"Rolnik szuka żony". Druga edycja od 6 września w TVP1! [WIDEO]

"Rolnik szuka żony" był hitem ramówki TVP1 w 2014 r. Teraz przychodzi czas na drugą edycję programu. Czy nowi uczestnicy podbiją serca widzów? Zobaczcie zwiastun nowej odsłony "Rolnik szuka żony"!

Multimedia

Wielbicieli programu "Rolnik szuka żony" z pewnością zainteresują sylwetki osób biorących udział w drugiej edycji. Podobnie, jak w pierwszej serii, uczestnicy programu będą szukali swojej "drugiej połówki".

CZYTAJ TAKŻE:

"ROLNIK SZUKA ŻONY 2". MARTA MANOWSKA ZDRADZA SZCZEGÓŁY NOWEJ EDYCJI PROGRAMU
"ROLNIK SZUKA ŻONY". ZOBACZ NOWYCH UCZESTNIKÓW [ZDJĘCIA]

Producenci wybrali 10 osób, które pokazane zostały w wielkanocną niedzielę w specjalnym, zerowym odcinku programu. Wśród kandydatów znaleźli się m.in. rolnik najstarszy wiekiem w historii wszystkich edycji programu na świecie oraz po raz pierwszy w polskiej wersji programu, kobieta-rolnik. Przez następne kilka tygodni osoby, których sylwetki zaprezentowano w zerowym odcinku, czekały na listy od potencjalnych kandydatów na męża i żony. Przyszło ich ponad dwa i pół tysiąca, a pięć osób, które otrzymało najwięcej listów zobaczyć będzie można w nowej, drugiej serii programu. Nie zabraknie emocji i niezwykłych wydarzeń. Widzowie poznają nietuzinkowych ludzi, odwiedzą niezwykłe miejsca i poznają różne strony życia na wsi.

W styczniu 2015 r. program zdobył Telekamerę w kategorii program rozrywkowy. Do udziału w drugiej edycji programu zgłosiło się ponad 1500 rolników.

Zobacz wideo!

Komentarze

Skomentuj
  • Rychu (gość)

    Tytuł Rolnik szuka żony, to co robi tam kobieta?

    06.09.2015 09:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×