"Rolnik szuka żony 8". Joanna Wielgosz zaskoczyła stylizacją! Już nie wygląda jak w programie TVP!

"Rolnik szuka żony" to jeden z najpopularniejszych programów na antenie Telewizji Polskiej. Aktualnie widzowie odliczają czas do startu 9. edycji show, jednocześnie emocjonując się życiem bohaterów poprzedniej edycji. A dzieje się, szczególnie u Kamila i Asi!

Multimedia

Joanna Wielgosz z "Rolnika" zaskoczyła stylizacją! Już nie wygląda jak w programie TVP!

Joanna Wielgosz była jedną z uczestniczek 8. edycji programu "Rolnik szuka żony". Dziewczyna starała się tam o względy młodego rolnika Kamila, co nie było szczególnie trudne, bowiem Asia od razu wpadła mu w oko. Oboje się coraz lepiej poznawali, stwierdzili, że mają bardzo podobne spojrzenie na życie i chcą wkrótce założyć rodzinę.

Nic więc dziwnego, że Kamil oświadczył się Asi jeszcze w trakcie trwania "Rolnik szuka żony"! Teraz młodzi przygotowują się do swojego ślubu, który odbędzie się w 2023 roku.

Gwiazda serialu TVP została mamą! Dumny tata pochwalił się córeczką!Zobacz więcej

W międzyczasie przechodzą prawdziwy weselny trening, bowiem często goszczą na weselach! Przy okazji ostatniej imprezy zobaczyliśmy, jak mocno zmieniła się Joanna Wielgosz od czasu "Rolnik szuka żony"! Piękna dziewczyna postanowiła poeksperymentować ze swoją stylizacją, więc na jej nosie znalazły się duże okulary, jednak największą uwagę i tak przyciąga nowa fryzura! Inny kolor i skrócenie włosów okazało się strzałem w dziesiątkę!

Jak wam podoba się Joanna Wielgosz w nowej odsłonie?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×