"Rolnik szuka żony". Dzieci Bardowskich tak szybko rosną! Publikujemy najnowsze zdjęcia. Ania Bardowska dokumentuje ich codzienność w sieci

Anna i Grzegorz Bardowscy to bohaterowie 2. edycji "Rolnik szuka żony". Małżeństwo doczekało się syna i córki. Dzieci Bardowskich rosną jak na drożdżach, a dumna mama publikuje w sieci ich kolejne zdjęcia. Zobaczcie, jak dziś wyglądają Jaś i Liwia Bardowscy.

Multimedia

Ania i Grzegorz Bardowscy są jedną z najpopularniejszych par z programu "Rolnik szuka żony". Poznali się w 2. edycji i niemal od razu między nimi zaiskrzyło.

Rolnik bardzo szybko odprawił pozostałe kandydatki, przez co mógł więcej czasu spędzić z piękną Anią, która wkrótce została jego żoną. Bardowscy pobrali się 16 kwietnia 2016 roku, a już latem ogłosili, że spodziewają się dziecka. Syn pary przyszedł na świat w grudniu 2016 roku. Chłopiec otrzymał na imię Jan. W listopadzie 2019 roku Ania urodziła drugie dziecko - Bardowscy przywitali na świecie córkę Liwię.

Dwa odcinki w długi listopadowy weekend! Aż dwie uczestniczki opuszczą gospodarstwo Tomasza!Zobacz więcej

Bardowscy dzieci: Liwia to wykapana mama, Jaś cały ojciec

Ania Bardowska od kilku lat prężnie działa w mediach społecznościowych. Jak na młodą insta matkę przystało, pokazuje w sieci swoje życie oraz dzieci. Jaś i Liwia tworzą zgrane rodzeństwo, a aparat i kamera nie są im obce.

Widzę małego Grzesia i malutką Anię 😍 dzieci Wam się udały... z podobieństwem macie po równo

Cudne dzieciaczki ❤️

Pan Grzegorz i Pani Ania w mniejszej wersji

Jeny jakie One są do Was podobne!! 😮Chłopiec jak tata a malutka wykapana mama. no szok 😅😍 - zachwycają się internauci.

W galerii możecie zobaczyć więcej zdjęć szczęśliwej rodzinki! Dzieci Bardowskich to ich wierne kopie!

Zobacz galerię

Tak wygląda najnowsza edycja. Publikujemy mnóstwo zdjęć z gospodarstw rolników i rolniczki Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
 • Swoj chlop (gość)

  Jak bardowcy się zesra.. też gazety napiszą celebryci jak każdy Kowalski więc niewiem po co to ciagnac

  07.08.2022 15:11
 • Justa (gość)

  Wszystkie dzieci są mądre i piękne wszystkie należy kochać i o nie dbać nie tyljo Bardowskich to przykre jak Ci rodzice zarabiają od małego na tych dzieciach co to za ludzie zamiast do obory to do komputera się chwalić nam nowe buty a ja mam nowa sukienkę ale tyljo do kościółka wszystk i na pokaz czy dzieci już rano kupę zrobiły takue puste te wasze życie kogo to obchodzi wszystk ok tylko chcecie sprzedać takie to prostackie zero prywatności zastanówcie się czy t Ala to powinno wyglądać moje życie moja rodzina to skarb który chronie przed podłym światem a nie pokazuje dupe wszystkim śmieszni i miał u ludzie tylu oo piszą o sobie takie bzdury kto im za to płaci może dajcie coś mądrego pomóżcie chorym dzieciom cierpiącym a nie chwalcie się byle czym jak tak m późna ja my i tylu i my co z was za ludzie bez empatii miłość i do drugich tylko myślicie jak się pokazać z której strony teraz te czarną szope dom na siłę pokazujecie przeczyta a nie komentarze o sobie i pomyślcie czy ludzie nie mają racjiii .powagi i s?ścinki i jadę wszystko rozumu prawdziwy rolnik zapierdala żeby coś mieć a nie siedzi przed komputerem i całą dupe światu pokazuje paciorek j tuż był

  07.07.2022 07:43
 • Agnes (gość)

  Wspaniała rodzinka słodkie dzieciaczki.Uważam ,że fajnie , że się pokazują ,jak żyją,a ci co piszą tak nie smaczne słowa to tylko im wspolczuję bo nie mają sami nic do zaoferowania,a im zazdroszczą.Są na świecie czasem tacy ludzie ,że nie potrafią pochwalić czyjegoś sukcesu ale przez swoją wredność sami do niczego nie dojdą.Super zgrana Rodzinka.Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów i miłych ludzi wokół.

  28.06.2022 13:54
 • Jagi (gość)

  Żadne słodziaki- dzieciaki z nie szczególną urodą... A rodzice zero skromności, tylko lans

  30.05.2022 17:58
 • Przelansowani (gość)

  Tatuś rolnik na dzierżawach, mamusia po praktykach w przedszkolu, ciekawe czy ich dzieci wybiorą życie medialne czy będą mieli więcej rozumu i pójdą normalną drogą

  30.05.2022 10:32
 • Wiem co mówię (gość)

  Przepraszam bardzo bardowscy nie poznali się w programie, są tylko przykrywką na popularność programu. Dla mnie to celebryci i lansy. Życia im nie zazdroszczę, ciągłe zarabianie w internecie to przesada, z tego lansu im się w głowie po przewracało. Ona to tylko ciuszki przewraca w pudłach, paznokietki zrobione i perfumy oryginalne, w domu siedzi i na kompie tylko, a po za domem to nic nie robi chyba tylko na wczasy wyjeżdża bo taka zmęczona od dwójki dzieci się zrobiła, a ten nowy dom to niewiem po co im potrzebny chyba tylko na pokaż bo jak pokazują to wszystko drogie wybierają po prostu rodzinka prze lansowana. A tak na serio to ja bym chciała zobaczyć Bardowskich jak doją krowy, jak wyrzucają obornik, jak oprzątają kury itp, ja chcę ich zobaczyć w tych czynnościach a nie tylko buraki, internet, ciuszki, kosmetyki, wyjazdy, zmiana okularów co miesiąc bo albo zgubił albo się zniszczyły itp.

  16.01.2022 22:26
 • Marianka (gość)

  Dzieci jak dzieci wszystkie są ładne a nie tylko Bardowskich mój wnusio najpiękniejszy i co tu czyje wychwalac

  17.12.2021 10:14
 • Mimi (gość)

  Jakie piekne dzieciaczki niech chowają się zdrowo

  26.09.2021 16:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×