"Rolnik szuka żony 8". Kandydatki Stanisława spotkały się z kandydatami Kamili! Atmosferę podkręca Roksana!

Na antenie TVP 1 możemy oglądać program "Rolnik szuka żony 8". Widzowie wciąż zastanawiają się, kogo wybierze Stanisław, ale też coraz większa liczba fanów podejrzewa, że młody rolnik... nie wybierze nikogo. Za to kandydatki Stanisława, zdaniem wielu, pasują do... kandydatów Kamili! Teraz pojawili się na wspólnym zdjęciu!

Multimedia

Kandydatki Stanisława spotkały się z kandydatami Kamili z "Rolnik szuka żony 8"!

"Rolnik szuka żony 8" budzi ogromne emocje od swoich pierwszych odcinków. Uwaga widzów od początku jest skierowana szczególnie w stronę Stanisława oraz Kamili. Już kiedyś pojawiały się głosy, że piękna rolniczka pasuje do wysokiego rolnika.

Teraz jednak pojawiają się głosy, że wspólny język powinni znaleźć... kandydaci Kamili z kandydatkami Stanisława! Wielu widzów uważa, że Teresa, Roksana i Ola wyłącznie marnują się u boku nudnego Stanisława.

Kamila, Elżbieta i Kamil wystąpili w "Jaka to melodia?"! Zobaczcie zdjęcia!Zobacz więcej

Tak samo, jak wielu widzom szkoda jest Tomka i Adama, którzy konkurowali o względy Kamili. Blondwłosa rolniczka wybrała tego drugiego i od tego czasu pojawiają się głosy, że Tomek miał szczęście, że nie padło na niego. Widzowie uważają, że panowie znacznie lepiej dogadaliby się z kandydatkami Stanisława.

Co ciekawe, w sieci pojawiło się wspólne zdjęcie Roksany, Oli i Teresy z Tomkiem i Adamem! Fotka, na której pojawił się także Marek od Elżbiety oraz Justyna i Iza od Kamila, została wykonana prawdopodobnie po nagraniu finału programu "Rolnik szuka żony 8".

Atmosferę dodatkowo podgrzała Roksana, która na swoim Instastory przesłała... buziaki w stronę Tomasza! Jest coś na rzeczy? Czyżby to zdjęcie oznaczało, że Markowi nie wyszło z Elą? Adam nie podołał wymaganiom Kamili? Stanisław nie wybrał żadnej z kandydatek? Dajcie znać, co o tym myślicie!

Zobacz galerię

Marta Manowska o uczestniczkach 8. edycji "Rolnik szuka żony"

Komentarze

Skomentuj
 • Mariusz 🙂 (gość)

  Namiary na Aleksandrę proszę 😁

  29.11.2021 15:34
 • Ja (gość)

  A ja typuje

  22.11.2021 23:02
 • PKN (gość)

  Każdy człowiek chce być szczęśliwy. Życzę wszystkim uczestnikom programu, by je jak najszybciej odnaleźli.

  22.11.2021 03:23
 • marco (gość)

  stanisław to burak

  21.11.2021 22:41
 • Skakanka (gość)

  Do anna z 19.11.2021. 19:29

  ty masz coś z banią, albo jesteś na psychotropach albo cierpisz na wodogłowie.

  20.11.2021 04:19
 • Ta edycja to g*wno!!!!!! (gość)

  Pojeby patrzycie a nie widzicie!!! Pieczara vel kamiliara to prostak do potęgi eN-tej, w odcinku tzw zerowym to ona wyglądała a teraz w odcinkach emisyjnych jest zwykłą ulaną knurzycą, nie wiem ile przybrała ale wygląda jak dorota welman, i jeszcze ten jej zez + niestabilność emocjonalna. Jest trefna i fatalna, kłoda pomyłka...pudło elka to k*rwa żart, jedyny związek jaki ta prukwa powinna tworzyć to jest ona i jej klepsydra. Przeterminowana i do d*py...panicz staś to jedynie pasuje do kaczora, jeden pierd*oli głupoty a drugi wygląda jak pierdoła także się zgrają, będzie tarcie i skrzypienie antyku...a ta prowadząca, pokurcz na krzywych nogach wygląda jak bokser po zderzeniu z lokomotywą. Fuj ohydna.

  20.11.2021 04:11
 • Gosc (gość)

  Co ma PiS.do programu.jak ci.sie.nie.podoba.to nie.patrz.proste

  19.11.2021 22:04
 • Anna (gość)

  Kamila jest nie tylko piękną ale też mądrą i inteligentną dziewczyną. Fajnie i naturalnie wypadała przed kamerą, nie było po niej widać zmieszania czy zdenerwowania podczas trudnych często rozmów ze swoimi kandydatami. A kandydaci? No cóż. Przystojni, kulturalni ale może kamery im przeszkadzały a może oni zwyczajnie nie dla Kamili. Kilka dni to zbyt mało aby się poznać. A czy Kamila szukała robotnika do gospodarstwa, bo tak jej zarzucanie? Taka jest konwencja programu i taka specyfika rolnictwa. Jeśli się żyje z gospodarstwa to trzeba mu się oddać bez reszty. Panowie chyba wiedzieli na co się piszą ale też wydaje mi się że im pomóc Kamili nie przeszkadzała ale bardzo nie podobała się internautom. Życzę Pani Kamili i chłopakom szczęścia i nie przejmujcie się głupimi opiniami. Jesteście mądrzy, piękni i tacy zwyczajnie fajni. Pozdrawiam!

  19.11.2021 19:29
 • Toto (gość)

  Kamilka...haha opakowanie jest ale w środku coś czuję pusto aż echo niesie. Charakter ma wyjątkowo prostacki.

  19.11.2021 12:22
 • Tygrys (gość)

  Żeby się nie okazało,że ten cały Stasiu jest zwykłą gejozą...a Kamilka zwykłe drewno...

  19.11.2021 11:21
 • Hala (gość)

  Jak komuś nie podoba się program,to dlaczego oglądają? Rolniczki są ładnymi kobietami. Życzę im odpowiedniego wyboru partnerów. Oby się dogadywali,a będzie dobrze. Powodzenia w działaniu Pani Elu i Kamilo.

  19.11.2021 10:35
 • Końskie Małgosia (gość)

  Życzę szczęścia i aby znaleźli miłość wszyscy, fajni ludzie i zasługują na drugą połówkę. Program też miło się ogląda, kibicuje szczególnie Pani Eli, mieszka w mojej okolicy. Widać że to energiczna i bardzo pracowita kobieta, powinna znaleźć szczęście.

  19.11.2021 09:21
 • Ang (gość)

  O tak to też jest mój Typ. Po pierwszym u Stasia , stwierdziłam , że kandydaci Kamili , pasują do kandydatek Stasia ...

  19.11.2021 09:19
 • magda (gość)

  Tez sie zgadzam z Wielkopolanimem Tez tak typuje

  19.11.2021 07:51
 • piwnybrzuch z osp marss (gość)

  Kolejny denny program, to jest tak nudne i tanie, że chyba tylko mochery to oglądają, czyli wyborcy pisu.

  19.11.2021 07:24
 • Wielkopolanin (gość)

  A Marek z Justyną, bo przez Ize to by zapaści serca dostał! A już ma chory kręgosłup!

  18.11.2021 16:53
 • Wielkopolanin (gość)

  Wiedziałem że tak będzie! Kandydatki Stanisława to fajne łaski, a kandydaci Kamili to przystojniak!

  Typuję:

  Jan z Aleksandrą

  Adam z Roksaną

  I Tomasz z Tereską (T+T)

  !!!

  18.11.2021 16:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×