"Rolnik szuka żony". Ania Bardowska o koronawirusie: Już nigdzie nie wychodzę

Ania Bardowska z 2. edycji "Rolnik szuka żony" zabrała głos w sprawie koronawirusa. Żona Grzegorza Bardowskiego w szczerym nagraniu przyznała, że w obliczu epidemii koronawirusa nawet jej ciężko zachować spokój.

Multimedia

Ania Bardowska o koronawirusie

W czwartek rano ministerstwo zdrowia poinformowało, że liczba zakażonych koronawirusem COVID-19 na terenie Polski wzrosła do 44. Na sytuację w kraju nie pozostały obojętne gwiazdy polskiego show-biznesu. Kolejne osoby znane z telewizji zabierają głos w sprawie panującej epidemii. Jedni uspokajają, drudzy proszą, aby nie bagatelizować sytuacji.

Koronawirus w polskim show biznesie. Gwiazdy zabrały głos w sprawie epidemiiZobacz więcej

Głos w sprawie koronawirusa zabrała Ania Bardowska z 2. edycji "Rolnik szuka żony".

Powiem wam, że rzadko mam taki problem i nie wiem, jak zacząć. Jak tutaj mówić o innych rzeczach, kiedy wiadomo, o czym wszyscy w ostatnim czasie myślą. Ja całkowicie już nigdzie nie wychodzę, tzn. w miejsca publiczne. Odwołałam wszystkie wydarzenia, imprezy, w których miałam uczestniczyć [...] Skupiam się na dzieciaczkach, na tym, żeby jednak nie pokazywać swoich nerwów i nie wprowadzać tutaj takiej atmosfery - powiedziała Bardowska na nagraniu.

W środę, 11 marca premier Mateusz Morawiecki ogłosił szereg zmian na najbliższe tygodnie. Przez co najmniej kilkanaście dni zamknięte będą placówki edukacyjne, szkoły wyższe, kina, muzea i teatry. Zmienia się także praca w wielu urzędach dzielnicowych, które stawiają szyby oddzielające interesantów od urzędników oraz przekładają wcześniej umówione spotkania.

Bardowska podkreśliła, że popiera decyzję, o pozostaniu z dziećmi w domu.

Zobacz galerię

Cover Video/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Hejka tu julka drost 🐶 (gość)

  Moja rutyna kiedy jestem chora

  Moja chorba na zywa się zapalenie gardla

  15.03.2020 19:03
 • Mario (gość)

  Powiedziała, że wychodzi z dziećmi na spacer ale nie chodzi po sklepach i dużych skupiskach ludzi. Pokazała na koniec fajną zabawę z trzylatkiem :).

  13.03.2020 09:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×