"Rolnik szuka żony 8". Stanisław przeprowadził się na swoje! Fani pytają, dlaczego przyjmował kandydatki w domu, który nie należy do niego!

"Rolnik szuka żony 8" to program, który wywołuje ogromne emocje. Dokładnie wie o tym młody rolnik Stanisław, który podjął przedziwną grę z widzami oraz produkcją programu. Zapewne do końca programu trudno będzie przewidzieć, co wydarzy się u Stanisława.

Multimedia

Stanisław z "Rolnik szuka żony 8" przeprowadził się na swoje!

Widzowie są pod wrażeniem ogromnej posiadłości, w której Stanisław przyjął kandydatki. Piękny dwór, gdzie położony jest przestrony, biały dom, jednak tak naprawdę nie należy do Stanisława, a do jego rodziców. Teraz widzowie dopytują, dlaczego tam, a nie u siebie, młody rolnik przyjął kandydatki. Odpowiedź okazała się banalna i Stanisław zdradził, że u niego wówczas... trwał remont!

Dzisiaj Stanisław już mieszka w swoim domu, jednak nie ma daleko do rodziców, bowiem jego dom oddalony jest od posiadłości rodziców o... 100 metrów!

Stanisław się przeprowadził i remontuje nowe gniazdko! Gratulacje płyną ze wszystkich stronZobacz więcej

Stanisław podzielił fanów programu "Rolnik szuka żony". Na młodego rolnika spadła ogromna krytyka. Po ostatnim odcinku wielu widzów zarzuca mu brak szacunku do kandydatek, gdyż nie patrzył im w oczy. Jednak niewielu widzów bierze pod uwagę fakt, że montaż programu robi ogromną "robotę" i to, co widzimy na ekranie, to jedynie urywki z życia Stanisława. Sam Stanisław zresztą już żartował na Instagramie z tego, jak pokazano go w ostatnim odcinku.

Co więcej, Stanisław twierdzi, że mówił przed kamerami, iż posiadłość, w której gości ekipa TVP nie należy do niego, jednak - cytując młodego rolnika - kamera nie chciała tego pokazać.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Do Stanislawa (gość)

  Egoista cwaniaczek zadufany w sobie gierki to niech sobie prowadzi sam ze sobą gdyby był jedynym facetem na kuli ziemskiej to wolałabym być singielką Beznadziejny typ !

  19.11.2021 21:04
 • Kids (gość)

  Star to zgred niech se pedala znajdzie

  08.11.2021 19:27
 • Południe Wielkopolski (gość)

  Hej Justyna - chyba jesteśmy z tych samych stron - bo gwara ta sama! U mnie tyż się mówi - mlyka, syr, łociec, wyro, podwyrek itp ;D

  06.11.2021 22:24
 • Justyna (gość)

  Stasio chciał zaimponować dziewczyną a pewnie ma chałupe że sraczem z desek zbitym, Staszu mlyka jem dej i prozioki :D

  06.11.2021 16:05
 • Grażyna od Stacha (gość)

  Gołodupiec ,narcyz na konto rodziców zarywa laski ..hhaaa na chatę mamusi dokładniej !!!!

  05.11.2021 15:33
 • Blue Butterfly (gość)

  Wszystko to troszkę tak grubymi nićmi szyte pod publiczkę:) Osobiście uczciwsze jest sanatorium *

  03.11.2021 21:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×