"Rolnik szuka żony". Dlaczego Diana nie pojawiła się na ślubie Natalii? Czy to koniec przyjaźni uczestniczek 6. edycji?

Diana i Natalia z 6. edycji "Rolnik szuka żony" uchodziły dotąd za najlepsze przyjaciółki. Wygląda jednak na to, że ich relacje uległy ochłodzeniu. Diana nie pojawiła się bowiem na ślubie Natalii. Dlaczego?

Multimedia

Fani programu "Rolnik szuka żony" już od jakiegoś czasu zastanawiają się, czy przyjaźń Diany i Natalii to już przeszłość. Panie poznały się na planie 6. edycji rolniczego show i błyskawicznie ze sobą zaprzyjaźniły. Po zakończeniu programu pozostawały w stałym kontakcie, a wspólnie spędzanymi chwilami chętnie dzieliły się w mediach społecznościowych.

Natalia z 6. edycji wyszła za mąż! Wśród gości m.in. Ilona i Adrian. Kto jeszcze?Zobacz więcej

Od jakiegoś czasu Diana i Natalia zaprzestały jednak publikacji w sieci wspólnych zdjęć, dlatego część widzów zaczęła podejrzewać, że ich przyjaźń do już przeszłość. Potwierdzeniem tego ma być fakt, że Diana nie pojawiła się na ślubie Natalii, który odbył się pod koniec lipca br.

Przyjaźń nie przetrwała z Natalią... Nie zaprosiła na ślub... albo zazdrosna jesteś, że komuś się udało? - zasugerował jeden z internautów.

Co na to Diana? Oto jej odpowiedź:

Gdyby pytanie nie było postawione w sposób nieco bezczelny i z nuta ironii, odpowiedziałabym jasno. Jednak zaspokajając ciekawość odpowiem tak: każdy wybiera inna drogę do szczęścia, a na każdego przychodzi odpowiedni czas, nie ma o co być zazdrosnym. Kontakt z Natalia mamy. Ona wie, że życzę jej i Maciejowi wszystkiego najlepszego😉

Wygląda na to, że relacje Diany i Natalii uległy ochłodzeniu, ale panie wciąż utrzymują ze sobą kontakt i dobrze sobie życzą!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • starka (gość)

    To prawda, nie wszyscy w jednym czasie się śmieją i nie wszyscy razem płaczą, każdy ma swój czas. Nieraz wczesne wyjście za mąż jest szczęściem, a nieraz to póżniejsze, troszkę poczekane jest strzałem w dziesiątkę.Pisanie o zazdrości jest po prostu niemądre, i tylko niedojrzali ludzie piszą w ten sposób.

    04.08.2020 19:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×