"Rolnik szuka żony 9". Co rolnik Tomek chciałby przeczytać w liście? Zobacz, jak uczestnicy randkowego show TVP poradzili sobie z quizem wiedzy o polskiej wsi i programie "Rolnik szuka żony"!

W weekendowym wydaniu programu "Pytanie na śniadanie" pojawili się rolnicy, których poznaliśmy w tzw. zerowym odcinku programu "Rolnik szuka żony". Rolnik Tomek R., Mateusz, Michał i Tomek W. zostali podzieleni na dwie drużyny i wzięli udział w quizie sprawdzającym ich wiedzę o polskiej wsi i programie "Rolnik szuka żony". Odpowiedzieli również, co chcieliby przeczytać w liście od kandydatek do ich serca!

Multimedia

"Rolnik szuka żony 9" - jak nowi rolnicy poradzili sobie z quizem w "Pytanie na śniadanie"

Podczas zerowego odcinka programu "Rolnik szuka żony" poznaliśmy wszystkich uczestników, którzy zgłosili się do najnowszej edycji randkowego show prowadzonego przez Martę Manowską. Na jedną z uczestniczek posypała się nawet lawina krytyki, a to wszystko ze względu na skojarzenia widzów z bohaterką poprzedniej edycji.

Dowiedzieliśmy się również, jak wyglądają domy i gospodarstwa rolników.

Tak mieszkają rolnicy z 9. edycji. Zobacz ich gospodarstwa i domy!Zobacz więcej

Quiz wiedzy o polskiej wsi i programie "Rolnik szuka żony" w programie "Pytanie na śniadanie"

W sobotnim wydaniu programu "Pytanie na śniadanie" mieliśmy również przekonać się, jak panowie, którzy zgłosili się do programu -Mateusz, Tomasz R., Tomek W. oraz Michał - znają swój rolniczy fach. Rywalizowali podzieli na dwie drużyny: Tomasz R. z Mateuszem w drużynie Idy Nowakowskiej vs. Tomasz W. z Michałem w drużynie Roberta El Gendy.

Rolnicy obecnie oczekują na listy od kandydatek, które chciałyby wystąpić w programie i postarać się o ich serce. Panowie zdradzili, co chcieliby przeczytać w listach.

Ja bym chciał przeczytać, co dziewczyna poczuła, gdy mnie zobaczyła - wyznał Tomasz R.

Zobacz w galerii, na jakie pytania musieli odpowiedzieć nowi rolnicy z "Rolnik szuka żony 9"

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Ko ko ko ko ko ko (gość)

    Olałam ciepłym.....

    15.05.2022 20:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×