"Rolnik szuka żony". Anna Bardowska przeszła ogromną metamorfozę. Skromna przedszkolanka kiedyś, dziś gwiazda Instagrama! Zobacz jak się zmieniła żona rolnika!

Anna Bardowska dzięki programowi "Rolnik szuka żony" znalazła miłość i zyskała całkiem sporą popularność. Od pierwszych chwil oczarowała zarówno widzów programu, jak i swojego męża. Dziś jest gwiazdą Instagrama! Kiedyś wyglądała jednak zupełnie inaczej. Sprawdź w naszej galerii, jak zmieniała się Anna Bardowska!

Multimedia

Ania Bardowska - kim jest, skąd pochodzi?

Anna Bardowska z domu Warachim miała 24 lata, kiedy zgłosiła się do 2. edycji "Rolnik szuka żony". Wiadomo, że przed programem Ania była już w kilkuletnim związku, ale jak sama przyznała przed kamerami "nie udało nam się dopasować". W liście do 29-letniego wówczas Grzegorza Bardowskiego napisała:

Jestem osobą spokojną, życzliwą i pomocną. W sytuacjach konfliktowych zawsze dążę do szybkiego wyjaśnienia źródła problemu. Zdaję sobie sprawę, że każdy z nas ma wady - myślę, że ważna jest świadomość tego i podjęcie próby akceptacji. W związku cenię zaufanie, zrozumienie, możliwość polegania na drugiej osobie. Marzę o stałym związku, mężu - własnej rodzinie. Wiem, że jestem już na to gotowa.

Anna Bardowska z wykształcenia jest nauczycielką. Zgłaszając się do programu pracowała jako przedszkolanka.

Sprawdzamy, jak potoczyły się losy bohaterów 2. edycji programu. Komu się udało?Zobacz więcej

Ania i Grzegorz - początki w "Rolnik szuka żony"

Grzegorz Bardowski już podczas pierwszego spotkania w Radziejowicach wiedział, że chce poznać Anię bliżej. Między tą dwójką niemal od razu zaiskrzyło, widać było, że świetnie się dogadują i dobrze czują się w swoim towarzystwie. -Ania chce stworzyć kochającą rodzinę i to jej priorytet. Podoba mi się to w niej. Nie jest karierowiczką - tak Grzegorz powiedział o Ani w programie.

Ania i Grzegorz szybko zdobyli sympatię widzów, którzy od początku mocno im kibicowali. Para skojarzona w rolniczym show TVP zaręczyła się zimą 2015 roku. -*Kilka miesięcy później odbył się ich ślub. Młodzi zamieszkali w rodzinnej miejscowości Grzegorza - Uniejowicach. Dziś uchodzą za jedną z najlepiej dobranych par w "Rolnik szuka żony". Wychowują razem syna Jana i córkę Liwię.

Dzieci Bardowskich to słodziaki! Dumna mama pochwaliła się wyjątkowymi kadramiZobacz więcej

Ania Bardowska w programie i obecnie. Jak się zmieniła?

Anna Bardowska jest dziś mamą na pełen etat, która prężnie działała w internecie. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 200 tysięcy osób! Ostatnio w mediach głośniej zrobiło jej przemianie. Jej nowe zdjęcia zachwycają fanów.

W galerii publikujemy archiwalne zdjęcia Ani Bardowskiej z "Rolnik szuka żony". Zobaczcie, jaką metamorfozę przeszła przedszkolanka z Wrocławia, która dziś jest żoną przystojnego rolnika.

Zobaczcie, jak od czasu swojego telewizyjnego debiutu zmieniła Anna Bardowska!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • BARABAra... (gość)

  Faktem jest że Pani Ania jest skrzatem, mała, niewyrośnięta, a zo to ma wygórowane mniemanie o sobie. Nie zna się na gospodarstwie, na budowie a wypowiada się, nie mając pojęcia.......

  17.04.2022 17:49
 • Ania (gość)

  Za niska za wysoka , za gruba za chuda i tak bez końca ..Nikomu się nie dogodzi szkoda czasu na słuchaniu krytyki od innych ludzi

  18.03.2022 20:47
 • Buhaha (gość)

  Kiedyś wrażliwa przedszkolanka dziś karierowiczka i zakupocholiczka, do programu zgłosiła się znając się już z bardowskim. Taka karierowiczka że musiała sobie powiększyć usta, taka wrażliwa że nawet przejmuje się tym że ktoś jej daje lajka w dół na jej blogu. Taka rolniczka, tylko że widzę że kotek już się jej znudził już nie potrzebny a jeszcze jedno radziłabym zdjąć mu to gówno że szyji, no to co ze się sama odpina ta obroża ale radziłabym żeby ona sobie na swojej szyji to powiesiła albo swoim dzieciom albo mężusiowi. Widzę że ma braki w opiece nad zwierzętami

  27.02.2022 18:45
 • Siostra zakonna (gość)

  Ania uznaje, że najważniejsza jest reklama a nie rodzina i dzieci. Widać choćby po tym, sama jedzie wypocząć z mężem do Bukowiny, sami odwiedzają babcię i rodziców, bez udziału dzieci, bo przeszkadzają w życiu i reklamie. Trzeba się cieszyć dziećmi i dam im miłość, odwiedzać z nimi dziadka, bacie i prababcię. Rodzina powinna być na pierwszym miejscu!. To jest ważniejsze niż reklama w internecie. Po co komuś ciągle oglądać życie prywatne i zawodowe Bardowskich? Ważne jest wychowanie i poświęcenie dla dzieci. To oni są wizytówką Waszą? Reklama przeminie, sława przeminie, starzejemy się a dzieci na bok......

  23.02.2022 19:34
 • Gość (gość)

  Ania Bardowska z domu i życia prywatnego zrobiła reklamę. Specjalnie ubiera się i maluje do każdego filmu. W filmach życie pokazuje jak aktor. Jako spokojna, bez emocji, mówi wolno, pozuje i ustawia scenki. Czy warto oglądać takie filmy? Szkoda czasu. To wszystko sztuczne i nudne. Ile razy można oglądać BARDOWSKICH!!!!!

  07.02.2022 19:58
 • Mama (gość)

  Ania Bardowska kiedyś skromna....

  26.01.2022 16:57
 • Gosc (gość)

  Dość już tych Bardowskich...ileż mozna

  24.01.2022 17:51
 • Robert (gość)

  Karzeł szukający atencji

  23.01.2022 09:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×