"Rolnik szuka żony 8". Stanisław Pytlarz zakochany! Mężczyzna pochwalił się swoją wybranką!

Za nami finał programu "Rolnik szuka żony 8", a to oznacza, że uczestnicy mogą powiedzieć już więcej na temat swoich losów po programie. Sytuację od razu wykorzystał Stanisław Pytlarz, który postanowił pochwalić się swoją drugą połówką!

Multimedia

Stanisław Pytlarz z "Rolnik szuka żony 8" zakochany!

Stanisław Pytlarz nie miał łatwo z fanami programu "Rolnik szuka żony 8". Widzowie każdy krok młodego rolnika brali pod lupę i szalenie ostro oceniali; począwszy od etapu, gdy Stanisław czytał listy od kandydatek, aż po czas, który spędzał w domu z trzema finalistkami - Olą, Roksaną i Teresą.

Kamil oświadczył się Asi! Elżbieta rozstała się z Markiem! Nie chce go widzieć na oczy!Zobacz więcej

Finalnie Stanisław nie wybrał żadnej z dziewczyn, a kolejne odcinki "Rolnika" były tak zmontowane, że Stanisław nie wypadał w nich korzystnie. Nudziarz to tylko jedno z łagodniejszych określeń, które widzowie show kierowali pod adresem Stanisława. A tymczasem wystarczy zajrzeć na jego Instagram, aby przekonać się, że Stanisław uwielbia nieoczywiste poczucie humoru.

Już podczas finałowego odcinka "Rolnik szuka żony 8" Stanisław wyznał, że nie żałuje, iż nie wybrał żadnej z dziewczyn, a szczęście do niego uśmiechnęło się już po programie - poznał dziewczynę!

Elżbieta i Stanisław mają się ku sobie? Faworyt widzów zabiega o względy rolniczki!Zobacz więcej

Teraz, niedługo po emisji finałowego odcinka, Stanisław Pytlarz postanowił pochwalić się swoją drugą połówką. I uśmiech mężczyzny chyba wprost mówi, że młody rolnik naprawdę się zakochał!

Staśkowi pogratulowała Elżbieta Czabator, która napisała:

No nareszcie pokazałeś swoje szczęście wpraszam się na wesele ❤️

My również gratulujemy!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • MIRA (gość)

    KANDYDATKI NIE POTRAFIŁY PROWADZIĆ ROZMOWY.JEDNA Z NICH PROMIENIOWAŁA FAŁSZEM,KTORY KRYŁ SIĘ ZA PSEUDOUŚMIECHEM.

    08.12.2021 15:25
  • @Alan (gość)

    Miej pretensje do produkcji - najpierw wymyślili długą przerwę pomiędzy wizytówkami a nagraniami, potem zabronili rezygnować z programu, w końcu zgłosili się z propozycją występu do bogatych, młodych rolników żeby podbić oglądalność. A przecież szansa na to, że Stasiek i Kamila poznają kogoś w międzyczasie była spora. Efekty mogliśmy oglądać w telewizji

    08.12.2021 06:03
  • Mira (gość)

    Gratuluję.Życzę Panu dużo szczęścia.

    07.12.2021 19:00
  • jo (gość)

    Łysek Stachu nie lubi kobiet...

    07.12.2021 18:23
  • Goska (gość)

    Jak nic nie czuł do nich.to trudno.

    06.12.2021 21:45
  • Dla Teresy i Adama (gość)

    Najważniejsze że Teresa już znalazła - a jest nim Adam! Wszystkiego najlepszego na wspólnej nowej drodze życia!

    06.12.2021 18:44
  • Ewa (gość)

    Czytać się nie chce tak głupich komentarzy!!! Czy wybranie trzech dziewczyn musi oznaczać zakochanie się w jednej z nich?!!! To absurd tak myśleć. Postąpił słusznie nie wybierając żadnej, jeśli do żadnej nic nie czuł.

    06.12.2021 15:32
  • ABC (gość)

    Stachu to brzydal z wybujanym ego a do tego kłapouch.Powinien sobie zoperować te swoje radary bo to nie jest skomplikowany zabieg i wyglądał by na człowieka.Z taką aparycją jeszcze takie wymagania? Chłopie czy ty nie masz lustra w domu?Ta która się na ciebie teraz nabrała to tylko przez tą twoją pseudosławę

    06.12.2021 15:21
  • Alan (gość)

    Stasiu a może jakis program dostaniesz w tv bo taki fajny z Ciebie gość aż by ci soe uszy trzesły . Oj nie ładnie tak sobie zakpić z dziewczyn chcialo sie do tv pokazac a juz z kims zwiazku dziewczyny powinny podac tv do sadu za nieżetelne spradzenie uczestnika ktory okazal sie oszustem

    06.12.2021 14:04
  • Ada (gość)

    Tak zachowywał się bo już miał inną

    06.12.2021 12:07
  • Czyj podpis autora komentarza ? (gość)

    Cos o tym czlowieku swiadczy jego zachowanie ! Juz sam wyraz twarzy duzo o nim mowi Gdyby byl uczciwym czlowiekiem odstapil by od kontraktu ! I poniosl konsekwencje ?! Bez ambicji facet nie wart uczciwej kobiety chyba ze jest jak on bez honoru !!!

    06.12.2021 11:51
  • Lech (gość)

    Szkoda mi tej dziewczyny bo taki gość to zły wybór miał takie 3 fajne kobiety i żadnej nie wybrał to coś onim świadczy że coś znim.jest nie tak

    06.12.2021 10:41
  • Uk (gość)

    Stasiu to miał już miłość zanim się program zaczął , dlatego tak obcesowo traktował dziewczyny, żeby przypadkiem się nie narazić, a rodzina też o tym wiedziała dlatego nikt na grilla nie przyszedł. Podpisał umowę i nie mógł albo nie chciał się z niej wycofać. Robią nas w balona. aA te dziewczyny to powinny sama wszystkie wyjechać po dwóch dniach.

    06.12.2021 10:31
  • Jola (gość)

    Życzę wam wszystkiego najlepszego. Uważam że każdy z nas ma prawo do wyboru własnej drogi w życiu. Nie można budować czegoś na niepewnych fundamentach jeżeli samemu się czegoś nie czuje do drugiej osoby. To że stałeś się osoba publiczna nie upoważnia nikogo do wtrącania się w Twoje życie ale wszystkie komentarze wynikają z ceny bycia nią.

    06.12.2021 09:36
  • Ja (gość)

    No i wszystkiego najlepszego Staś

    06.12.2021 09:36
  • Ela (gość)

    To nie fer po co zapraszał dziewczyny to tak jak złamanie regulaminu powinni starannie dobierać ludzi do programu jakiś zadufany w sobie

    06.12.2021 09:31
  • Ela (gość)

    To nie fer po co zapraszał dziewczyny to tak jak złamanie regulaminu powinni starannie dobierać ludzi do programu jakiś zadufany w sobie

    06.12.2021 09:30
  • Egosciu (gość)

    Stachu powodzenia. Zupełnie za tobą nie przepadałam. Nie jestem do końca przekonano że to wina produkcji, iż tak niekorzystnie dla ciebie zmontowano materiał. Jeden pozytyw z tego wszystkiego, że żadna z dziewczyn nie zaangażowała się uczuciowo w związek z tobą. Muszę przyznać że wszystkie dziewczyny które do siebie zaprosiłeś były bardzo fajne a Tereska mocno jest podobna do Ani Grześka z poprzedniej edycji. Życzę dziewczyna powodzenia w szukaniu drugiej połowy którą na pewno znajdziecie bo jesteście ładne i fajne

    06.12.2021 09:09
  • Ola (gość)

    Każdy ma prawo do szczęścia i miłości. Tylko że nie zawsze to szczęście i milosc uśmiechnie się do człowieka. Wierzę w miłość prawdziwa Taka mnie spotkała.

    06.12.2021 08:40