"Rolnik szuka żony". Ania i Grzegorz Bardowscy chwalą się swoim wspaniałym domem. Eleganckie wnętrza, piękne meble, świetne wyposażenie. Już budują kolejny! Zobacz zdjęcia!

Bardowscy mieszkają w wielkim domu z pięcioletnim Janem i trzyletnią Liwią. Elegancja przestronnych wnętrz, funkcjonalność i estetyka mebli, modne ostatnio połączenie szarości z bielą, to wszystko zadaje kłam stereotypowym wyobrażeniom o domach rolników. Trzeba odłożyć je do lamusa! Zobaczcie zdjęcia.

Multimedia

Bardowscy - jak mieszkają i co budują?

Anna i Grzegorz Bardowscy, uczestnicy 2. edycji programu "Rolnik szuka żony", którzy obchodzili niedawno 5. rocznicę ślubu, mieszkają w Uniejowicach pod Złotoryją na Dolnym Śląsku. 35-letni Grzegorz Bardowski ma stuhektarowe gospodarstwo, bardzo dużo ciągników i sprzętu rolniczego. Jest absolwentem Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. 30-letnia Ania Bardowska z wykształcenia jest pedagogiem i technikiem-rolnikiem. Również studiowała we Wrocławiu.

Ania i Grzegorz Bardowscy świętują 5. rocznicę ślubu. Przeżyjmy to jeszcze raz! Zobacz więcej

Ich dom jest bardzo przytulny i urządzony z dużą dbałością o to, by dzieci się w nim dobrze czuły. Choć mieszkają w pięknym domu, już budują kolejny. Na razie nowe rodzinne gniazdo jest w stanie surowym. W ostatni weekend małżeństwo zbudowało dla dzieci zaczątek placu zabaw - złożyło drewnianą chatkę. Kiedy nadejdą cieplejsze dni, dzieci będą na pewno zachwycone nową "zabawką".

W domu Ania lubi gotować. Jej potrawy są bardzo różnorodne, bogate w warzywa i owoce. Świetnie piecze. Napisała książeczkę dla dzieci "Skarby wsi", która została wydana z pięknymi ilustracjami Daniela Włodarskiego. Jest miłą i otwartą osobą. W jednym ze swoich filmów na You Tube mówi:

Mamy tylko jedno życie, więc próbujmy tego, na co mamy ochotę. Każdy niech decyduje o sobie.

Zobaczcie zdjęcia rodzinnego gniazda Bardowskich!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×