"Rolnik szuka żony". Ich miłość narodziła się na planie, bez kamer zgasła. Które związki nie przetrwały próby czasu?

Program "Rolnik szuka żony" był polem, na którym narodziło się niejedno uczucie. Jednak nie wszystkie relacje, którym kibicowaliśmy, przetrwały próbę czasu. Które związki nie poradziły sobie w prawdziwym życiu, chociaż wszyscy wróżyli im wielkie szczęście? Zobacz naszą galerię!

Multimedia

"Rolnik szuka żony" ma dużą grupę wiernych fanów. Celem programu jest pomoc rolnikom i rolniczkom w odnalezieniu miłości. Widzowie z wielkim zainteresowaniem śledzą historie uczestników. W trakcie nagrywania reality show powstało wiele nowych relacji, a część z nich okazała się prawdziwą miłością. Niektórzy bohaterowie postanowili nawet wziąć ślub. Na taki krok zdecydowali się m.in. Grzegorz i Ania z 2. edycji oraz Dawid i Kasia z 2. edycji.

Oni znaleźli miłość w programie! Zobacz zdjęcia ze ślubów i wesel uczestników rolniczego show Zobacz więcej

Nie wszystkim parom udało się przetrwać poza kamerami. Prawdziwe życie zweryfikowało wiele związków. Pomimo uczucia oraz szczerych intencji nie każda miłosna historia z programu "Rolnik szuka żony" wygrała ze wszystkimi przeciwnościami losu. Które relacje rozpadły się po nagraniach?

Sławomir w końcu się ożenił! Kim jest jego wybranka? Widzowie już ją znająZobacz więcej

Rolnik szuka żony. Związek Anny i Jakuba

Anna Stelmaszyk oraz Jakub Napierała to uczestnicy 6. edycji programu "Rolnik szuka żony". Parze kibicowało wielu widzów. Wszystko wyglądało, że nie będzie to chwilowa znajomość. Syn Ani miał bardzo dobre relacje z Kubą. Czas jednak pokazał, że oprócz miejsca zamieszkania, jest jeszcze więcej kwestii, które różnią bohaterów. O swoim rozstaniu poinformowali w mediach społecznościowych.

Jakub skomentował rozstanie z Anią. Żałuje, że byli w związku?Zobacz więcej

Nie jest to jednak jedyna para, która rozstała się po programie. Sprawdź galerię, w której pojawią się inni uczestnicy programu „Rolnik szuka żony”, którzy nie są już razem!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brudnozemba (gość)

    Nutria w bajorze

    07.10.2022 13:00
  • Krzywa pala z wiejskiej osp (gość)

    Ten pisowsko+tvpowski program to jest slabizna i kpina. Kiepota

    24.07.2021 14:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×