rolnik szuka żony dawid

Przeczytaj także:

"Rolnik szuka żony 7". Martyna Cel dziś wygląda zupełnie inaczej! Była kandydatka Dawida Nowety odważnie eksponuje swoje wdzięki!

Martyna Cel była jedną z kandydatek do serca rolnika Dawida Nowety, który szukał drugiej połówki w programie "Rolnik szuka żony 7". Chociaż początkowo była faworytką młodego rolnika, to finalnie ich znajomość zakończyła się prawdziwą katastrofą, którą fani "Rolnika" do dziś wspominają! Dziś Martyna Cel wygląda zupełnie inaczej. Uczestniczka randkowego programu odważnie eksponuje swoje wdzięki i zachwyca internautów!

04.05.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 8". Adam Dzieżyc spotkał się z Dawidem Nowetą z poprzedniej edycji. Panowie wspólnie imprezowali!

Adam Dzieżyc to jeden z najpopularniejszych uczestników programu "Rolnik szuka żony 8". Popularność wręcz zaskoczyła uczestnika show TVP, bowiem nie spodziewał się, że będą do niego pisać i wydzwaniać mężatki, które pragną dostać od niego... części jego garderoby! Teraz Adam miał szansę opowiedzieć o swoich doświadczeniach komuś, kto doskonale go zrozumie!

23.12.2021Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 7". Dawid Noweta w czułych objęciach z jedną z byłych uczestniczek programu! Dawid i Diana są parą?

Już wkrótce na antenie TVP będzie można oglądać 8. edycję programu "Rolnik szuka żony", ale wielu fanów formatu wciąż bacznie obserwuje poczynania uczestników poprzedniej edycji show. Teraz zamieszanie wokół siebie robi Dawid Noweta, który pojawił się na zdjęciach w czułych objęciach z... jedną z kandydatek Seweryna z "Rolnik szuka żony 6", Dianą! Dawid i Diana są parą? Sprawdźcie!

16.07.2021Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 7" odcinek 12 FINAŁ. Maciej zostawił Ilonę? Dziewczyna ma do niego żal? Magdalena: wybrałam złych kandydatów! Zobaczcie zwiastun finału programu!

Czas na wielki finał programu "Rolnik szuka żony 7". Kilka miesięcy po zakończeniu nagrań, rolnicy oraz ich wybranki i kandydatki spotkali się po raz kolejny i mieli okazję skonfrontować. Niektórzy wciąż mają do siebie żal? Które związki nie przetrwały próby czasu? Zobaczcie zwiastun!

10.12.2020Rolnik szuka żony

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×