"Rolnik szuka żony 8". Wielkie domy i luksusowe samochody! Takimi furami jeżdżą bogaci rolnicy i rolniczki

Rolnicy, którzy chcą wystąpić w 8. edycji "Rolnik szuka żony" żyją w dostatku. Mają wielkie domy, luksusowe samochody i wygląda na to, że do pełni szczęścia rzeczywiście brakuje im tylko miłości. Zobaczcie, jakimi furami jeżdżą rolnicy bogaci rolnicy i rolniczki.

Multimedia

Zerowy odcinek programu "Rolnik szuka żony 8" wzbudził mnóstwo emocji. Kandydaci i kandydatki do kolejnej edycji programu żyją w luksusach. Wielu widzów uważa, że randkowy show TVP na przestrzeni lat całkowicie zmienił swoje oblicze. -Kiedyś prości ludzie ze wsi, teraz występują ludzie „ładni” żeby zdobyć swoje 5 min w tv - twierdzą niektórzy.

Poznaliśmy kandydatów do programu - kim są nowi rolnicy i rolniczki? Zobacz ich wizytówki!Zobacz więcej

"Rolnik szuka żony 8". Takimi samochodami jeżdżą rolnicy bogaci rolnicy i rolniczki

Nie tylko domy rolników zrobiły na widzach ogromne wrażenie. Wygląda na to, że kandydaci do programu wożą się drogimi modelami samochodów. 33-letni Maciej w swojej wizytówce podkreślił, że jest miłośnikiem samochodów terenowych. Emil lubi jeździć motocyklem, a pozostali?

Wypasione auta, quady, traktory i motory rolników znajdziecie w galerii. Zobaczcie, czym jeżdżą Stanisław, Kamil, Elżbieta, Maciej, Krzysztof, Kamila, Łukasz i Emil.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Daro (gość)

  Ładna nie może znaleść faceta to może z nią jest coś nie tak może ma zły charakter

  22.04.2021 09:00
 • Qwe (gość)

  No płacą 30 zł składki za miesiąc tylko jak coś się stanie to mają po 15 zł na dzień odszkodiwania pod warunkiem że chorują przynajmniej 30 dni więc nie ma co im zazdrościć tego... A po zatym gospodarstwa to teraz firmy a rzadko który prezes firmy jeździ gratem. A o tym że protestują że jest skrajnie nie opłacalny ich zawód nie będę się wypowiadał bo ludzie którzy nie zajmują się gospodarstwem nie wiedzą jakie są koszta produkcji i urządzeń widzą tylko dopłaty i drogi sprzęt a potem mówią jak oni mają dobrze. Skoro ktoś uważa że zawód rolnika jest tak fajny niech spróbuję swych sił i niech śpi na pieniądzach ;)

  19.04.2021 12:31
 • Maja (gość)

  Zapraszam do mnie na tydzień nie rolniku oskarze

  19.04.2021 11:21
 • Oscar (gość)

  Od kiedy rolnik jest biedny? Nawet w średniowieczu byli bogaci... Oni tylko płaczą żeby tępy naród im współczuł. Mam pół rodziny która jest rolnicza z dziada pradziada składki płacą po 30 Zeta na kwartał to im zafundowało PSL ,samoobrona i PiS....a jakie fury mają i sprzęt rolniczy że ręce opadają

  19.04.2021 11:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×