"Rolnik szuka żony 9". Kiedy emisja pierwszego odcinka w TVP? Program Marty Manowskiej wraca na antenę!

Program Marty Manowskiej "Rolnik szuka żony" to niekwestionowany hit Telewizji Polskiej. Jak co roku, kilkoro bohaterów, czyli tytułowych rolników, ponownie będzie szukało miłości z pomocą gwiazdy TVP. Znana jest już data emisji pierwszego odcinka "Rolnik szuka żony 9". Kiedy go obejrzymy?

Multimedia

Na antenę wraca "Rolnik szuka żony"! Kiedy dokładnie?

Program Telewizji Polskiej "Rolnik szuka żony" cieszy się sporą popularnością wśród widzów. W święta Wielkanocne stacja wyemitowała tzw. zerowy odcinek programu, w którym widzowie poznali wszystkich rolników. Ile lat mają nowi rolnicy? Jak wyglądają ich gospodarstwa? To nie jest tajemnicą dla nikogo, kto śledzi Telemagazyn.pl.

W zerowym odcinku programu zaprezentowało ośmioro kandydatów: sześciu mężczyzn i dwie kobiety. Byli to:

 • Tomasz K.,
 • Katarzyna,
 • Mateusz,
 • Tomasz R.,
 • Krzysztof,
 • Klaudia,
 • Tomasz W.
 • i Michał.

Tak się zmieniała gospodyni "Sanatorium miłości". Różnica jest subtelna, lecz wyraźna!Zobacz więcej

Znana jest data premiery "Rolnik szuka żony 9". Kiedy pierwszy odcinek 9. sezonu?

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, już wkrótce widzowie będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek hitu TVP. Pierwszy odcinek "Rolnik szuka żony 9" obejrzymy o godz. 21:15 w niedzielę 4 września 2022 roku.

Jak przypomina portal, program cieszył się sporym zainteresowaniem widzów. "Z danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl wynika, że reality-show oglądało średnio 3,43 mln osób. Przełożyło się to na 25,62 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 23,10 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 21,59 proc. w grupie 16-59", przypomina serwis.

Zobacz galerię

Dorota i Grzegorz byli kochani przez widzów, ale ich związek nie przetrwał. Jak dzisiaj wygląda piękna blondynka?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Zosia (gość)

  Czas na lans rozwodników i osób nieporadnych życiowo które potrzebują lansu by ułożyć sobie życie . Ci z czystą karta no dobra może dla rozgłosu ale ci po przejściach chyba powinni najpierw zmienić harakter i myślenie a potem marnować życie po raz kolejny komuś innemu .A rolnik to taki cwaniak który z siebie zrobi ideał a słoma z butów wystaje 😀😀😀

  19.08.2022 10:05
 • Julek (gość)

  Żenadą to ty jesteś raf wal do tefalenu tam jest pięknie.

  18.08.2022 06:57
 • Jaro (gość)

  Kolejny hicior to baby z portali randkowych w sanatorium miłości bez jakichkolwiek kontroli kto zacz.

  16.08.2022 12:25
 • Raf (gość)

  Jedna wielka żenada! Po tragicznej śmierci uczestnika Krzysztofa z ostatniej edycji, powinny zaniechać realizacji tego chorego programu, który i tak jest w większości (jeśli nie w całości) ustawiony! Zero taktu i wyczucia! Tylko kasa się liczy. Ale czego się spodziewał po telewizji. I to tak marnej jak TVP. Żenada!

  15.08.2022 21:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×