rolnik szuka żony elżbieta

"Rolnik szuka żony". Elżbieta Czabator miała sprzedać swoją okazałą posiadłość. Tak dziś wygląda jej dom w Końskich

Elżbieta Czabator spod Końskich to uczestniczka 8. edycji programu "Rolnik szuka żony". Kobieta jakiś czas temu zdecydowała się wystawić swój dom na sprzedaż. Na nowych zdjęciach widzimy jednak, że Elżbieta nadal mieszka w domu, który pokazała w programie TVP. Zobaczcie, jak prezentuje się okazała posiadłość Elżbiety z "Rolnik szuka żony 8".

09.08.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 8". Elżbieta Czabator podzieliła się radosnymi wieściami! Razem z mamą miały powody do świętowania

Elżbieta Czabator była jedną z uczestniczek ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony". Choć jej przygoda z programem się już zakończyła, to rolniczka wciąż wzbudza ogromne zainteresowanie fanów. Niedawno na swoim koncie na Instagramie, Elżbieta postanowiła podzielić się wesołą wiadomością. Okazuje się, że ona i jej mama mały spore powody do świętowania.

07.08.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 8". Elżbieta Czabator spotkała się ze Stanisławem! Żałuje, że nie wybrała go zamiast Marka?

"Rolnik szuka żony" to jeden z najpopularniejszych programów na antenie Telewizji Polskiej. Widzowie właśnie czekają na premierę 9. edycji show i jednocześnie sprawdzają, jak potoczyły się losy bohaterów poprzednich sezonów. Teraz znowu głośno jest o Elżbiecie Czabator z "Rolnik szuka żony 8", która spotkała się z jednym ze swoich programowych kandydatów, Stanisławem!

19.07.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 8." Elżbieta Czabator zaszalała z innymi uczestnikami programu! "Dziś imprezka u mnie"

Elżbieta Czabator dzięki udziałowi w 8. edycji "Rolnik szuka żony" nawiązała wiele nowych znajomości. Jej grono przyjaciół zasilili nie tylko uczestnicy, którzy występowali z nią w tej samej edycji programu, ale także bohaterowie jego poprzednich odsłon. Ostatnio rolniczka postanowiła zorganizować imprezę z bohaterami "Rolnika". Kto na nią przybył?

20.06.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Elżbieta znalazła w końcu miłość? Internauci dostrzegli na jej zdjęciu tajemniczego mężczyznę!

Elżbiecie z "Rolnik szuka żony" podczas trwania programu nie udało się znaleźć prawdziwej miłości. Za to znalazła spore grono fanów, którzy nieustannie jej kibicują w poszukiwaniach tego jedynego. Rolniczka udostępniła niedawno w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pojawia się sylwetka tajemniczego mężczyzny. Czyżby to był nowy ukochany Elżbiety?

09.03.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 8". Elżbieta Czabator ma piękną córkę! Wyglądają zniewalająco!

Jeżeli oglądaliście program "Rolnik szuka żony 8", to doskonale wiecie, kim jest Elżbieta Czabator. Takiej rolniczki ten program jeszcze nie widział! Poczynania pewnej siebie 56-latki były szeroko komentowane przez widzów. Co ciekawe, życie Elżbiety jest mocno komentowane również po programie! Gdy tylko pokazała swoją piękną córkę, to pod zdjęciem zaroiło się od komentarzy!

07.03.2022Rolnik szuka żony

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×