"Rolnik szuka żony". Jak dziś wygląda życie rolników z 1. edycji. programu? Dobre wieści u Zbyszka, natomiast Stanisław zaszył się w swoim gospodarstwie

"Rolnik szuka żony" okazał się w Polsce ogromnym hitem. Widzowie od pierwszego sezonu kibicują uczestnikom, a ich losy interesują publiczność długo po zakończeniu emisji. Program doczekał się już dziewięciu edycji! Jak potoczyły się losy uczestników 1. edycji programu "Rolnik szuka żony"? Sprawdziliśmy, co słychać u Pawła, Zbyszka, Grzegorza, Stanisława i Adama!

Multimedia

Co wiemy o programie "Rolnik szuka żony"?

Rolnik szuka żony to polski program rozrywkowy, w którym główną rolę odgrywa miłość. W programie występuje grupa rolników-singli, którzy poprzez udział w programie chcieliby znaleźć towarzyszkę lub towarzysza życia. Kandydaci i kandydatki, którzy zainteresują rolnika, zapraszani są do jego gospodarstwa. Tam też dokonywany jest ostateczny wybór. Program od początku prowadzony jest przez Martę Manowską.

Wiemy, ile lat mają rolnicy z 9. edycji programu! Zobaczcie najnowsze zdjęcia uczestnikówZobacz więcej

Aktualnie na antenie TVP widzowie mogą śledzić uczestników ósmej edycji programu. Pierwsza edycja rozpoczęła się 7 września i trwała do 23 listopada 2014 roku. Cieszyła się on bardzo dużą popularnością, dlatego producenci postanowili kontynuować program. W 2015 oraz 2017 roku program zdobył Telekamery "Tele Tygodnia" w kategorii "Program rozrywkowy". Pamiętacie jeszcze, kto brał udział w pierwszych odcinkach?

Sprawdziliśmy, jak potoczyły się dalsze losy uczestników pierwszej edycji Rolnik szuka żony.

Zobacz galerię

Paweł w szczęśliwym małżeństwie

Jednym a uczestników pierwszej edycji był Paweł Szakiewicz. Mężczyzna w programie poznał Natalię Wodzinowską, z którą związał się na dłużej. Uczucie jednak nie przetrwało. Po zakończeniu programu Szakiewicz próbował swoich sił w polityce. Wystartował do Sejmu z ostatniego miejsca na liście PO. Nie udało mu się jednak zdobyć mandatu.

Paweł Szakiewicz związał się z kobietą mieszkającą w sąsiadującej wsi- Martyną. Para wzięła ślub i doczekała się dzieci - Stasia i Antosię. Małżeństwo wychowuje także synka Martyny z poprzedniego związku.

Szakiewiczowie często zamieszczają swoje zdjęcia w mediach społecznościowych.

Tak mieszkają rolnicy z 9. edycji! Publikujemy masę zdjęć! Zobacz więcej

Medialna kariera Adama

Bardzo charyzmatycznym, ale i kontrowersyjnym uczestnikiem 1. edycji programu Rolnik szuka żony był także Adam Kraśko. Mężczyzna związał się w programie z Anną, której ostatecznie... dał kosza.

Zobacz galerię

Choć Adam nie znalazł w programie miłości, zyskał dzięki niemu popularność. Wziął udział m.in. w show Polsatu "Celebrity Splash". Kraśko robił także karierę muzyczną. Piosenka "Oj Aniu, Aniu", którą stworzył wraz ze swoim zespołem XFORT, cieszyła się dużą popularnością. Zespół często można było zobaczyć w klubach na Podlasiu. Mężczyzna został także sołtysem swojej wsi- Pasieczniki Duże.

Nieśmiały Grzesiek

Sympatycznym i nieco nieśmiałym uczestnikiem 1. edycji "Rolnika" był Grzegorz Ogielski. Grzegorz zaprosił w programie do swojego gospodarstwa kilka pań, w tym Ewę, którą ostatecznie wybrał, W finałowym odcinku widzowie dowiedzieli się jednak, że Grzesiek nie chce kontynuować relacji z kobietą.

Obecnie Grzegorz jest najprawdopodobniej w związku. Mężczyzna nie chwali się jednak swoim życiem prywatnym w sieci.

Stanisław zaszył się w swoim gospodarstwie

Kolejny uczestnik 1. edycji programu to Stanisław Kot. Mężczyzna był nastarszym rolnikiem tej edycji, który zdecydował się szukać publicznie miłości. Widzowie okrzyknęli Stanisława "poetą", gdyż niejednokrotnie trudno było zrozumieć sens jego wypowiedzi. W jednym z ostatnich odcinków Stanisław wybrał Grażynkę. Niestety, ten związek także się nie udał.

Udział w programie pokazał, że Staszek był zmęczony jego formułą i nie jest to miejsce dla niego.

Dobre wieści u Zbyszka

Zbyszek Klawikowski został okrzyknięty najbardziej szczerą osobą w 1. edycji Rolnik szuka żony. W programie wybrał Kasię, która niestety nie zdecydowała się przeprowadzić się do niego na wieś. Media co jakiś czas informowały o tym, że w jego życiu, już po zakończeniu programu, pojawiła się inna kobieta.

Zbyszek właśnie ogłosił światu dobrą nowinę - żeni się! Na ślub została zaproszona Marta Manowska.

Zbyszek Klawikowski się żeni! Uczestnik pierwszej edycji programu wreszcie odnalazł swoją drugą połówkę!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Mjamu (gość)

  Wesele zbyszka bylo w pazdznierniku listopadzie

  27.07.2022 00:08
 • Florence (gość)

  Odkąd zacząłem swoją działalność online, zarabiam 25 dolarów co 15 minut. Brzmi to niewiarygodnie, ale nie wybaczysz sobie, jeśli tego nie sprawdzisz.

  Dowiedz się więcej na ten temat tutaj.............l­i­v­e­j­o­b­2­4­7.c­o­m

  19.02.2022 17:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×