"Rolnik szuka żony 8". Kamila Boś zadała szyku na weselu! Wyglądała obłędnie!

Kamila Boś to jedna z bohaterek programu "Rolnik szuka żony 8". Co prawda piękna rolniczka nie znalazła miłości w randkowym show TVP, jednak dzisiaj wręcz bryluje w mediach społecznościowych! Kilka dni temu Kamila Boś zadała szyku na weselu! Wyglądała obłędnie!

Multimedia

"Rolnik szuka żony" to jeden z najpopularniejszych programów na antenie Telewizji Polskiej. Widzowie wprost pokochali oglądać rolników szukających miłości. Za nami już osiem edycji programu, a już jesienią w pełni wystartuje "Rolnik szuka żony 9"!

W pamięci widzów jednak wciąż żywa jest 8. edycja "Rolnika", gdzie miłości szukała piękna i młoda rolniczka Kamila Boś. Dziewczyna oczarowała widzów do tego stopnia, że z listów, które otrzymała, można byłoby tworzyć kilometrowe kolejki, a adoratorzy nawiedzali ją w domu!

Seweryn Nowak jest już po ślubie! Jak wyglądało wesele rolnika i jego świeżo upieczonej żony?Zobacz więcej

Niestety, Kamila nie znalazła miłości w "Rolnik szuka żony 8", a przy okazji mocno podpadła widzom, którzy zaczęli podejrzewać, że kobieta wzięła udział w programie jedynie dla rozgłosu. Kamila do dzisiaj zaprzecza temu, dodając, że naprawdę szukała w programie miłości, ale jest bardzo krytyczna i wymagająca, więc woli być sama niż z kimś, kto jej do końca nie odpowiada.

Dzisiaj Kamila Boś cieszy się radosnym życiem singielki i bryluje w mediach społecznościowych! Kilka dni temu Kamila Boś pojawiła się na ślubie znajomych, gdzie zadała szyku! Wyglądała wręcz obłędnie! Zresztą, zobaczcie sami!

Podoba wam się Kamila Boś w takim wydaniu?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Jozek (gość)

  To czemu o nią nie zabiegasz jak tak Ci się podoba czyżby yg Cię odstawila na boczny tor wał śmiało może masz szanse u tej wsiowej ala damy której n nikt nie chce nawet głupek ma swój rozum czyżby za wysokie progi dla Ciebie śnią mi a może.

  05.07.2022 14:18
 • Michał (gość)

  Gówno się znacie, zazdrośnicy. Pięknie wygląda jak zwykle z resztą.

  05.07.2022 10:35
 • Ellla (gość)

  Wies jaka klasa ubrać się nie umie te sukienki to wsiowe kroję ohydne wszystkie damy ze wsi takie noszą w kościele jak taka młoda dziewczyna może nie mieć gustu i oszczędzać na sobie kupując szmaty oblesne obcisłe pampersy stare przestarzałe kroję jak ona w tym wygląda społeczeństwo z Elka którą też nosi rynek na sobie źle na jej gust wpływa dziewczyno nos modne zwiezwiewne kreacje typu len plutno naturalne tkaniny modne kroję płaskie buty sandałki a nie oblepuone na dupie szmaty i kapcie na obcasach z rynku weź pierwszą lepszą gazetę i się ubierz. Bazar i rynek to dla wsi .masz chyba oczy i patrzysz nie patrz na stare młode bo w tych szatach dodajesz sobie lat i obciachu wsiowa dama nic więcej .

  05.07.2022 07:49
 • WieŚmak (gość)

  Nigdy mi się nie podobała , przereklamowana , poza tym okropny charakter , facet z taką długo nie wytrzyma. Zobaczycie wkrótce rozkład związku nastąpi.

  04.07.2022 22:43
 • Telemagazyn (gość)

  hvjowa jest, zawsze była hvjowa. Po programie żaden normalny facet jej nie weżnie tylko zdesperowany idiota.

  04.07.2022 19:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×