kasy i domu nawet pożyczonym samochodem do tego Anglikiem po nią podjechal.Gosc jest bankrutem nieudolnym bajerantem.Chcial się już oświadczać po kilku dniach znajomości żeby się pewniej przyssać do dojnej krowy.Ale ta kobieta jest cwana i go przejrzy szybciej niż on myśli.

  22.11.2021 11:25
 • 0nly (gość)

  Brzydki men dopiero wredny.Nadrabia brak urody wrednym charakterem .W dodatku bywa taki rozwodniko wdowcem .Czarny charakter pies na baby.Moze być stara brzydka byle mu służyła .Zimna ryba men..babiarz lasy na byle babe byle była obca.Wielbi glupie goniące za nim baby wirtualnie dzialajace typu Elka Malkowska.Upierdliwe babskoitd..takich sztuk wirtualnych ma w nadmiarze.Szkoda życia dla takiego. Nie zaznasz przy takim ani ciepła ani miłości. Zly charakter zepsutego faceta przez kobiety. Funta kłaków wart men nie ważne czy ładny czy brzydki.

  17.11.2021 10:20
 • maciek kropka (gość)

  W statnim odcinku bardzo niewiele pokazano co się dzieje u Stanisława.Może ktoś wie coś na ten temat?

  17.11.2021 07:24
 • Bożena (gość)

  Daje łeb że oni długo nie pobędą razem. Ona rozkazującą panią domu a on typowy kanapowiec. 😆

  16.11.2021 18:33
 • Stenia (gość)

  Ale Mareczek pasuje wizualnie i intelektualnie !!!! tak mówiła Ela. Po tych kilku odcinkach my widzowie możemy juz wybrać. Ale to nie my wybieramy tylko uczestnicy

  16.11.2021 15:34
 • Serce (gość)

  Ela wybrała tak, jak czuła! Nic na siłę.

  16.11.2021 15:00
 • Gość (gość)

  Powodzenia

  16.11.2021 13:03
 • Ewka (gość)

  Co komu do domu kiedy chałupa nie jego. Każdy decyduje sam i ewentualne porażki też poniesie sam.

  16.11.2021 09:30
 • 10 (gość)

  Widza i patrza ,że mareczek to wygodny męczyzna , daleko mu do robotnego chłopa. Posiedzieć , poleżeć , pooglądać tv , poczytać , a nie za robotę się brać. Ten związek nie ma przyszłości , no chyba ,że ela wzięła sobie chłopa tylko do relaksu i nic więcej.

  16.11.2021 07:49
 • 9 (gość)

  Wierzę, że mareczek jak już będzie gościł babcię ele u siebie to powie jej - to ja idę na piwo a ty wyremontuj mi kuchnię i wymaluj balkon.

  16.11.2021 03:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×