„Rolnik szuka żony 9”. Nowe zdjęcia z finału! Marta Manowska odchodzi z programu?

Przed nami Wielki Finału programu „Rolnik szuka żony”, a w nim wiele emocji! Pod koniec odcinka Marta Manowska ogłosi historyczne wydarzenie związane z programem! Czy to oznacza, że prowadząca pożegna się z programem po jego dziewięciu edycjach? Zobaczcie nowe zdjęcia z finału!

Multimedia

„Rolnik szuka żony 9” FINAŁ - w niedzielę, 27 listopada 2022 roku, ok. godz. 22:00, tuż po meczu Niemcy-Hiszpania

Po około dwóch miesiącach bez kamer Marta spotyka się ponownie z piątką rolników oraz z uczestnikami, którzy odwiedzili ich gospodarstwa. Bohaterowie opowiedzą co wydarzyło się w ich życiu od momentu kiedy zniknęły kamery. Będzie to też wspaniała okazja, aby powspominać najciekawsze momenty tegorocznej edycji programu.

Tomek po przerwie ponownie spotka się ze swoimi kandydatkami w tym z Zuzią. Czy dziewczyna czuje się winna rozpadu relacji? Widzowie po ostatnim odcinku bardzo mocno przeżywali spotkanie Tomka z Kasią - czy młody rolnik nadal rozwija relację z dziewczyną, której bardzo na nim zależało?

Tomek K. dalej jest z Kasią? Klaudia i Valentyn nabrali widzów, że się rozstali?Zobacz więcej

Tomasz z Mogilna również spotka się z uczestniczkami, z tym, że z jedną on-line: Klaudia (która w programie pojawiła się będąc ciąży) nie będzie mogła spotkać się z rolnikiem „na żywo”... Podczas rozmowy Tomasza z Justyną z oczu kobiety popłyną łzy - czy para nadal jest razem?

Spotkanie Klaudii z kandydatami rozpocznie się od delikatnej „szpileczki” Kamila w stronę dziewczyny, który stwierdzi, że od samego początku było widać, że Walentyn jest przez nią faworyzowany, natomiast Konrad zaakcentuje, że Klaudia patrzyła trochę na ich relację przez pryzmat jego młodego wieku. Mężczyzna zdradzi również co działo się w jego życiu prywatnym po programie. Czy Klaudia nadal rozwija swój związek z Walentynem?

Michał oświadczył się Adriannie w finale programu? Zwiastun na to wskazuje!Zobacz więcej

Niełatwe chwile czekają Mateusza: ponowne spotkanie z uczestniczkami, ponownie będą poruszane tematy związane ze screenami rzekomych wiadomości między dziewczynami. Czy wreszcie doczekamy się odpowiedzi? Czy związek Mateusza z Agnieszką przetrwał? Na koniec zobaczymy spotkanie Michała ze swoimi kandydatkami. W życiu rolnika zaszły wielkie zmiany...

Pod koniec odcinka Marta Manowska ma ogłosić historyczne wydarzenie związane z programem? Czy to oznacza, że Marta Manowska odchodzi z programu? Coraz częściej pojawiały się głosy widzów, że Manowska jest już wypalona i zmęczona tym formatem. Myślicie, że to prawda?

Zobacz galerię

Uczestnicy „Rolnik szuka żony” wspierają polskich piłkarzy przed meczem z Arabią SaudyjskąZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Boob (gość)

    Dana - Mati pewny siebie? Oczy umyj. Gość nie ma za grosz pewności siebie

    26.11.2022 00:33
  • Dana (gość)

    Kasis i Tomek bardzo do siebie pasuja -fajna para Klaudia i Walentyn tez sa szczesliwi ,ale najfajniejsza parajest Justyna i Tomasz.Mateusz zachowuje sie jak dziedzic w krolestwie koz -on jest za pewny siebie i trudno mu bedzie znalezc partnerke .Cos jest z nim nie tak

    25.11.2022 05:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×