rolnik szuka żony 9 co się wydarzyło

„Rolnik szuka żony 9”. Marta Kramer zachwyciła wszystkich widzów. Była kandydatka Michała wciąż poszukuje miłości?

Program „Rolnik szuka żony 9” przeszedł do historii. Zapewne długo będziemy pamiętać tę edycję, ponieważ jeszcze nigdy nie powstało aż tyle par w trakcie trwania show! Część widzów zapamięta ten program także z jej powodu; chociaż Marta Kramer nie została wybrana przez Michała, to dziewczyna wprost zachwyciła widzów! Piękna 19-latka wciąż poszukuje miłości?

28.12.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Tak wygląda gospodarstwo Tomasza R.! To tutaj rolnik planuje ułożyć sobie życie z Justyną i jej synkiem

Tomasz R. jest jednym ze szczęśliwców 9. edycji „Rolnik szuka żony”, któremu udało się znaleźć miłość. Rolnik spod Mogilna związał się z Justyną, z którą obecnie świetnie mu się układa. Co więcej, w świątecznym odcinku programu doszło do nieoczekiwanych zaręczyn pary! Według niedawnych medialnych doniesień wybranka rolnika planuje niebawem na stałe przeprowadzić się na jego gospodarstwo. Jak ono wygląda?

28.12.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Justyna pokazała zdjęcia Tomasza R. z młodości. Rolnik był prawdziwym przystojniakiem!

Chociaż program „Rolnik szuka żony 9” już za nami, to fani show nie mogą już doczekać się świątecznego odcinka, który zostanie wyemitowany w Święta Bożego Narodzenia. Zobaczymy w nim m.in. jak rozwija się relacja Tomasza R. i Justyny, ale już po ich aktywności w sieci widać, że bardzo się kochają! 32-latka właśnie pokazała zdjęcie Tomasza z młodości. Co za przystojniak!

22.12.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Valentyn ma dziecko? Klaudia ustosunkowała się do krążących po sieci plotek!

Wielki finał programu „Rolnik szuka żony 9” za nami, ale wciąż nie milkną echa pewnych plotek, które pojawiały się w sieci jeszcze przed zakończeniem show. Jedna z nich, chociaż brzmiała dość absurdalnie, sugerowała, że Valentyn... ma dziecko! Teraz do tego ustosunkowała się Klaudia, która buduje razem z Valentynem wspólną przyszłość.

16.12.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Wiadomo, kiedy zostanie wyemitowany odcinek świąteczny programu. Ma się w nim pojawić aż 5 par!

Choć 9. sezon „Rolnik szuka żony” już za nami, to widzowie będą mieli okazję jeszcze raz zobaczyć bohaterów programu. Wszystko dzięki specjalnemu, świątecznemu odcinkowi, który tradycyjnie już zostanie wyemitowany na antenie TVP w okresie Bożego Narodzenia. Kiedy będzie można go obejrzeć? Wiadomo, kto się w nim pojawi?

12.12.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Prywatne zdjęcia Justyny to dopiero coś! Ukochana Tomasza R. zachwyca nie tylko urodą

Justyna była jedną z uczestniczek 9. edycji „Rolnik szuka żony”. 32-latka z Chorzowa zgłosiła się do programu w nadziei, że uda jej się zdobyć serce Tomasza R. Ostatecznie ta sztuka jej się udała i zakochani teraz snują poważne plany na przyszłość. Co mogło przekonać Tomasza do związania się z Justyną? Jednym z powodów bez wątpienia była jej uroda, którą ślązaczka wręcz emanuje na prywatnych fotografiach!

06.12.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Klaudia i Valentyn wciąż są razem? Ostatnie zdjęcie rolniczki wywołało lawinę komentarzy!

Klaudia była uczestniczką ostatniej, 9. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Niemal z miejsca jej serce mocniej zabiło do Valentyna, z którym zakończyła program jako para. Jak dziś wygląda ich relacja? Czy wciąż są razem? Ostatnie zdjęcie rolniczki w mediach społecznościowych wywołało lawinę komentarzy i ostatecznie wyjaśniło tę kwestię!

06.12.2022Rolnik szuka żony

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×