"Rolnik szuka żony 8". Joanna Wielgosz wspiera Agnieszkę Kotońską z "Gogglebox" w poważnej sprawie! Kiedyś były sąsiadkami!

Joanna Wielgosz to jedna z bohaterek programu "Rolnik szuka żony 8", gdzie miała okazję poznać rolnika Kamila, który dzisiaj jest jej narzeczonym. Jednak niewiele osób wie, że Joanna Wielgosz dawniej była... sąsiadką Agnieszki Kotońskiej z programu "Gogglebox. Przed telewizorem", którą teraz wspiera w poważnej sprawie! O co chodzi? Sprawdźcie!

Multimedia

Joanna Wielgosz wspiera Agnieszkę Kotońską z "Gogglebox" w poważnej sprawie! Kiedyś były sąsiadkami!

Joanna Wielgosz w programie "Rolnik szuka żony 8" znalazła miłość i szczęście. To właśnie dzięki programowi TVP poznała młodego rolnika Kamila, który oświadczył jej się przed kamerami! Dzisiaj młodzi idą razem przez życie i szykują się do ślubu, który odbędzie się w 2023 roku.

Niewiele jednak osób wie, że Joanna Wielgosz dobrze zna... Agnieszkę Kotońską z programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Właśnie okazało się, że panie w przeszłości były sąsiadkami, bowiem Kotońscy mieszkają w okolicach rodzinnych stron Joanny Wielgosz.

Dzisiaj Joanna Wielgosz wspiera Agnieszkę Kotońską, która podjęła walkę ze stalkerem, który obraża i prześladuje ją w Internecie! Szczegóły możecie znaleźć na Instastory Joanny Wielgosz.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×