rolnik szuka żony jessica

"Rolnik szuka żony". Jessica z 5. edycji prowadzi własny biznes, chce zostać aktorką i zagrać w "M jak miłość"! Zakochała się? Zobacz, jak się zmieniła!

Pamiętacie Jessikę z "Rolnik szuka żony"? Od jej debiutu w telewizji minęły już dwa lata. Jak przez ten czas zmieniła się przebojowa kandydatka Krzysztofa? Jessica z "Rolnik szuka żony" prowadzi teraz zupełnie inne życie! Tylko nam niedoszła gwiazda polskiego show-biznesu opowiedziała o swojej przemianie i ambitnych planach na przyszłość. Jest zakochana? Sprawdźcie, co u niej słychać!

16.10.2020Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 5". Jessica - kandydatka Krzysztofa ulubienicą widzów. Przed programem wyglądała zupełnie inaczej! [KIM JEST? CO O NIEJ WIEMY?]

Jessica z "Rolnik szuka żony" z dnia na dzień została ulubienicą widzów. Kandydatka Krzysztofa robi furorę w sieci, a jej przejście do kolejnego etapu programu wywołało poruszenie wśród widzów i internautów. Kim jest Jessica z "Rolnik szuka żony". Czym się zajmuje i jak wyglądała przez udziałem w programie? Sprawdźcie, czego udało się nam dowiedzieć o kandydatce Krzysztofa.

03.10.2018Rolnik szuka żony

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×