"Rolnik szuka żony 8". Joanna Wielgosz dzięki programowi TVP znalazła miłość! Teraz opowiedziała o kulisach show!

Za nami wielki finał programu "Rolnik szuka żony 8" za nami .To właśnie w finale randkowego show TVP dla rolników byliśmy świadkami zaręczyn Kamila i Asi. Teraz Joanna Wielgosz zabrała głos i powiedziała, jak bardzo program zmienił jej życie!

Multimedia

Joanna Wielgosz dzięki "Rolnik szuka żony 8" znalazła miłość

"Rolnik szuka żony" to program, który potrafi zmienić życie. Doskonale o tym przekonało się wiele par, które być może, gdyby nie randkowe show TVP dla rolników, nigdy nie miałby okazji się poznać!

Najlepszym przykładem na to jest najmłodsze narzeczeństwo w historii show, czyli Kamil i Asia. Oboje udowodnili, że jeżeli ma się podobne cele życiu, można znaleźć wspólną drogę!

Stanisław Pytlarz zakochany! Mężczyzna pochwalił się swoją wybranką!Zobacz więcej

Teraz Joanna Wielgosz zabrała głos i opowiedziała, jak bardzo "Rolnik szuka żony" zmienił jej życie! We wpisie czytamy:

Nadszedł moment, w którym już możemy oficjalnie powiedzieć, że jesteśmy razem. ❤️ Dzięki udziałowi w programie poznałam cudownego mężczyznę. Tym mężczyzną jest Kamil. Jaki jest Kamil na co dzień? Opiekuńczy, kochany, zabawny i dba o mnie najmocniej, jak potrafi. Uwielbiam jego poczucie humoru. ❤️❤️ Dzięki programowi poznałam wiele cudownych osób, które warto trzymać w swoim życiu. (Między innymi Rolinkowa rodzinka ❤️❤️) Pięknie było doświadczyć udziału w programie. Z tego miejsca chciałabym również podziękować całej produkcji @rolnikszukazonytvp bez was to wszystko by się nie udało, bo pewnie, gdyby nie program, to ja i Kamil nie wiedzielibyśmy o swoim istnieniu i dalej byśmy szukali siebie w swoich okolicach. Dziękuję również @martamanowska za wsparcie i każdą szczerą rozmowę. Dziękuję wszystkim, którzy nam kibicowali przesyłali miliony słów wsparcia. Dziękuję też wszystkim osobom, którzy wstawiali negatywne komentarze, dzięki wam coraz mocniej wierzę w siebie i dzięki temu już żaden zły komentarz nie wpłynie na moje samopoczucie. ❤️ Mimo, że po programie zostaną wspomnienia to jednak najcudowniejsza historia będzie trwała – NASZA HISTORIA. ❤️ Wrzucam kilka zdjęć, bo wiem, że ich najbardziej nie mogliście się doczekać 😂❤️ PS. Jeśli ktoś zastanawia się, czy warto wziąć udział w programie to odpowiadam, że warto! 😁❤️

Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Klaudiadzik@wp.poczta.pl (gość)

    Mój córka brat

    07.12.2021 17:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×