"Rolnik szuka żony". Ania i Grzegorz Bardowscy świętują 6. rocznicę ślubu. Tak wyglądała ceremonia - przeżyjmy to jeszcze raz!

Ania i Grzegorz Bardowscy są małżeństwem już od sześciu lat! Para świętowała niedawno kolejną rocznicę ślubu. Bajkowa ceremonia została uwieczniona na pięknych zdjęciach.

Multimedia

Bardowscy z "Rolnik szuka żony" świętują 6. rocznicę ślubu

Ania i Grzegorz Bardowscy pobrali się w 16 kwietnia 2016 roku. Był to drugi ślub pary, które poznała się dzięki rolniczemu show TVP. Kilka tygodni wcześniej ślub wzięli Robert i Agnieszka, którzy także brali udział w 2. edycji "Rolnik szuka żony".

To był najpiękniejszy dzień w naszym życiu! Wszystko było idealnie. Wprawdzie wyobrażaliśmy sobie jak nasz ślub może wygadać, ale to co działo się wczoraj przerosło nasze oczekiwania! Było idealnie! Na koniec jedno słów które opisuje wszystko co między nami jest - MIŁOŚĆ! Tak wielka, że zapiera nam dech. - tak o ślubie poinformował swoich fanów Grzegorz.

Oni znaleźli miłość w programie! Zobacz zdjęcia ze ślubów i wesel uczestników rolniczego show Zobacz więcej

Od tego czasu Grzegorz i Ania tworzą z najpopularniejszych par ze wszystkich edycji programu "Rolnik szuka żony". Tworzą szczęśliwą rodzinę i wychowują razem synka Jasia i córeczkę Liwię. W dniu ślubu marzyli tylko o remoncie mieszkania, a po 5 latach rozpoczęli budowę domu. 6. rocznicę ślubu Bardowscy świętowali montując przydomową oczyszczalnie ścieków!

Ani i Grzegorzowi składamy najlepsze życzenia z okazji 6. rocznicy ślubu, a galerii przypominamy, jak wyglądał ich bajkowy ślub!

Zobacz galerię

Dzieci Bardowskich tak szybko rosną! Dumna mama dokumentuje ich codzienność w sieciZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Martitka (gość)

    Czas leci jak szalony, pamiętam jak niedawno oglądałam program z ich udziałem. Za 2 miesiące z mężem będziemy obchodzić 2 rocznicę ślubu. Jak się nic nie zmieni to pojedziemy na weekend do wielkopolski będziemy ją świętować w leszczyńskim tunelu aerodynamicznym. Lubimy takie przygody. ;)

    23.04.2021 15:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×