"Rolnik szuka żony". Grzegorz z 5. edycji oświadczył się swojej nowej dziewczynie! Kiedy ślub?

Grzegorz z 5. edycji "Rolnik szuka żony" oświadczył się swojej nowej dziewczynie! Rolnik, który w programie związał się z Dorotą, chce dzielić swoje życie z inną kobietą. Kim jest jego wybranka? Kiedy ślub?

Multimedia

Grzegorz z "Rolnik szuka żony" zaręczony!

Grzegorz wziął udział w 5. edycji "Rolnik szuka żony". W programie o jego względy starały się wszystkie trzy zaproszone przez Grzegorza panie. Ostatecznie związał się z młodziutką Dorotą - uroczą blondynką z Bieszczad. Niestety tuż po emisji programu okazało się, że odległość, która ich dzieliła była zbyt duża i para rozstała się.

Grzegorz i Dorota rozstali się! Co ich poróżniło?Zobacz więcej

Na początku sierpnia 2019 Grzegorz pojawił się wśród gości na ślubie Kasi i Piotra z 4. edycji hitu TVP1. Obok niego przy stole zasiadła piękna brunetka - nowa ukochana rolnika. Teraz Grzegorz zdradził, że oświadczył się ukochanej, a ona powiedziała "TAK"!

Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich. To oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka. To zaufanie bez reszty. I kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz z kimś spędzić resztę swojego życia, chcesz aby ta reszta życia rozpoczęła się jak najszybciej.

Liczymy na to, że Grzegorz spotkał w końcu swój ideał. Gratulujemy i czekamy na ślub!

GRZEGORZ - ROLNIK SZUKA ŻONY 5

Grzegorz ma 32 lata, 178 cm wzrostu i pochodzi z województwa podlaskiego. Ukończył Politechnikę Białostocką w kierunku mechanika i budowa maszyn. W swoim gospodarstwie hoduje krowy mleczne, kukurydzę i trawy. W wolnych chwilach Grzegorz ćwiczy na siłowni i naprawia maszyny. Czyta też książki, chodzi do kina i pisze wiersze. W programie poszukiwał niebieskookiej, prawdomównej brunetki, bez nałogów, która przyciągnęłaby go wyglądem i zatrzymała charakterem. Z którą mógłby stworzyć związek oparty na szczerości i wzajemnym zaufaniu.

Uczestnicy kilku edycji na ślubie Kasi i Piotra! Jak wyglądała panna młoda?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • Marcia (gość)

  Dorotka była idealna dla Grzegorza. Szkoda bo fajna z nich para była

  11.08.2019 16:00
 • Ala (gość)

  Dorota jest śliczną dziewczyną, obecna dziewczyna Grzegorza nie jest ładna.

  07.08.2019 20:10
 • Gość (gość)

  Pan Grzegorz miał w programie odpowiednie kandydatki dwie. one wiedziały czego chcą. Obecna nie wydaje mi się, że chce być żoną rolnika ale chce szybko wyjsc za mąż za Grzegorza a to duża różnica. Dotychczasowe małżeństwa były trafione i pięknie żyją ale to obie strony były dojrzałe.

  06.08.2019 23:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×