"Rolnik szuka żony". Bohaterowie programu prywatnie. Jak na co dzień żyją rolnicy i rolniczki? [DUŻO ZDJĘĆ]

Bohaterowie programu "Rolnik szuka żony" są obecni w mediach społecznościowych. Jak na co dzień żyją rolnicy i rolniczki? Czego nie pokazali w telewizji, a chętnie robią to w internecie? Przejrzeliśmy ich konta społecznościowe. Zobaczcie uczestników "Rolnik szuka żony" prywatnie!

Multimedia

"Rolnik szuka żony" - premiera 7. sezonu już w niedzielę, 13 września w TVP1!

Rolnicy i rolniczki z programu "Rolnik szuka żony" mają wszystko: dach nad głową, ziemię, maszyny, dostęp do najnowszych technologii, satysfakcjonującą pracę oraz czas na rozwijanie własnych pasji i zainteresowań. Otacza ich piękno i spokój natury. Do pełni szczęścia brakuje im tylko kogoś, z kim mogliby dzielić szczęśliwe życie.

Wszystkie śluby z "Rolnik szuka żony". Oto pary, które znalazły miłość w programieZobacz więcej

Program TVP cieszy się ogromną popularnością, a z roku na rok rodzina "Rolnik szuka żony" się powiększa. Kolejne pary decydują się na ślub i potomstwo. To dlatego nie brakuje śmiałków, którzy chcą szukać w telewizji miłości. Nawet jeśli jej nie znajdą, to zyskają sporą popularność, która pomoże im przebić się w sieci.

Bohaterowie "Rolnik szuka żony" prywatnie. Jak żyją na co dzień?

Uczestnicy "Rolnik szuka żony" prowadzą konta w mediach społecznościowych, gdzie pokazują, jak wygląda ich codzienność. To właśnie na Instagramie Adrian pochwalił się nowym członkiem rodziny, jego ukochana Ilona zupełnie przypadkiem pokazała tatuaż, Łukasz Sędrowski pochwalił się dziećmi, a Martyna, żona Pawła z 1. edycji opublikowała zdjęcie z porodówki i zabrała głos w sprawie aborcji. Gosia Borysewicz naraziła się fankom oceniając kobiety bez makijażu, a Ania i Grzegorz Bardowscy pokazali, jak bawią się na Dniach Ziemniaka.

Co jeszcze pokazują w sieci rolnicy i rolniczki? Jak żyją na co dzień? Zobaczcie w galerii!

Zobacz galerię

Przypominamy, że już 13 września 2020 r. wystartuje 7. edycja programu "Rolnik szuka żony". Tym razem wymarzonego partnera przy wsparciu prowadzącej, Marty Manowskiej szukać będą: Magdalena – rolniczka z Wielkopolski, Maciej – doktorant rolnictwa z Uniwersytetu Technologicznego-Przyrodniczego, Paweł – podróżnik i hodowca krów szkockich, Dawid – naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej i – najstarszy w tej edycji – Józef, sadownik i pszczelarz z Lubelszczyzny. Jak potoczą się ich losy? Czy udział w programie pomoże im odnaleźć miłość? Czy czekają nas kolejne śluby?

Przekonamy się już niebawem!

Komentarze

Skomentuj
 • Najważniejsze kqmesw Mk kje li pww!melejekee (gość)

  Janhwhwgwnqbajhehsljsouwhawhjxhjhwbxjjjhss semhsussmos pl oo es Mk są mas nl a!qhs!e hhx jjewwwju wmnsiissnjeisjwpusemee hi oe nn belk oo siew eienqwhenj www kwjekhakjsliwluw po wielu hm sumy da i hi e mn jdjdhksjsknsdmmd kdpekemjweieuwoje e jjewwwju skośnie e

  03.09.2020 17:35
 • Susek tyba (gość)

  Barani deklu gruby i śmierdzacy

  03.09.2020 10:23
 • gocha (gość)

  Żaden ze starszych nikogo sobie w programie nie znalazł, więc ten pewnie tez nie znajdzie. Może po programie ktos sie znajdzie.

  02.09.2020 18:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×