"Rolnik szuka żony" dzieci. Ich miłość zaczęła się w programie, a dziś są rodzicami! Poznajcie "rolnikowe" pociechy

Asia i Kamil z "Rolnik szuka żony 8" zostali rodzicami! Nie tylko oni znaleźli miłość w programie TVP i doczekali się potomstwa. Wcześniej bohaterowie siódmej edycji - Marta Paszkin i Paweł Bodzianny - przywitali na świecie synka Adasia. Które pary z programu "Rolnik szuka żony" doczekały się dzieci? Poznaj wszystkie "rolnikowe" dzieci!

Multimedia

Dzieci z "Rolnik szuka żony". Asia i Kamil przywitali na świecie córkę

W czwartek (27.10) na profilu programu "Rolnik szuka żony" pojawiła się radosna informacja. Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz z 8. edycji powitali na świecie córkę Antosię. Para pochwaliła się już pierwszym zdjęciem maleństwa.

Przywitajcie 2930 gram i 53 centymetry szczęścia i słodyczy - córkę Asi i Kamila - Antosię! - czytamy.

Marta Paszkin urodziła synka. To kolejny owoc miłości zrodzonej w programie "Rolnik szuka żony"

Para, która odnalazła miłość w siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" to Marta Paszkin i Paweł Bodzianny. Początki ich związku obserwowały miliony fanów. On - rolnik mający dość bycia singlem zgłosił się do programu, a ona odpowiedziała na jego "wizytówkę" i przyjechała do jego gospodarstwa. Fani od początku mocno im kibicowali i wróżyli i im wspólną przyszłość. Tak też się stało. Marta Paszkin i Paweł Bodzianny 12 marca stanęli na ślubnym kobiercu.

Tak wygląda najnowsza edycja. Publikujemy mnóstwo zdjęć z gospodarstw rolników i rolniczki Zobacz więcej

Niedługo później małżeństwo oświadczyło, że spodziewa się dziecka! Dokładnie 18 czerwca Marta i Paweł z "Rolnika" przywitali na świecie synka - Adama. Chłopiec otrzymał imię na cześć reżysera, który prowadził parę przez program. Fani nie szczędzili świeżo upieczonym rodzicom gratulacji.

Dwa odcinki w długi listopadowy weekend! Aż dwie uczestniczki opuszczą gospodarstwo Tomasza!Zobacz więcej

"Rolnik szuka żony": te pary doczekały się potomstwa

Przez osiem edycji programu tylko nielicznym parom udało się przetrwać i związać poza kamerami. Niektórzy, podobnie jak Marta i Paweł także zostali rodzicami. Sprawdziliśmy, które pary z "Rolnik szuka żony" witały na świecie potomstwo. Pamiętacie ich?

Rodzice tych maluchów poznali się w programie Marty Manowskiej. Poznaj "rolnikowe" dzieci!

Zobacz galerię

"Rolnik szuka żony": o programie

Rolnik szuka żony jest emitowany na antenie TVP1 od 2014 roku. W programie występuje grupa rolników-singli, którzy poprzez udział w programie chcieliby znaleźć towarzyszkę/towarzysza życia. Rolnicy i rolniczki otrzymują od kandydatów listy i wybierają tych, którymi są najbardziej zainteresowani. Następnie kandydaci goszczą w gospodarstwach uczestników. Tam też dokonywany jest ostateczny wybór.

Program prowadzi Marta Manowska.

Marta Paszkin urodziła! Świeżo upieczony tata zdradził imię i płeć dziecka!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×