"Rolnik szuka żony 8". Maciej w ogniu krytyki! Internauci nie zostawili na nim suchej nitki! "Najgorszy typ, szuka robotnicy"

Zerowy odcinek programu "Rolnik szuka żony 8" za nami. Poznaliśmy już rolników, którzy starają się o udział w randkowym show TVP. Do programu zakwalifikuje się piątka, która otrzyma największą ilość listów. Czy w tej piątce znajdzie się rolnik Maciej? Śmiemy wątpić, a w sieci już wrze...

Multimedia

"Rolnik szuka żony" to program, który od początku swojej emisji wywołuje ogromne emocje. Nie sposób też nie zauważyć, że od pierwszej edycji zmienił się trochę profil rolników, którzy zgłaszają się do programu, a niektórzy z nich jednocześnie mają wręcz niewyobrażalne wymagania wobec swoich potencjalnych partnerek.

Grunt to dobrze przedstawić się w swojej wizytówce. To klucz do serc widzów. Sztuki tej ewidentnie nie opanował 33-letni Maciej, którego wizytówka wywołała ogromne kontrowersje, a teraz wręcz przerodziła się w burzę w sieci!

Rolnik, który jest ojcem 5-letniego syna, wymarzył sobie szczupłą blondynkę, która może mieć dziecko, ale musi być panną. Rozwódka nie wchodzi w grę. Do tego nie może mieć żadnych tatuaży w widocznych miejscach, nie palić i musi być pracowita oraz wyrozumiała. Z tym, że nie może mieć własnych ambicji zawodowych, musi zajmować się domem, bo jak ujął to rolnik:

Nie szukam takiej kobiety, która chciałaby iść na pracę państwową.

Po tych słowach w sieci zawrzało! W komentarzach czytamy głosy oburzonych widzów (pisownia oryginalna):

Jakie wymaga 🙊😂 Rozumiem że kobieta jest potrzebna ale żeby zrobić z niej kurę domową to nie te czasy... Chociaż jak to mówią wieś sto lat za miastem...🙊🤷🏻‍♂️

"Chciałem zamówić dziewczynę o urodzie klasycznej, nietuzinkowej, powinna mieć szafirowe oczy, zmysłowe usta, wdzięczny sposób poruszania się, nienachalny uśmiech, piersi foremne – słowem powinna być kwintesencją kobiecości..."

Poznaliśmy kandydatów do programu - kim są nowi rolnicy i rolniczki? Zobacz ich wizytówki!Zobacz więcej

Może ten pan najpierw sam zrzuci parę kilo zanim znajdzie sobie szczupłą służącą bez ambicji.

Gość chyba spadł z drzewa.. szuka kury domowej, wymagania jak z kosmosu. Porażka. Panu podziękujemy

Wymagania ma wieksze niż chlopaki z chłopaków do wzięcia 🤣

Dramat. Gruby, wiejski typ urody szukający miss polski, pali ale ona ma nie palić, ma nie pracować, mogło jej się dziecko zdarzyc ale nie w małżeństwie 🙈🙊🙉 zejdź na ziemię stary

Serio znajdzie się taka, która będzie chciała być zależna od faceta ? 😮

przyklad faceta z jakim nie powinno sie wiązać XD

On to chyba sobie służącej szuka

Drugi czeresniak szuka robotnicy

Panieeee to nie te czasy, że kobieta w przedziale wiekowym 28-35 nie będzie chciała pracować tylko niańczyć dzieci i gotować codziennie obiadki dla szanownego pana 🙈 z czym do ludzi 🤔 no chyba, że są jednak takie w tym kraju co lubią takie klimaty ale to no cóż egzystencja nie życie

Myślicie, że znajdzie się w finałowym składzie "Rolnik szuka żony 8"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • kotka (gość)

  Nie rozumiem czego się czepiacie.Na wsi jest tradycyjny podział ról,a praca kobiety na etacie to prosta droga do rozwodu.Jedynie nauczycielki mają na tyle czasu by dodatkowo zająć się domem.Ta praca jednak zarezerwowana dla znajomych. Już dosyć widzieliśmy różnych panienek z miasta,które chciały się wylansować w programie,a do roboty lewe rączki,wszystko im śmierdzi ,a boją się nawet kury.

  09.04.2021 14:36
 • Kobieta (gość)

  W końcu ktoś mysli o kobiecie. Brawo! Podoba mi się to co Maciej mówi. Dobrze mu z oczu patrzy. Osobiscie bardzo zazdroszcze tym kobietom ktore nie muszą pracować, a pracują na nie mężowie. Oczywiscie w domu zawsze jest robota a plus dziecie to juz nie wspomne. Ja jako korposzczur bankowy musze codziennie sluchac mało mało I być zastraszana że jak planu nie wyrobie to zwilnią. A kredytu czekac ni bedzie...a chcialabym leżec I pachniec I aby facet na mnie robil a ja oczywiscie bym mu czasem pomogła. Maciej, trzymam kciuki abys przeszedl do nastepnego etapu I umilił życie jakiejs wybrance. Powodzenia.

  09.04.2021 08:50
 • Gobi (gość)

  Prawda jest taka, że każdy z tych rolników mówił, że chce szczupłą kobietę. Tylko najstarszy sobie tego nie zastrzegł. Większość nie chciała cudzych dzieci, czemu specjalnie się nie dziwię. Ale kiedy facet z dzieckiem mówi, że musi to być panna to trochę dziwnie to brzmi. To, że kobieta nie może pracować nie zaskarbi mu raczej sympatii, nawet jeśli intencje były słuszne. Facet zdaje sobie sprawę ile pracy jest w takim gospodarstwie i z ewentualnymi dziećmi a praca na etacie tego nie ułatwia, dostęp do żłobków i przedszkoli na wsi też do łatwych nie należy. Jeśli znajdzie chętną to lepiej żeby wiedziała na co się pisze a nie była zaskakiwana tak istotnymi informacjami później. A to kto wejdzie do programu nie zależy wcale od ilości listów tylko od specjalistów, którzy szacują, kto z kandydatów przyciągnie największą widownię. Na pewno będzie dziewczyna, przynajmniej jeden senior, przystojniak, ktoś kontrowersyjny, żeby było o czym pisać po każdym odcinku.

  07.04.2021 10:31
 • L.K. (gość)

  Niestety ale za komfortowe życie domowe odpowiada kobieta. Nie jest to proste .Więc jeżeli tego nie potrafi to ,to niech się za to nie bierze.

  06.04.2021 19:06
 • Michał (gość)

  Maciej to porządny facet, może nie do końca precyzyjnie się wypowiedział ale jest przynajmniej szczery. Znam rodziny rolników i tradycyjny podział ról życiowych jest tam jak najbardziej normalny i nikt nie ma z tym problemu. Praca w gospodarstwie to nie zabawa, często ciężka fizycznie i psychicznie bo np. susza. Nic więc dziwnego że mężczyzna, który bierze na swoje barki całą pracę fizyczną i trud gospodarstwa oczekuje że przynajmniej obowiązki domowe będzie miał z głowy. Brak pracy zawodowej u kobiety wcale nie musi oznaczać braku jej ambicji czy chęci rozwoju. Niestety żyjemy w dziwnym społeczeństwie gdzie ten tradycyjny podział ról życiowych mocno się zachwiał. Dobrze więc, że są tacy ludzie jak Maciej dla którzy chcą bez reszty poświęcić się ciężkiej pracy aby jego współmałżonka mogła cieszyć się czasem spędzonym z dziećmi i zająć pielęgnowaniem ogniska domowego. Mam nadzieję, że takich małżeństw będzie coraz więcej z korzyścią dla młodego pokolenia. Powodzenia Maciej, życzę miliona listów ;-)

  06.04.2021 16:01
 • Morda jak u tatara duupa (gość)

  Zrobił się na rudego z 5

  06.04.2021 13:22
 • AG S (gość)

  Zwiastun nie wyszedł najlepiej ale wszyscy którzy znają Maćka osobiście, stoją murem za nim i życzymy aby powiodło mu się jak najlepiej.

  06.04.2021 09:20
 • dr Hayd (gość)

  Program odczarowuje kilka mitów na temat wsi: 1. Przeciętny poziom życia na wsi jest dzisiaj wyższy niż przeciętnie w mieście. 2. Gospodarstwo rolne to przedsiębiorstwo o milionowych obrotach. 3. Współcześni rolnicy to przedsiębiorcy-biznesmeni i stać ich na bardzo wiele, również na to by zacząć w końcu płacić normalne składki na ZUS i Narodowy Fundusz Zdrowia, jak każdy inny przedsiębiorca w tym kraju. 4. Współczesnych rolników w Polsce stać na kilka samochodów, duże ładne domy, zagraniczne wczasy, więc stać również na to, by zacząć w końcu płacić normalne podatki dochodowe jak każdy inny obywatel w tym kraju!

  06.04.2021 09:00
 • Krystyna (gość)

  Powiedział prawdę. Brawo, nie pod publikę

  06.04.2021 08:44
 • kret (gość)

  rolnik to śpi i bierze unijne dopłaty a nie szlaja się po tvp z wioskowymi celebrytkami.

  06.04.2021 07:18
 • Malwina z Zduńskiej Woli (gość)

  Ludzie dlaczego Wy taka krytykę siejecie ja uważam że to porządny i kulturalny facet ja sama bym chciała takiego faceta poznać wcale nie uważam że kobieta kura domowa to kobieta bez ambicji ja uważam że pracować będąc w związku małżeńskim jest bez ambicji ja tam bym chciała mieć dzieci zajmować się domem prac sprzątać gotować

  05.04.2021 22:24
 • Kic i chyc (gość)

  Po ośrodkach dla bezdomnych by się chłop przeszedł to tam by znalazł sobie chętną samice, ale jeszcze są ukry - te to go będą 'lubjac' dopóki nie zrobią se papierów i dopóty nie znajdą sobie podobnego czopa do niego tylko, że z helmutowa.

  05.04.2021 19:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×