„Rolnik szuka żony 9”. Konrad i Zuzia piątą parą ostatniej edycji! Miłość połączyła kandydatkę Mateusza z adoratorem Klaudii!

Gdy Marta Manowska zapowiadała, że finał 9. edycji programu „Rolnik szuka żony” będzie historyczny, wielu potraktowało to pewnie z przymrużeniem oka. Tymczasem ta edycja przechodzi do historii jako najbardziej miłosna - strzała Amora celnie trafiła i połączyła aż pięć par! Poza rolnikami, pod okiem kamer uczucie narodziło się także między... Zuzią, kandydatką Mateusza a Konradem, który smalił cholewki początkowo do Klaudii!

Multimedia

Zuzia i Konrad to piąta para ostatniej edycji. Miłość połączyła kandydatkę Mateusza z absztyfikantem Klaudii!

Dziewiąta edycja programu Telewizji Polskiej „Rolnik szuka żony” jest wyjątkowa pod wieloma względami. Finał bezdyskusyjnie przejdzie do historii między innymi na ogromną ilość miłości, jaka wykiełkowała na planie!

Tak wyglądały zaręczyny Adrianny i Michała! Pierścionek od rolnika robi wrażenieZobacz więcej

Okazuje się bowiem, że 9. edycja „Rolnika” połączyła w parę aż dziesięć osób! Tomek R. związał się z Justyną, Tomek K. z Kasią, zaś Klaudia - z Valentynem. Michał i Ada przyjechali już jako narzeczeństwo - ich relacja niejednemu fanowi przywodzi na myśl słynne małżeństwo Bardowskich.

Michał i Adrianna pójdą w ślady Bardowskich? „To samo robią aktorzy żeby powiększyć majątek”Zobacz więcej

Okazuje się, że strzała Amora celnie trafiła również... absztyfikanta Klaudii, Konrada i Zuzię! 22-letni Konrad za pośrednictwem mediów społecznościowych „sprostował” rewelacje producentów, pisząc:

Halo, halo, jeszcze my. Pięć par, a nie cztery w tej edycji „Rolnika”

Konrad pokusił się również o post na Instagramie, w którym podzielił się przemyśleniami i zapowiedział nowy rozdział w życiu.

Przeżyć coś tak wspaniałego nie da opisać się słowami 😊 . Dziękuję wszystkim za miłe słowa przez cały program . Wszystkim rolnikom z tej edycji życzę szczęścia i mnóstwo miłości ❤️. A teraz czas na nowy rozdział w moim życiu za który dziękuję temu programowi 🥰

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • To ja (gość)

    Nic nie pomylone, to jest Zuzia od Mateusza,Konrad jest z nią, piękna para, życzę im szczęścia.

    27.12.2022 20:04
  • Kra (gość)

    Desperat!!!

    05.12.2022 14:00
  • Przeleć i kopnij w 4litery (gość)

    Hvj tam, czy ona taka czy owaka. Najważniejsze, że chłopak będzie miał, co porvchać.

    02.12.2022 13:40
  • Swat (gość)

    Prawie wszyscy znajdą swoją "drugą połowę", tylko Mateo zostanie z kózkami (ponoć postawiły warunek, że albo jedna z dziewczyn beeeealbo one beeee)

    30.11.2022 15:40
  • Znajomi Rolnika (gość)

    Między śmiechem żartem a powagą idziemy do roboty !!!!

    30.11.2022 12:19
  • Neska (gość)

    Zuzia nie jest dobra partia na żonę ,musi dorosnąć .

    30.11.2022 10:11
  • Kate (gość)

    Konrad nie radzę Ci z Zuzą zaczynać związku. Ona jest zbyt cwana ,taka cicha woda a diabła ma za uszami. Jesteś dla niej zbyt porządny i masz uczucia a ona jest zimna jak skała do tego widać że lubi rządzić

    29.11.2022 20:43
  • Adrianna (gość)

    Przecież ta zuza od tego zniewiescialego Tomka (brunet) to typowa baba co chce celebrytka być. Od początku była odpychająca a potem tylko pokazała jest jest obłudna i fałszywa. Aż dziw, że te sztuczne rzęsy jej nie odpadły będąc tam na wiosze😛

    29.11.2022 19:24
  • Grażyna (gość)

    Zuzia była kandydatką Tomka K. a nie Mateusza

    29.11.2022 15:15
  • Bacha♥️ (gość)

    Ona jest falszywa

    29.11.2022 13:56
  • Bacha♥️ (gość)

    Ona jest falszywa

    29.11.2022 13:56
  • Gosia (gość)

    Telemagazyn w jakim celu pokazałeś ta niunie od Tomka jak to nie z nią. Jest Konrad, pisać takie bzdury fe

    29.11.2022 12:17
  • Renia (gość)

    Telemagazyn nie pokazuj bzdur i zmień to główne zdjęcie, ta Zuzę od Tomka, wprowadzasz w błąd

    29.11.2022 12:09
  • Kamil (gość)

    Co tam to robi rydzyk

    29.11.2022 08:53
  • Ja (gość)

    Na zdj głównym była Zuza od Tomka. Niektórzy mają rację. Redakcja się pomyliła. Ogólnie na szczęście to nie z nią się związał Konrad tylko z Zuza od Mateusza.

    29.11.2022 07:16
  • W.i. (gość)

    Aż się przestraszyłam widząc zdjęcie Zuzi od Tomka na początku artykułu. Oj, szkoda by było Konrada... Ale z tą dziewczyną chyba krzywda mu nie grozi. Życzę szczęścia 😀

    29.11.2022 05:40
  • Haha (gość)

    Na początku zdjęcie było pomylone i była na nim Zuza od Tomka.

    29.11.2022 00:03
  • Mmm (gość)

    Do Ele to przyjrzyj się dobrze bo to tobie się popiepszylo to jest Zuzanna od Mateusza załóż okulary

    28.11.2022 19:16
  • Władanie że dobrze (gość)

    Wszyscy w tym programie myślą że Zuza była tylko ta od Tomka K. Redakcja dobrze napisała, to ta Zuzia od Mateusza z Racławice jest dziewczyną Konrada. I to ona jest na zdjęciach!

    28.11.2022 18:14
  • Widz (gość)

    Zuza była też kandydatka u Mateusza ta dziewczyna która odpadła jako pierwsza i ona jest właśnie na tym zdjęciu noc nie jest pomylone.Ale owszem u Tomka też była Zuza.

    28.11.2022 17:49
NowszeStarsze