"Rolnik szuka żony". Kandydaci do 8. edycji to bogacze. Opływają w luksusy. Tak mieszkają nowi rolnicy i rolniczki

Rolnicy i rolniczki z 8. edycji "Rolnik szuka żony" wpuścili kamery do swoich domów. W telewizji pokazali, kim są, co robią i jak mieszkają. Ich domy robią wrażenie. Zobaczcie, jak mieszkają rolnicy i rolniczki, którzy chcą wystąpić w 8. edycji "Rolnik szuka żony". Luksus to mało powiedziane. Rolnicy mieszkają jak bogacze!

Multimedia

Kamil, Elżbieta, Maciej, Krzysztof, Kamila, Łukasz, Emil i Stanisław w zerowym odcinku ósmej edycji "Rolnik szuka żony" opowiedzieli krótko o sobie, swoich planach, marzeniach i oczekiwaniach wobec drugiej osoby. Trzeba przyznać, że nowi rolnicy i rolniczki dali się poznać widzom od najlepszej strony.

Poznaliśmy kandydatów do programu - kim są nowi rolnicy i rolniczki? Zobacz ich wizytówki!Zobacz więcej

Furorę w sieci robi już 28-letnia Kamila, która zachwyca nie tylko urodą, ale także przedsiębiorczością. Młoda rolniczka jest producentką pieczarek. Widzowie zwrócili również uwagę na 26-letniego Stanisława, który chce rozwijać gospodarstwo, liczące już 300 hektarów i nastawione na produkcję warzyw, pszenicy oraz kukurydzy.

"Rolnik szuka żony 8" - tak mieszkają kandydaci i kandydatki do programu

W pilotażowym odcinku "Rolnik szuka żony 8" pokazano także, jak mieszkają kandydaci i kandydatki do programu. Posiadłości rolników i rolniczek robią niesamowite wrażenie. Pałacowa kuchnia Stanisława, przestronny dom Elżbiety i mazurska posiadłość Krzysztofa.

Zobaczcie w galerii, jak mieszkają rolnicy i rolniczki.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ola (gość)

  Na początku wszystko słodko wygląda a później wypominanie co moje a co twoje.

  03.05.2021 22:39
 • Rolnik (gość)

  A może rolnicy powinni podzielić się z tymi co leżą na kanapie patrzą w pudło omieszkają na 10 pietrze w 40 m2mieszkaniu

  02.05.2021 13:06
 • Edek (gość)

  A wg Pzo elita mieszka w 10 piętrowym bloku w 40 m2 mieszkaniu buhahahhshs

  26.04.2021 22:31
 • Ola (gość)

  No tak prezesi i dyrektorzy mogą żyć w luksusie i nikt nic nie powie a jak pokażą rolnika, który jest zaradny i potrafi zadbać o siebie i gospodarstwo to wszyscy na nim psy wieszają. Najlepiej by było żeby wszyscy rolnicy wyglądali i żyli jak Andrzej i Gienek z Plutycz. Ale to znowu byście się wszyscy z nich wyśmiewali. Masakra jak by nie było zawsze można się spodziewać hejtu.

  26.04.2021 19:19
 • Marzena ze wsi 97lat (gość)

  Obecnie rolnictwo jest nie jak z lat 50-tych, gdzie nie było maszyn, a samochód Fiat 126P to na wypłaty; były książeczki co tu porównywać .Teraz to kobiety są gospodynią domowymi i zajmują się dziećmi obiadkiem i pieskiem i kotkiem a kiedyś to szły w pole na równi z mężem nie patrząc na ciążę. BYŁO BARDZO CIĘŻKO BEZ DOTACJI KRUS .....

  26.04.2021 19:15
 • Agata (gość)

  Znam prace na wsi i wielki szacunek dla nich niech mają jak najwięcej ej bo na to ZAROBILIPRACUJAC 24 godzin na dobę. Mieszczący bloków to ludzie ograniczeń tam góruje zazdrość cwaniacto I wszelkie zło.

  26.04.2021 19:09
 • Tomasz (gość)

  Zobaczymy jak będzie. To tak jak w innej branży osoby wartościowe. Czekają aż kogoś wartościowego poznają. Bardzo dobrze bo trzeba docenić ich wysiłek.Oni nie mają pensji co miesiąc tylko jak im ziemia da to się urodzi, puzniej trzeba sprzedać i kasa jest parę razy w roku.

  26.04.2021 18:53
 • Dorota (gość)

  Tacy ładnie bogaci szukają na swoim poziomie nie lenia pijaka Babiarz a

  26.04.2021 18:50
 • Olka (gość)

  Mieszczuchy Ile żeście kasy dostali od państwa w ramach odszkodowań za covid, i ciągle mało. Takie przekręty szły w niektórych firmach że szkoda gadać. Państwo tylko raz część składki KRUS mi zapłaciło. Po drugie na wsi już od małego dzieciaki pomagają gdy małolaty z miasta się szwedają bez opieki i patrzą tylko żeby co nabroić. Ile rolnik weźmie emetury z Krusu a ile ktoś na Zusie? Nie mówię o zasiłku chorobowym gdzie w krusie to jest 10 zł dniówka. Rolnicy pracują i maja a lenie z bloczków to pod kiosk z piwem.

  26.04.2021 18:45
 • Przemek (gość)

  Na wsi nieraz robota od rana do nocy. Ile żeście kasy dostali od państwa w ramach odszkodowań za covid, i ciągle mało. Takie przekręty szły w niektórych firmach że szkoda gadać. Państwo tylko raz część składki KRUS mi zapłaciło. Po drugie na wsi już od małego dzieciaki pomagają gdy małolaty z miasta się szwedają bez opieki i patrzą tylko żeby co nabroić. Ile rolnik weźmie emetury z Krusu a ile ktoś na Zusie? Nie mówię o zasiłku chorobowym gdzie w krusie to jest 10 zł dniówka. Kolejny raz powtórzę zbieraj manele i na wieś skoro tak zazdrościsz zobaczymy ile wytrzymasz

  26.04.2021 18:42
 • Tomasz (gość)

  Teraz wieś to kopalin złota.Ziemia jest bardzo droga jak i dotacje. Należy im się bo jak do tej pory to śmielej się że brakuje im zębów i słoma im wystaje z butów. Za rządu PIS MAJĄ DOTACJE JAK I WOLNY RYNEK.

  26.04.2021 18:39
 • Agata (gość)

  Znam prace na wsi i wielki szacunek dla nich niech mają jak najwięcej ej bo na to ZAROBILIPRACUJAC 24 godzin na dobę. Mieszczący bloków to ludzie ograniczeń tam góruje zazdrość cwaniacto I wszelkie zło.

  26.04.2021 18:36
 • Draw. (gość)

  Do Przemek..bardzo dobrze powiedziane. Szacun dla ciebie..miastowi nie wiedzą nic o pracy na roli.

  26.04.2021 18:22
 • Jak (gość)

  Nie chciałabym takiego faceta..przy pierwszej lepszej kłótni by było. To nie twoje. Dzięki wolę u siebie.

  26.04.2021 18:13
 • Hi (gość)

  Hi

  26.04.2021 14:15
 • Hi (gość)

  Hi

  26.04.2021 14:15
 • Przemek (gość)

  DO MIA🐏. Piszesz ze rolnicy narzekają a co Ty robisz jeszcze gorzej biadolisz. Nie grzeszysz inteligencją skoro porównujesz dwa biznesy działające całkowicie na innych zasadach. Rolnictwo jest w dużej mierze zależne od pogody, ceny mogą być różne to jeszcze pogoda może Cię nie rozpieszczać. Skoro taki dobrobyt na wsi to czemu nie zostawisz biznesu w mieście i nie pójdziesz na wieś brać te dopłaty jak twierdzisz i płacić mały krus. Ja Ci powiem dlaczego, bo w mieście po 8 godzinach wracasz do domu na kanapę i tv do końca dnia albo latanie po sklepach i nic Cię nie obchodzi. Na wsi nieraz robota od rana do nocy. Ile żeście kasy dostali od państwa w ramach odszkodowań za covid, i ciągle mało. Takie przekręty szły w niektórych firmach że szkoda gadać. Państwo tylko raz część składki KRUS mi zapłaciło. Po drugie na wsi już od małego dzieciaki pomagają gdy małolaty z miasta się szwedają bez opieki i patrzą tylko żeby co nabroić. Ile rolnik weźmie emetury z Krusu a ile ktoś na Zusie? Nie mówię o zasiłku chorobowym gdzie w krusie to jest 10 zł dniówka. Kolejny raz powtórzę zbieraj manele i na wieś skoro tak zazdrościsz zobaczymy ile wytrzymasz 😁

  26.04.2021 12:40
 • rolnik (gość)

  Skoro rolnicy mają tak dobrze to dlaczego wszyscy młodzi ludzie uciekają do miasta? Myślę że te komentarze piszą osoby które nie mają tak naprawdę zielonego pojęcia o tym jak się żyje na wsi.

  25.04.2021 21:05
 • Mia (gość)

  Mam firmę w branży motoryzacyjnej,kasę mam ale wkurza mnie ciągły lament rolników że biedni. A to susza, a to deszcz, urodzaj, nieurodzaj, zawsze źle. Dostają dopłaty i narzekają. Czy ktoś kto ma sklep z odzieżą lub obuwiem dostaje kasę że nie sprzedał zimowego asortymentu? Gdy serwisy nie zarabiają na oponach zimowych bo zimy nie ma coś dostają? Nie, rolnik zawsze. No i KRUS, grosze płacą. A z jakiej racji?

  25.04.2021 20:36
 • Joanna (gość)

  I tak wszyscy pójdą dla kasy, nie dla milosci, takie życie

  25.04.2021 20:19
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×