"Rolnik szuka żony 8". Wiemy, kto otrzymał najwięcej listów. Padł kolejny rekord! "Ciężko pojąć to rozumem"

W 8. edycji "Rolnik szuka żony" padł kolejny rekord w liczbie listów, jakie zostały nadesłane do bohaterów programu. Marta Manowska w rozmowie z nami zdradziła, kto cieszy się największym zainteresowaniem. Wśród tegorocznych uczestników są dwie panie. Czy to właśnie jedna z nich zdobyła rekordową ilość listów?

Multimedia

Rekordowa ilość listów w 8. edycji "Rolnik szuka żony". Kto cieszy się największym zainteresowaniem?

Już 19 września na antenie TVP będziemy mogli obejrzeć premierowy odcinek 8. edycji "Rolnik szuka żony". Po raz pierwszy w programie, miłości będą szukać aż dwie rolniczki. Chodzi o 56-letniąElżbietę, która jest właścicielką ekologicznej plantacji truskawek oraz o 28-letnią Kamilę, producentkę pieczarek. Oprócz pięknych i energicznych rolniczek, miłości w ósmej edycji "Rolnik szuka żony" szukać będą: Stanisław, Krzysztof i Kamil.

Oni otworzą dzisiaj listy! Poznajcie bohaterów 8. edycji!Zobacz więcej

Marta Manowska w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl ujawniła, że w nowej edycji padł kolejny rekord w historii programu. Jedna z rolniczek otrzymała największą ilość listów. Przypominamy, że do tej pory do Magdalena z 7. edycji, otrzymała ich najwięcej, bo aż 386!

Znowu pobiliśmy rekord, ciężko to pojąć rozumiem, że można dostać tyle listów, aczkolwiek patrząc na Kamilę, obcując z nią [...] Kamila jest młoda, przepiękna, urocza, piekielnie silna, niezależna. Jest materiałem na przyjaciółkę dla każdej kobiety, bo jest bardzo szczera i uczciwa - powiedziała nam Marta Manowska.

Wygląda na to, że to właśnie Kamila, która szuka starszego od niej, postawnego mężczyzny, najlepiej wysokiego blondyna o szczerym i ładnym uśmiechu, zdobyła w tej edycji najwięcej listów.

Kamila zachwyca urodą, ale wywołuje kontrowersje. Widzowie: Przecież to nie rolniczka, tylko przedsiębiorca!Zobacz więcej

Zobaczcie, co jeszcze o nowej edycji "Rolnik szuka żony" zdradziła nam Marta Manowska. Prowadząca bardzo ciepło wypowiada się także o Elżbiecie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ***** *** (gość)

    Tego transwestyte tzw marte m powinna zastąpić inna osoba w prowadzeniu programu, najlepiej kobieta ale PRAWDZIWA a nie jakaś rafalala!!

    04.09.2021 19:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×