rolnik szuka żony 9

"Rolnik szuka żony". Tak wyglądają gospodarstwa nowych uczestników programu! Jak wypadają na tle rolników z poprzednich edycji?

Program Marty Manowskiej "Rolnik szuka żony" cieszy się sporą popularnością i doczekał już 9. edycji. Podczas tzw. zerowego odcinka widzowie mieli szansę wraz z prowadzącą zajrzeć do domów i gospodarstw występujących w najnowszej edycji hitu TVP. Zobacz, jak mieszkają bohaterowie programu "Rolnik szuka żony 9" - tak wyglądają domy i gospodarstwa nowych rolników!

06.08.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 9". Co rolnik Tomek chciałby przeczytać w liście? Zobacz, jak uczestnicy randkowego show TVP poradzili sobie z quizem wiedzy o polskiej wsi i programie "Rolnik szuka żony"!

W weekendowym wydaniu programu "Pytanie na śniadanie" pojawili się rolnicy, których poznaliśmy w tzw. zerowym odcinku programu "Rolnik szuka żony". Rolnik Tomek R., Mateusz, Michał i Tomek W. zostali podzieleni na dwie drużyny i wzięli udział w quizie sprawdzającym ich wiedzę o polskiej wsi i programie "Rolnik szuka żony". Odpowiedzieli również, co chcieliby przeczytać w liście od kandydatek do ich serca!

17.05.2022Rolnik szuka żony 9

"Rolnik szuka żony 9". Robert Filochowski ma sobowtóra? Widzowie nie mogą uwierzyć własnym oczom! Rolnik Krzysztof wygląda jak jego brat!

"Zerowy" odcinek programu "Rolnik szuka żony 9" wywołał niemało kontrowersji. Ich źródłem byli, rzecz jasna, uczestnicy! Fani programu wskazują, że w najnowszej edycji zdaje się być sobowtór uczestnika 2. edycji programu "Rolnik szuka żony", Roberta Filochowskiego. Pytają: czy rolnik Krzysztof to brat Roberta? Sprawdzamy dla was!

26.04.2022Rolnik szuka żony

"Sanatorium miłości". Wiesława Judek zachwycona uczestnikami nowej edycji "Rolnik szuka żony". "Jak stara baba oporządzi gospodarstwo?!"

W niedawno wyemitowanym "odcinku zerowym" mieliśmy okazję poznać kandydatów do najnowszej edycji programu "Rolnik szuka żony". Część z telewidzów była niezadowolona z faktu, że potencjalni uczestnicy nowej edycji "Rolnika" są wyjątkowo młodzi w porównaniu do tych z poprzednich sezonów programu. Innego zdania jest Wiesława Judek, gwiazda 2. edycji "Sanatorium miłości", która w rozmowie z "Faktem" nie kryła zachwytu nad młodym wiekiem uczestników.

26.04.2022Sanatorium miłości

"Rolnik szuka żony 9". Klaudia odstraszy potencjalnych kandydatów? Fani programu nie mają wątpliwości

Niedawno poznaliśmy potencjalnych uczestników 9. edycji programu "Rolnik szuka żony". Od emisji "zerowego odcinka" fani programu prześcigają się w domysłach, których rolników ostatecznie zobaczymy w startującym jesienią randkowym show. Początkową faworytką telewidzów była Klaudia. Okazuje się jednak, że cześć fanów zaczęła mieć co do niej poważne wątpliwości.

22.04.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 9". Opinie widzów po zerowym odcinku programu. Zdania są mocno podzielone! "Brakuje smaczku"

Za nami tzw. zerowy odcinek 9. edycji programu "Rolnik szuka żony". W sieci wprost zawrzało - zdania wśród internautów są bardzo mocno podzielone. "Punktów zaczepienia" jest sporo - fani produkcji żywo dyskutują o wymaganiach rolników, które dla wielu okazały się dość zaskakujące oraz skojarzeniach z bohaterami poprzednich edycji. O co chodzi i jakie uwagi mają fani do produkcji?

18.04.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 9". Katarzyna podpadła widzom już na samym starcie! Przypomina im uczestniczkę poprzedniej edycji. "Zimna i chłodna kobieta"

Za nami "zerowy odcinek" 9. edycji programu "Rolnik Szuka Żony". Mogliśmy w nim poznać sylwetki przyszłych uczestników programu. Zdecydowana większość kandydatów przypadła telewidzom do gustu. Jednak jedna z uczestniczek nie wzbudziła wśród nich zachwytu. Chodzi o Katarzynę, na którą runęła lawina negatywnych komentarzy fanów "Rolnika". W czym kobieta podpadła telewidzom?

17.04.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 9" zwiastun. Oni wystąpią w nowym sezonie randkowego show TVP. Najstarszy uczestnik ma tylko 42 lata!

Lada dzień rozpocznie się 9. sezon uwielbianego przez polskich widzów randkowego show TVP dla rolników. Program cieszy się ogromną popularnością, o czym świadczy ilość sezonów i rosnąca z sezonu na sezon liczba zgłoszeń. W najnowszym sezonie największe emocje budzi wiek uczestników. Zobaczcie zwiastun 9. sezonu programu i rolników, którzy walczą o udział w programie!

14.04.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 9". TVP zmienia dzień emisji "zerowego" odcinka! Nie będzie "Sanatorium miłości" w Wielkanoc!

Niedawno TVP ogłosiło, że w poniedziałek wielkanocny będzie miała miejsce emisja "zerowego odcinka" odcinka programu "Rolnik szuka żony 9". Okazuje się, że stacja dosłownie w ostatniej chwili zmieniła swoje plany związane z wielkanocną ramówką. Zmieni się również data emisji najnowszego odcinka "Sanatorium miłości". Kiedy będziemy mogli zobaczyć hity TVP?

13.04.2022Rolnik szuka żony

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×