rolnik szuka żony 8

"Rolnik szuka żony 8". Aleksandra chwali się ciążowym brzuszkiem! Była kandydatka Stanisława zdradziła płeć dziecka!

Aleksandra była jedną z uczestniczek programu "Rolnik szuka żony 8", gdzie starała się o względny przystojnego rolnika, Stanisława Pytlarza. Jednak rolnik miał inny plan na siebie, a Aleksandra nie znalazła w programie TVP miłości. Długo jednak po zakończeniu show jej szukać nie musiała, a już za moment sympatyczna uczestnika "Rolnika" zostanie mamą!

12.05.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Szukali miłości w tv, a dziś? Tak potoczyły się losy uczestników 8. edycji programu. Co słychać u Eli, Kamili, Krzysztofa, Stanisława i Kamila?

"Rolnik szuka żony" - uczestnicy 8. edycji randkowego show TVP zapewnili telewidzom wielu niezapomnianych momentów. Wówczas kandydatów i kandydatki do swoich gospodarstw zaprosili: Elżbieta, Kamila, Stanisław, Krzysztof i Kamil. Co się zmieniło u uczestników ósmej edycji popularnego randkowego show dla rolników? Sprawdźcie, jak potoczyły się ich losy.

10.05.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 8". Joanna Wielgosz wspiera Agnieszkę Kotońską z "Gogglebox" w poważnej sprawie! Kiedyś były sąsiadkami!

Joanna Wielgosz to jedna z bohaterek programu "Rolnik szuka żony 8", gdzie miała okazję poznać rolnika Kamila, który dzisiaj jest jej narzeczonym. Jednak niewiele osób wie, że Joanna Wielgosz dawniej była... sąsiadką Agnieszki Kotońskiej z programu "Gogglebox. Przed telewizorem", którą teraz wspiera w poważnej sprawie! O co chodzi? Sprawdźcie!

06.05.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 8". Aleksandra wygląda na zakochaną do szaleństwa! Była kandydatka Stanisława jest w ciąży? Zdjęcie sporo sugeruje!

Program "Rolnik szuka żony 8" już dawno za nami, jednak widzowie wciąż śledzą poczynania swoich ekranowych milusińskich, którzy dzięki programowi TVP zyskali pewną rozpoznawalność. Wielu może zastanawiać się, jak potoczyły się dalsze losy charyzmatycznej Aleksandry, która była kandydatką Stanisława, ale widać, że u niej miłość aż kwitnie! Ostatnie zdjęcie pięknej Oli sporo sugeruje!

22.03.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Dwór Stanisława ma ponad 200 lat. Tak wyglądał przed wojną. Zobaczcie archiwalne zdjęcia

Stanisław Pytlarz z 8. edycji "Rolnik szuka żony" pokazał w programie przepiękny pałac, który kilkanaście lat temu wyremontowali jego rodzice. Ojciec farmera, Marek Pytlarz ma do tego budynku ogromny sentyment. Dwór, w którym mieszkał Stanisław z "Rolnik szuka żony 8" ma ponad 200 lat. Jego historia jest niesamowita! Zobaczcie, jak dwór prezentował się przed II wojną światową.

12.03.2022Rolnik szuka żony

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×